DOSTAWA

Do wskazanych cen produktów należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich. Szczegółowe informacje o możliwych sposobach i terminach dostawy oraz kosztach przesyłki prezentowane są poniżej oraz w trakcie składania zamówienia. Oferowane w sklepie produkty sprzedajemy wyłącznie w drodze wysyłkowej. Niestety nie ma możliwości odbioru osobistego.

 1. Koszty wysyłki w granicach Polski:
  7 zł - list polecony ekonomiczny Poczta Polska (produkty małogabarytowe i zamówienie opłacone z góry), wysyłka we wtorki i w czwartki (dostawa w 1-2 dni)
  11 zł - list polecony priorytetowy Poczta Polska (produkty małogabarytowe i zamówienie opłacone z góry), wysyłka we wtorki i w czwartki (dostawa w 1-2 dni)
  10 zł - paczkomat (dostawa w 1 dzień)
  12 zł - kurier (płatność z góry, dostawa w 1-2 dni)
  21 - kurier pobranie (płatność przy odbiorze zamówienia, dostawa w 1-2 dni)
  Sklep oferuje darmową wysyłkę w obszarze Polski jeśli wartość zamówienia wyniesie min. 300 zł.
 2. Skompletowanie i wysyłka zamówienia następuje w ciągu 24 godzin. Aż 95% przesyłek na terenie Polski dostarczana jest do klienta następnego dnia po przekazaniu kurierowi. Przesyłki zagraniczne w obszarze Unii Europejskiej dostarczane są w ciągu 5 dni.
 3. Koszt wysyłki zagranicznej do państw europejskich zależy wyłącznie od całkowitej masy przesyłki, nie zależy od formy płatności oraz ilości zamówionych produktów.
  do 8kg - 79 zł
  8,1kg -15kg - 129 zł
  15,1kg - 20kg - 199 zł

  pow. 20kg - koszt wysyłki jest wyliczany indywidualnie a zamówienie jest wiążące dla obu stron dopiero po akceptacji kosztów przez Klienta sklepu.
 4. Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.
 5. W przypadku wysyłki do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, należna cena zakupionych produktów może ulec odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.

PŁATNOŚĆ

 1. Realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu płatności, chyba że wybrano formę zapłaty "za pobraniem". Zamówienie zostanie automatycznie anulowanie, jeśli wpłata nie nastąpi w ciągu 7 dni kalendarzowych. Zamówione produkty do momentu zaksięgowania wpłaty nie są rezerwowane    
 2. Sklep oferuje następujące metody płatności:

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem na adres info@marko-baby.pl). Można skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór), jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni  od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: Janusz Musioł MARKO spółka komandytowa, ul. Marklowicka 17, 44-300 Wodzisław Śląski nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Prosimy także o przesłanie wraz z produktami dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ