Części zapasowe do wózków dla dzieci (40x)

Części zapasowe do wózków dla dzieci

Na rynku obecnie mamy bardzo szeroki wybór wózków, rowerków i fotelików dziecięcych. Rodzice często kupują nowe rzeczy z powodu drobnych usterek i problemów ze znalezieniem odpowiednich części zamiennych. Od dziś mała usterka nie musi być problemem!

Firma Marco dysponuje częściami zamiennymi następujących firm: Be Safe, Mima, Trunki, Bloom, Doona, Miniland, Oyster. Części zamienne są proste w montaż. W razie problemów firma Marco udostępnia poglądowe filmiki pokazujące produkty i montaż części. 

Jeżeli chcesz nieco zmienić wygląd wózka lub jego części zamienne zostały zużyte lub zniszczone nie kupuj od razu nowego- sprawdź wcześniej naszą ofertę! Dodatkowo twoją przesyłkę dostarczymy za darmo już za zakupy od 300zł. Istnieje możliwość wysyłki za granicę. 

Wózki dla dzieci

W tej kategorii firma Marco ma szeroki zasób asortymentowy. Produkty są atestowane dzięki czemu najlepiej zadbamy o komfort naszego malucha. Wiele artykułów dostępnych jest w różnorodnej kolorystyce co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. A oto podstawowe kategorie produktów: 

Rowerek dla dziecka

Jeżeli jesteś posiadaczem rowerka Donna LIKI to w naszym asortymencie znajdziesz wiele części zamiennych, które sam możesz zamontować. Obecnie posiadamy następującą ofertę: 

Krzesełko do karmienia niemowlaka

U nas znajdziesz również części zamienne do krzesełka do karmienia firmy Bloom, które są przystosowane do samodzielnego montażu. A oto niektóre z nich: