Kąpiel dziecka (21x)


Ponczo kąpielowe 60x120 - Psi Patrol
Ponczo kąpielowe 60x120 - Psi Patrol
56 79,99  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Kąpiel dziecka, Akcesoria do kąpieli dla dzieci

Dzieci są uważane za skarb rodziców oraz oczko w głowie. Zawsze się o nich troszczą i dbają, aby nigdy im w życiu niczego nie zabrakło. Strzegą ich od pierwszych chwil życia i starają się, aby zawsze były bezpieczne. Jednak ich wychowanie, nie zawsze należy do prostych i przyjemnych rzeczy. Zdarzają się trudniejsze momenty, z którymi trzeba sobie poradzić.

Przykładem może być kąpiel niemowlaków, która nie należy do najprostszych czynności. Niektóre dzieci się niecierpliwią i po prostu tego nie lubią. Dla rodzica wykąpanie maluszka, czy przygotowanie do tego starszego dziecka, jest kłopotliwym zadaniem.

Nie tylko sposób wykonania tej czynności może sprawiać problemy, ale i także paraliżujący może być strach o bezpieczeństwo dziecka. Kąpiel wymaga wiele cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Czasami trwa bardzo długo, z racji braku odpowiedniego przygotowania. W domowej wyprawce powinny znaleźć się niezbędne rzeczy, które zagwarantują komfort maluszka oraz rodzica. Trudna i długa kąpiel może stać się przyjemnością dla rodzica, jak i dziecka.

Maty antypoślizgowe

Są niezwykle ważnym wyposażeniem łazienki, w której funkcjonuje małe dziecko. Nie tylko zagwarantuje maluszkowi bezpieczeństwo podczas kąpielowych szaleństw oraz z pewnością umili mu ten czas. Matę montuje się w bardzo szybki i prosty sposób. Wystarczy umieścić ją na dnie wanny lub brodzika, a następnie docisnąć do podłoża. Ważne, aby przyssawki przykleiły się do dna. Jest to najważniejsza czynność, która zapewni odpowiednie działanie.

Podczas używania nie ma możliwości, aby mata się odkleiła lub przesunęła. Dzięki temu dziecko jest ciągle bezpieczne, a rodzice o wiele spokojniejsi. Maty dostępne są w różnych kolorach i różnych rodzajach. Niektóre przedstawiają kolorowe i wesołe rysunki zwierzątek, które na pewno zaintrygują dziecko. Niektóre z nich zmieniają kolor, kiedy woda jest zbyt ciepło, czyli wtedy, kiedy przekroczy 37°C, jest to ważne, gdyż taka temperatura może poparzyć skórę dziecka, która jest niezwykle delikatna.

Dzięki temu mata posiada drugą funkcję, jaką jest termometr kąpielowy. W ofercie są także dostępne mniejsze wersje maty antypoślizgowej, która także zabezpiecza przed upadkiem, czy poślizgnięciem się. Są kolorowe, a wyglądem przypominają wesołe zwierzątka, które z pewnością spodobają się dziecku.

Są to pojedyncze sztuki, które można rozmieścić w dowolny sposób. Obie wersje można stosować na tradycyjnych wannach, wanienkach dziecięcych, jak i kabinach prysznicowych. Maty antypoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo dziecku oraz spokój ducha dorosłym. Dodatkowo dziecko nie będzie się bało korzystać z wanny, zagwarantuje to także jemu pewne poczucie stabilności.

Termometr kąpielowy

Jest to bardzo ważny sprzęt do codziennej kąpieli maluszka. Nie tylko ochroni go przed poparzeniami, ale także zagwarantuje komfortową temperaturę wody podczas mycia. Jest to jednocześnie termometr oraz zabawka w kształcie żabki. Pozwala w łatwy sposób kontrolować temperaturę wody, jak i temperaturę w pomieszczeniu.

Pokazuje na ekranie wszelkie zachodzące zmiany w kwestii temperatury, dzięki temu w łatwy sposób można osiągnąć ulubioną temperaturę dziecka. Kiedy temperatura wody jest niższa niż 30 °, zabawka zaczyna świecić na zielono, natomiast kiedy przekroczy 39 °, świeci na czerwono. Na ekranie są także wyświetlane strzałki, które pokazują, kiedy temperatura wody jest poza zakresem komfortu. Żabka posiada dodatkowo funkcję stopera oraz zegar cyfrowy.

Dzięki temu rodzic jest w stanie kontrolować czas trwania kąpieli. Termometr kąpielowy jest również dostępny w innej wersji, przypomina on pszczółkę. Jednak posiada takie same funkcje oraz parametry. Warto zaznaczyć, że obie wersje spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dotyczące zabawek.

Z pewnością spodobają się każdemu dziecku, a jednocześnie posłużą jako pomoc dla rodziców. Opiekun nie będzie musiał się martwić, że woda dla dziecka będzie zbyt ciepła lub za zimna oraz że podczas kąpieli poczuje się znudzone i kapryśne. Dzięki termometrze i zabawce w jednym oba problemy pozostaną rozwiązane.

Zabawki do kąpieli

Kiedy dziecko już trochę podrośnie, to zdarza się, że po prostu nudzi się podczas kąpieli. Często im się ona nie podoba, gdyż nie dostarcza wesołych, czy zabawnych wrażeń. Dla rodzica może to być duże utrudnieniem do wykonania tej czynności, na pozór łatwej i szybkiej. Dlatego świetnym rozwiązaniem są zabawki i akcesoria, które ten czas umilą. Dzieci zawsze chce się czymś pobawić i miło spędzić czas, dlatego świetnie do tej czynności nadają się polarne zwierzątka kąpielowe.

Sprawią dziecku niesamowitą przyjemność. Dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych. Jedna z nich przedstawia nurkującego pingwinka, a druga nurkującego misia polarnego. Warto zaznaczyć, że nie są to zwykłe zabawki, które po prostu nadadzą się do wody. Użycie ich jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy je nakręcić, położyć na wodzie i obserwować, jak zabawnie machają rączkami i pływają utrzymując się na wodzie.

Z pewnością to zaintryguje dziecko i zajmie na długi czas jego uwagę. Obserwowanie zwierzątka jak pływa, może być niezwykle interesujące dla maluszka. Dzięki takim zabawkom w wannie, dziecko na pewno będzie chciało jeszcze częściej korzystać z kąpieli. Jeśli wcześniej jej nie lubiło, teraz z pewnością stanie się to jego ulubioną czynnością w ciągu dnia. Z kolei do samego procesu mycia świetnie nada się pacynka przypominające z wyglądu misia koalę.

Pełni samą funkcję co gąbka do mycia, z tą różnicą, że dostarczy dziecku wiele frajdy i zabawy. Jest to świetny sposób na naukę mycia. Dziecko z pewnością zafascynuje miś kola i będzie mógł podczas kąpieli nim się bawić oraz tworzyć różnego rodzaju teatrzyki. Takie zabawki z pewnością pozwoli rozwinąć zdolności poznawcze, motoryczne oraz muzyczne dzieci. Rodzic poczuje się spokojniejszy, gdyż będzie wiedzieć, że dziecko ma zagwarantowane wszystko co mu jest potrzebne. Dzięki temu kąpiel stanie się przyjemniejsza dla maluszka i będzie z radością jej wyczekiwać.

W naszej ofercie dostępne są akcesoria kąpielowe dla młodszych i starszych dzieci. Są to między innymi: zabawki do kąpieli, okrycia kąpielowe, maty antypoślizgowe, termometry oraz wiele innych produktów wysokiej jakości. Warto zaopatrzyć się w tego typu artykuły, z nimi każda kąpiel będzie prawdziwą przyjemnością. Sprawdź akcesoria do kąpieli dla niemowląt w naszym sklepie internetowym.

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY