Butelki, kubki, bidony, smoczki dla dzieci (3x)

Butelki do karmienia, kubki, bidony, smoczki dla dzieci

Zdrowie i radość dziecka, dla rodzica są jednymi z najważniejszych rzeczy w życiu. Od samych narodzin troszczą się o maluszka i chcą, aby zdrowo wzrastał i szedł z radością przez świat. Starają się, aby niczego mu nie brakowało i aby zawsze był bezpieczny. Starają się zawsze dopasowywać akcesoria do potrzeb dziecka, odpowiednio do jego wieku oraz możliwej samodzielności pociechy.

Każdy rodzic przechodzi przez trud karmienia oraz okres w którym to dziecko samo już zaczyna jeść. W standardowych sklepach można znaleźć duży asortyment butelek, bidonów, nakładek, czy różnego rodzaju butelek oraz smoczków. Ważne, aby te akcesoria były odpowiednio dopasowane do dziecka, oraz były komfortowe dla użytkowania przez niego. Istotna jest także świadomość rodzica, że akcesoria, z których korzysta dziecko są odpowiednie oraz bezpieczne dla jego wieku.

Z pomocą przychodzi sklep marko-baby.pl, który oferuje różnego rodzaju butelki, kubki, bidony oraz smoczki dla dzieci. W ofercie również znajdują się butelki do karmienia, łańcuszki do smoczka, gryzaki oraz różnego rodzaju zestawy dopasowane do potrzeb maluszka oraz rodzica.

Butelki do karmienia

Oczywiście od dawien dawna, wiadomo, że najlepsze mleko to te, które pochodzi wprost od matki. Jednak nie zawsze, jest to możliwe, aby dziecko było proste karmione z piersi matki. Dlatego często odciąga się pokarm, chłodzi, a następnie podgrzewa. I przygotowuje posiłek dla dziecka. Jednak minusem takiego procesu, jest utrata pewnych wartości odżywczych, takich jak, witaminy białka czy tłuszcze, które są potrzebne do odpowiedniego wzrostu dziecka.

Warta polecenia jest butelka Nanobébé, jest to butelka, która dzięki swojemu specjalnemu zaprojektowaniu zachowuje jak najwięcej składników odżywczych oraz wartości immunologii, które są zawarte w mleku mamy. Podczas napełniania mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2-3 razy szybsze chłodzenie oraz ogrzewanie pokarmu. Skraca to czas przygotowania posiłku przez rodzica, a także dziecko nie musi długo czekać na pokarm.

Równocześnie budowa butelki zapobiega powstaniu tak zwanych gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Do zestawu dołączony został także adapter, dzięki któremu można pompować mleko bezpośrednio do butelki. Dużą zaletą budowy smoczka jest, to, że został skonstruowany w taki sposób, że budową przypomina brodawkę matki. Dzięki temu dziecko nie musi używać większej siły, aby ssać mleko. Poprzez taką budowę nie czuje różnicy.

Kubek poręczny

Świetnym rozwiązaniem są kubki poręczne, wyposażone w uchwyt w systemie no spill. Są idealną opcją dla dzieci, które już potrafią trzymać butelkę bez pomocy innej osoby i nie mają problemów z samodzielnym przyjmowaniem pokarmu. Dużym plusem produktu jest to, że jest łatwy w użyciu.

Posiada miękki silikonowy ustnik, który z pewnością sprosta wymaganiom dziecka. Posiada także zastawkę ciśnienia, która dopasowuje przepływ płynów do potrzeb dziecka. Kształt i powierzchnia ułatwiają trzymanie, co także poprawia warunki korzystania. Kubki dostępne są w wielu kolorach, co oczywiście wpływa na jego atrakcyjność. Warto wspomnieć, że ich czyszczenie jest proste i szybkie.

Bidon termiczny

Nie jest to, jak mogłoby się wydawać zwykły bidon. Jego zaletą, jest to, że utrzymuje odpowiednią temperaturę płynu jeszcze dłużej niż zwykły termos. Dokonuje tego dzięki swojej podwójnej ściance ze stali nierdzewnej. Utrzymuje temperaturę do około 6 godzin, a następnie stopniowo się ochładza. Jego użytkowanie jest przeznaczone dla dzieci od 2 i 4 lat.

Jeśli jakaś część się popsuje, zużyje lub zgubi, może wymienić górę bidonu lub samą butelkę termiczną. Bidony są ozdobione metalowymi turkusowymi wykończeniami, na których widnieją podobizny zwierzaków. Z pewnością tak atrakcyjna butelka przypadnie dzieciom do gustu. Materiał, z którego został wykonany bidon, jest przystosowany do dziecka.

Charakteryzuje się bardzo niską przepuszczalnością cieplną i dużą odpornością na wysoką temperaturę. Dzięki uchwytom dziecko może pewnie i stabilnie złapać bidon swoimi małymi rękami. Ponadto uchwyt można łatwo zdjąć lub założyć zależności od potrzeby i zdolności dziecka. Bidon jest przeznaczony do ciepłych, jak i zimnych napojów. Można go praktycznie zabrać ze sobą wszędzie. W środku znajduje się także miarka. Co najważniejsze można zapomnieć o wyciekach płynu.

Pierwszy bidon niekapek

Jest to świetna alternatywa dla małych dzieci, które chcą zacząć się uczyć trochę samodzielności. Posiada pojemność 300 ml, co sprawa, że nada się idealnie dla małego dziecka. Bidon zakończony został miękką silikonową rurką, która pełni funkcję ustnika. Pomaga to uzyskać naturalny rozwój podniebienia miękkiego i ząbków dziecka, a dodatkowo użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Bidony dostępne są w wielu kolorach.

Smoczki silikonowe

W ofercie sklepu dostępne są także smoczki silikonowe. Przede wszystkim wykonane są zgodnie z najwyższymi wymogami norm bezpieczeństwa, wolne są także w 100% od BPA. Ich główną zaletą są opatentowane guzki, które masują, koją i dają ulgę dziąsłom.

Posiadają także silikonowe bądź lateksowe bańki w kształcie ortodontycznym, wisienki oraz klasycznym – owalnym, co pozytywnie wpływa na podniebienie i dziąsła dziecka. Dostępne są w wielu modelach i kolorach, takich jak różowy, przeźroczysty, turkusowy oraz niebieski. Posiadają także wentylowaną tarczkę umożliwiającą cyrkulację powietrza między ustami a smoczkiem. Są idealnym rozwiązaniem dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Co jeszcze można znaleźć?

Oczywiście na stronie sklepu można znaleźć także inne akcesoria, takie jak: wymienny zawór do kubka niekapka, wkładki laktacyjne na dzień i na noc w zestawie 60 sztuk. Zestaw adapterów do laktatorów dla butelek, woreczki do przechowywania pokarmu, opakowanie na smoczek uspokajający dostępne w kolorze czarnym i białym, śródziemnomorskim oraz kolorze czarno- srebrnym.

Dostępna jest także butelka termiczna ze stali nierdzewnej wraz ze smoczkiem. Oczywiście można znaleźć również kubek niekapek o pojemności 210 ml z podwójną ścianką, dostępny w wielu kolorach z różnymi śmiesznymi zwierzętami, które na pewno zapewnią dziecku wiele radości.