Akcesoria dla mamy (116x)


DEWHC400264
0+
Środek czyszczący Superclean 500 ml
Środek czyszczący Superclean 500 ml
19,90 25,90  CENA PROMOCYJNA DO 30-09-2024

DEWHC400377
0+
Środek czyszczący Superclean - mango, marakuja 500 ml
Środek czyszczący Superclean - mango, marakuja 500 ml
19,90 25,90  CENA PROMOCYJNA DO 30-09-2024

DEWHC200261
0+
Środek dezynfekujący SuperHygiene 500 ml
Środek dezynfekujący SuperHygiene 500 ml
19,90 25,90  CENA PROMOCYJNA DO 30-09-2024

DEWHC100326
0+
Odświeżacz powietrza 300 ml
Odświeżacz powietrza 300 ml
29,90 32,90  CENA PROMOCYJNA DO 30-09-2024

Akcesoria dla mamy i kobiet w ciąży

Komfort i wygoda mam to niezwykle ważna rzecz, zarówno dla dziecka jak i dla młodego rodzica. Kategoria zawiera akcesoria dla mamy ułatwiające wypoczynek, karmienie maluszka, a także codzienne funkcjonowanie czy bezpieczną podróż. Dzięki szerokiemu asortymentowi znajdziesz tu produkty idealne na prezent na każdym etapie ciąży oraz niezbędnik dla świeżo upieczonej mamy.

Komfort i bezpieczeństwo mamy oraz ciężarnych

Ciąża to bezsprzecznie ogromny wysiłek dla organizmu oraz towarzyszące jej bóle i dolegliwości. Ze wsparciem w wygodzie ciężarnej przychodzą poduszki w kształcie rogala wykonane z wodoodpornej powłoki, dostępne w różnych wzorach. Poduszki wykonane są z pianki zapamiętującej kształt ciała, dzięki czemu przynosi ulgę w napięciu.

Poduszka odciąża ponadto odcinek lędźwiowy kręgosłupa, który przejmuje ciężar rozwijającego się dziecka, a także ułatwia ułożenie się do snu w ostatnim trymestrze ciąży. Jej nietypowy kształt pozwala na wykorzystanie jej także do karmienia, co sprawia, że posłuży jeszcze przez wiele miesięcy po porodzie. Poduszka-rogal to również podpora i asekuracja przy pierwszych próbach siadania.

W ofercie znalazła się również poduszka przeznaczona do karmienia, która swoje działanie skupia na łagodzeniu napięcia okolic brzucha i bioder. Pozwala to na swobodne podtrzymanie kształtu ciała i umożliwia bezstresowe karmienie maluszka. Dzięki swojemu kształtowi nadaje się do nałożenia na talię lub biodra, co daje komfortowe oparcie dla dziecka.

Mamy po porodzie naturalnym mogą liczyć na ulgę dzięki poduszce w kształcie pierścienia, wyprofilowanej pod problemy z siedzeniem. Ona także wykonana jest z pianki zapamiętującej kształt ciała, a jej kształt nie uciska obolałych miejsc. Dba także o prawidłową postawę ciała, wymuszając prawidłowe ułożenie. Poduszka nadaje się także do foteli biurowych, domowych krzeseł, a nawet fotela samochodowego!

W samochodzie, poza komfortem, warto zadbać o bezpieczeństwo. Bezpieczne podróżowanie zagwarantuje adapter do pasów bezpieczeństwa, który nie uciska brzucha. Zapięty pas biodrowy przebiega pod brzuchem, a w przypadku nagłego hamowania zmniejsza ryzyko niebezpieczeństwa poronienia czy odklejenia się łożyska. Adapter może być stosowany niemalże od początku ciąży.

Laktatory ręczne i elektryczne

Odciąganie pokarmu nie musi być nieprzyjemne! Bogata oferta laktatorów pozwoli dopasować akcesorium do potrzeb każdej kobiety. W kategorii znalazły się laktatory elektryczne: pojedynczy z nakładką masującą oraz dwufazowy.

Laktatory elektryczne efektywnie odciągają pokarm, bez wymuszania pochylonej pozycji. Zastosowanie zamkniętego systemu powoduje, że pokarm nie rozlewa się i jest zbierany do butelki. Końcówka ssąca naśladuje rytm ssania dziecka, a delikatne nakładki zapobiegają urazom brodawek sutkowych. Dzięki poręcznym laktatorom elektrycznym możesz odciągnąć pokarm także w podróży!

Zwolenniczki laktatorów ręcznych również mają w czym wybierać. Małe, lekkie laktatory idealnie zmieszczą się do torebki, a dodatkowo nadają się do obsługi jedną ręką. Są niemalże bezgłośne, a więc mogą towarzyszyć nawet zabieganym młodym mamom.

Mamy karmiące mają również do wyboru kompleksowy zestaw zawierający ręczny laktator, podstawkę, butelkę oraz smoczek wyposażony w specjale guzki masujące dziąsła maluszka. Set zawiera wszystko, co najważniejsze i idealnie nadaje się na prezent.

Akcesoria laktacyjne

Wkładki laktacyjne to niezbędnik dla każdej karmiącej kobiety. Wykonane z niezwykle chłonnego materiału, który chroni podrażnioną skórę przed wilgocią. Nadają się do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki zastosowaniu taśmy klejącej i samoprzylepnych pasków nie ma obaw o zsunięcie się wkładek.

Są także dyskretne i zupełnie niewidoczne pod ubraniem. Ultra cienkie wkładki laktacyjne zapewniają wygodę i ochronę przed przeciekaniem. Mamy karmiące mają do wyboru opakowania 60szt. lub 24szt.

Innym zabezpieczeniem są muszle laktacyjne przeznaczone do noszenia w biustonoszu. One także chronią sutki przed otarciem i gromadzą sączące się mleko. Ich kształt zapewnia delikatny ucisk, który zmniejsza napięcie w piersi, a otwory wentylacyjne pozwalają na przepływ powietrza.

Urządzenia specjalistyczne

Codzienne odgrzewanie pokarmu może przebiegać sprawniej, dzięki najszybszemu, elektrycznemu podgrzewaczowi do butelek. Dzięki funkcji rozmrażania można podać dziecku przygotowany wcześniej pokarm.

Podczas podgrzewania, mleko pozostaje w nieustannym ruchu, dzięki czemu nie tworzą się gorące punkty. Pożywienie ogrzane jest wówczas równomiernie, a nie - jak to często bywa w przypadku kuchenki mikrofalowej - jedynie z zewnątrz. Podgrzewacz Philips jest łatwy w użytku, a dodatkowo producent ułatwia korzystanie z urządzenia, dzięki sugerowanej tabeli grzania. Zawiera funkcję trzymania ciepła, przez co posiłek dłużej utrzymuje stałą temperaturę.

W trosce o zdrowie maluszka, mamy mogą wyposażyć się w specjalny system wspomagający karmienie. Rurki przymocowane do zbiornika z substancjami odżywczymi dostarczą dziecku dodatkowych wartościowych elementów i pozostaną praktycznie niezauważone. Wspomagają odruch ssania, a mamy z niewielką ilością pokarmu mogą pielęgnować z dzieckiem więź, dbając o ich pełne odżywienie.

Bicie serca dziecka na twoim telefonie

Rozwój technologiczny pozwala obecnie na słuchanie rytmu bicia serca maluszka jeszcze w łonie matki! Detektor tętna płodu to urządzenie, które pozwoli na słuchanie bicia serca dziecka nawet od 4 miesiąca ciąży! Dzięki połączeniu Bluetooth, aplikacja mobilna eMyBaby pozwala na słuchanie oraz nagrywanie tętna. Odtwarzanie pliku audio na telefonie pozwoli usłyszeć najbliższym najpiękniejszy dźwięk.

Detektor tętna cechują małe rozmiary. Nie zajmuje wiele miejsca w torebce, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie. Co więcej, jest całkowicie bezpieczny! Wykorzystuje ultradźwięki oraz efekt Dopplera, które w bezbolesny sposób dostarczają wrażeń słuchowych. Warto jednak pamiętać, że urządzenie wymaga użycia żelu do USG. W inny sposób przewodzenie ultradźwięków nie będzie możliwe.

Artykuły dla kobiet w ciąży - podsumowanie

Każda przyszła mama chce jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat swojego maluszka. W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebować. Są to wysokiej jakości akcesoria i produkty, które doskonale sprawdzą się w codziennych sytuacjach. Posiadamy między innymi: artykuły higieniczne, podkłady poporodowe, laktatory, wkładki laktacyjne zapewniające wyjątkowe poczucie suchości, biustonosze z delikatnej bawełny, poduszki do karmienia, majtki poporodowe zapewniające komfort noszenia, suplementy diety, specjalne kosmetyki, dzięki którym możesz pielęgnować brodawki sutkowe, akcesoria do karmienia piersią, sprzęt medyczny oraz wiele innych produktów dla mam i kobiet w ciąży. Każda świeżo upieczona mama z pewnością je doceni. Tego typu artykuły dla kobiet w ciąży okażą się pomocne i przydatne przez długi czas. Opieka nad dzieckiem, karmienie piersią, utrzymanie właściwej higieny będzie łatwiejsze. Należy jednak pamiętać, że niezwykle istotne jest to, aby wybierając artykuły tego typu stawiać na jakość, bezpieczeństwo użytkowania i sprawdzone rozwiązania w każdej sytuacji.