Zabawka dla Małego Kierowcy

symbol: KA10840
Zabawka dla Małego Kierowcy 1
12m+

Zabawka dla Małego Kierowcy

155 zł
+-Doradca Rozwoju Dziecka >>

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka.

Jeśli twoje dziecko podchodzi niechętnie do jazdy samochodem… Ta zabawka sprawi, że podróże staną się przyjemnością.

Zabawka inteligentna oferująca dzieciom wrażenia jazdy symulacyjnej. Zawiera; realistyczną kierownicę, deskę rozdzielczą, klakson, kierunkowskaz oraz lusterka, dzięki którym dziecko skłaniane jest do logicznego myślenia a także rozwija swoje zmysły dotyku, słuchu i wzroku.

Może posłużyć jako zabawka którą mocuje się do siedzenia w samochodze, dzięki czemu dziecko ma zajęcie w trakcie podróży. Buduje poczucie własnej wartości, ponieważ maluch może naśladować rodzica, który prowadzi samochód i wyobrazić sobie, że to co robi z zabawką, ma wpływ na to co się dzieje w samochodzie w którym jedzie.

Użytkowanie zabawki można podzielić ze względu na etapy życia dziecka:

Etap 1 (12-24msc.)

Aktywność 1.1

Cel: Stymulacja zmysłów – dotyk.

Metoda:  Zabawka jest wykonana z różnych materiałów, co zachęca dziecko do poznawania ich struktur, które w zależności od części są twarde lub miękkie i delikatne.

e1c1

Aktywność 1.2

Cel: Stymulacja zmysłów i motoryki małej – skręcanie i naciskanie.

Metoda: Warto zachęcić malucha do próby sterowania kierownicą w obie strony oraz do przyciskania klaksonu i kierunkowskazu, dzięki czemu zostaną pobudzone zmysły.

e1c2e1c22

Etap 2 (24-36+msc.)

Aktywność 2.1

Cel: Odgrywanie ról – kierowanie. 

Metoda: Zachęć dziecko do trzymacia obu rąk na kierownicy i używania klaksona w celu symulacji jazdy w efekcie czego rozwijać się będzie motoryka duża oraz zmysły. Dziecko dzięki temu też będzie się świetnie bawiło i będzie mogło pobudzić swoją wyobraźnie, ale również rozwinąć umiejętności językowe a także poczucie własnej wartości.

e2c1

Aktywność 2.2

Cel: Odgrywanie ról –kierowanie jako zabawa do łóżeczka.

Metoda:  Zabawka jest również alternatywą do zamontowania do łóżeczka. Pozwól dziecku na zabawę i symulację jazdy a tym samym na pobudzenie wyobaźni, poczucia własnej wartośćci, uruchomienie motoryki dużej oraz rozwój umiejętności językowych.

e2c2

 

wiek: 12m-2.9lat

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 43.5 x wys. 11 x dł/gł. 23

waga produktu po rozpakowaniu: 0.111kg

waga z opakowaniem: 0.83kg

EAN: 4892493108891

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ