Foteliki samochodowe dla dzieci

Akcesoria do fotelika samochodowego

DARMOWA WYSYŁKA
BSEGCSBA 03/23
Egg
0+
Baza ISOfix do fotelika samochodowego Egg
Baza ISOfix do fotelika samochodowego Egg
736,99

Wózki wielofunkcyjne dla dzieci

DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2STQUCH
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 - ciemnoszary
Wózek spacerowy Egg 2 - ciemnoszary
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2STCOCH
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 - czarny
Wózek spacerowy Egg 2 - czarny
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSE2STHGCH 03/23
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 zielony (Hunter Green)
Wózek spacerowy Egg 2 zielony (Hunter Green)
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA

Gondole do wózka, Wózki gondole

DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2CCQU
Egg
0+
Gondola do wózka Egg 2 - ciemnoszara
Gondola do wózka Egg 2 - ciemnoszara
999,01 1.274,01  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2CCCO
Egg
0+
Gondola do wózka Egg 2 - czarna
Gondola do wózka Egg 2 - czarna
999,01 1.274,01  CENA PROMOCYJNA

Akcesoria do wózka

Śpiworki do wózka


BSE2FMHG 03/23
Egg
0+
Śpiworek do wózka Egg 2 - zielony (Hunter Green)
Śpiworek do wózka Egg 2 - zielony (Hunter Green)
250 433  CENA PROMOCYJNA

Egg wózki wielofunkcyjne dla dzieci

Oczekiwanie na pociechę to jeden z najlepszych czasów dla przyszłych rodziców. Już prawie od samego początku zapewniają oni asortyment dla swojego malucha, kupując ubranka, fotelik, kocyki, łóżeczka i oczywiście wózek, bez którego ani rusz! Wózek jest niesamowicie ważną częścią wyprawkową. Dzięki niemu możemy zapewnić swojemu dziecku dostęp do świeżego powietrza podczas spacerów, czy przesiadywaniu na ogródku, tarasie, bez konieczności ciągłego noszenia dziecka. Jest to ogromna wygoda dla jego rodziców, ale także dla maluszka, który w wózku czuje się bezpiecznie, a po wybraniu odpowiedniej pościeli, czy kocyka do wnętrza, będzie mu również wygodnie i cieplutko, podczas każdej pogody.

Spacer z dzieckiem - dlaczego jest ważny?

Z maluszkiem rodzice na spacer wychodzić powinni codziennie, a jeżeli tak częste wycieczki nie są możliwe, wówczas powinni to robić tyle razy, ile są w stanie. Już od pierwszego miesiąca dziecko powinno bardzo często wychodzić na zewnątrz. Pomoże to w zahartowaniu go, czyli wspomoże jego układ immunologiczny. Najlepiej wychodzić ze swoją pociechą podczas, kiedy pogoda się zmienia, nie bać się mrozu, czy zbyt dużego wiatru.

Małe dzieci dodatkowo uwielbiają rutynę dnia, określają ją głównie swoimi codziennymi drzemkami. Warto więc malucha zabrać na spacer właśnie w godzinach tych drzemek, nie dość, że dziecko zaśnie szybciej, to jego sen będzie efektywniejszy na świeżym powietrzu. Podczas każdego spaceru do organizmu maluszka wprowadzana zostanie również naturalnie witamina "D" oraz "O", które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie oraz wzrost.

Spacer jest też idealny dla rozwoju mowy, ponieważ maluch będzie chciał wokalizować coraz częściej to, co na zewnątrz zobaczy. Tak samo rozwijać będą się zmysły pociechy. Codzienne wyjścia z domu wzmocnią również więź między matką a maluszkiem.

Egg - wózki wielofunkcyjne oraz inne produkty firmy na stronie

Foteliki samochodowe - świetne foteliki firmy Egg utrzymują prawidłową pozycję dziecka podczas jazdy samochodem. Są one również bardzo stabilne, a pasy idealnie utrzymują ciałko malucha przy strukturze produktu, co zapewni bezpieczeństwo podczas niefortunnego wypadku.

Akcesoria do fotelika samochodowego - jeżeli samochód nie posiada bazy ISOfix, wówczas polecane jest dokupienie jej pod fotelik marki Egg. Baza ISOfix jest to niesamowicie prosty, ale ogromnie bezpieczny produkt do zamocowania w samochodzie. System ten obecnie jest wymogiem nałożonym przez Unię Europejską i zamocowany jest on w każdym nowszym samochodzie, jednak rzadko spotykany jest on w starszych pojazdach.

Wózki wielofunkcyjne dla dzieci Egg - przechodzimy do najważniejszych produktów marki, czyli wózków wielofunkcyjnych. Każdy z nich wyprodukowany jest z myślą o dzieciach i o ich rodzicach. Podczas produkcji każdego z nich użyto miękkich tkanin, które są niesamowicie komfortowe dla maluszków. Wózki wyposażone zostały w opony z technologią Tru-Ride, któe nie tylko zwiększają bezpieczeństwo jazdy i jej komfort, ale także nadają wygodę prowadzenia i manewrowania pojazdem czterokołowym.

Stelaż można łatwo złożyć i rozłożyć za pomocą jednej ręki. Siedzisko jest również wygodne i przestronne, można ustawić je w 3 różnych pozycjach, a także odwrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, według upodobań dziecka oraz rodzica. Wózki dodatkowo posiadają wiele udogodnień, którymi są: duży kosz pod spodem produktu, dzięki któremu łatwo można przewieźć wszystkie potrzebne rzeczy dla pociechy, regulowana wysokość rączki, którą ustawić można względem swojego wzrostu, regulowany podnóżek, który później stać może się podpórką na nogi dziecka.

Wózki wielofunkcyjne Egg można przekształcić w wózek bliźniaczy, a także w wózek "3 w 1", czyli zamontować można na nim, za pomocą odpowiednich adapterów, foteliki samochodowe lub dodatkowe siedzisko dla drugiej pociechy. Budka ma bardzo cichy mechanizm składania w 3 pozycjach i również jest regulowana, wykonana z miękkich tkanin. Pozostałe elementy wózka pokryte są eko-skórą, co nie tylko jest ekologicznym wyjściem, ale także pozwala na świetny i elegancki wygląd.

Przednie koła oczywiście można zablokować, dzięki czemu wózek postawić bezpiecznie można w każdym miejscu. Malucha rodzic przypiąć może w szelki bezpieczeństwa, które wyposażone są w 5 punktów. Osłonka przeciwdeszczowa dołączona jest do zestawu produktu, można łatwo umieścić ją w podnóżku, gdzie znajduje się dodatkowy schowek. Na wszystkich czterech kołach wózka Egg zamontowane jest zawieszenie, dzięki któremu łatwo poruszać można się na różnym terenie.

Gondole do wózka - gondole firmy Egg wykonane są zawsze z najwyższej jakości materiałów, wygodnych i miękkich tkanin, które zapewnią dziecku ogromny komfort. Producenci polecają dopełnienie tym produktem wózka firmy.

Akcesoria do wózka - na stronie znajdziesz takie akcesoria, jak: adaptery do wózka, plecak do wózka, parasolka do wózka, dolne adaptery do fotelika oraz do wózka Egg. Wszystkie produkty firmy wykonane z najwyższej jakości materiałów, parasol jest nieprzemakalny, pozwalający rodzicom na bezpieczne spacery z maleństwem podczas nie do końca sprzyjającej pogody.

Śpiworki do wózka - firma Egg postarała się również o ten ważny dodatek do wózka, który polecany jest przez wszystkich użytkowników. Śpiworki Egg są niesamowicie miękkie i komfortowe, dziecko poczuje się w nich dodatkowo bezpiecznie, co przyczyni się do szybszego zaśnięcia oraz efektywniejszego snu.

Kiedy nie wychodzić z maluchem na spacer?

Istnieje parę sytuacji, kiedy nie powinniśmy naszej pociechy narażać na pogodę lub powinniśmy zostać z nią w domu nawet wtedy, kiedy na zewnątrz jest słonecznie i bezchmurnie. Takie sytuacje to oczywiście choroba dziecka, czasem nawet najmniejszy katarek u maleństwa powinien być znakiem, że lepiej zostać w domu i nie narażać dziecko na pogorszenie stanu. Na spacer z małym dzieckiem nie powinno się wychodzić również wtedy, kiedy wieje naprawdę silny wiatr, kiedy temperatura spada poniżej -10 stopni Celsjusza oraz wtedy, kiedy jest ogromna ulewa lub burza.

Kolory wózków wielofunkcyjnych marki Egg

Dla rodziców ważne są oczywiście nie tylko udogodnienia produktu, ale również jego wygląd i kolory. Dla chłopca wybierzemy coś bardziej stonowanego, zielonego, szarego, wózek dziewczynki często się jednak podkreśla, mamy marzą o różach, pastelowych kolorach, pięknych beżach. W asortymencie sklepu posiadamy wózki wielofunkcyjne firmy Egg, które kupić można jak i dla chłopca, tak i dla dziewczynki - koloru szarego, o kolorze jurajskiego kremu, ciemnoszarego, czy czarnego. Dla chłopca poleca się również kolor zielony, a dla dziewczynki piękny, delikatny beż.

Wózki wielofunkcyjne firmy Egg to produkty ogromnie eleganckie, nie tylko dzięki eko-skórze oraz pięknej i miękkiej tkaninie, ale także dzięki ułożeniu siedziska, podnóżka, a nawet rączki. Producenci zadbali o to, aby wszystko ze sobą współgrało, dzięki temu produkt wygląda świetnie i elegancko, ale także bardzo nowocześnie.

Postaw na elegancję i wygodę - postaw na wózki wielofunkcyjne firmy Egg!

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY