Nosidełka dla dzieci i niemowląt, Chusty

BeSafe nosidła i akcesoria do fotelika samochodowego

Nosidełka dla dziecka marki BeSafe. W tej kategorii znajdziesz produkty zapewniające rodzicowi wygodne noszenie dziecka. W naszym sklepie oferujemy nosidła będące zarówno innowacyjnym produktem z kategorii akcesoriów do fotelika samochodowego, jak i klasyczne nosidła do noszenia dziecka ułatwiające codzienną opiekę nad niemowlęciem.

Bądźcie aktywnymi rodzicami - zainwestujcie w produkty norweskiej marki BeSafe, dzięki którym podróż samochodem lub wyjście z  maluchem będą przyjemne i bez stresu. Producent wychodzi z ofertą do rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas spacerów i podróży, a jednocześnie pragną prowadzić aktywny tryb życia. BeSafe to akcesoria dziecięce związane przede wszystkim z bezpiecznym podróżowaniem.

BeSafe - historia producenta akcesoriów dziecięcych do samochodów

Pierwszy fotelik samochodowy został opracowany przez BeSafe w 1963 roku. Od tego momentu marka stale się rozwija, oferując swoim klientom coraz to nowsze rozwiązania, dopasowane do zmieniającego się trybu życia i oczekiwań kupujących. Dlatego pierwotna oferta została poszerzona o produkty komplementarne do fotelików samochodowych. Mają one zapewnić dzieciom zwiększone bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży autem.

W szczególny sposób producent koncentruje się na oczekiwaniach nowoczesnych rodziców, którzy chcą razem z maluchem korzystać z wyjazdów i spacerów, a także cieszyć się aktywnością w codziennym życiu. Marka BeSafe spełnia w tym zakresie wszelkie oczekiwania.

Oferuje artykuły funkcjonalne i praktyczne, a przy tym zaprojektowane z dużym wyczuciem estetyki i z troską o detale. Produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty oraz charakteryzują się innowacyjnymi patentami i nowoczesnymi, przemyślanymi rozwiązaniami. Zobaczcie w naszym sklepie ofertę producenta BeSafe. Możecie sprawić, aby każda Wasza podróż z maluchem była przyjemna i bezpieczna.

Nosidło Izi Transfer - nosidełko do fotelika samochodowego

Produkt marki BeSafe pomaga skutecznie rozwiązać jeden z największych problemów rodziców podróżujących z niemowlęciem. Jeżeli kiedykolwiek próbowaliście przenieść śpiącego malucha z samochodu do wózka, to zapewne wiecie, jakie jest to trudne.

Zmiana pozycji malucha zazwyczaj skutkuje natychmiastowym obudzeniem się smyka. Nosidło Izi Transfer zapewnia możliwość przenoszenia niemowlęcia na krótkich dystansach wraz z nosidełkiem. Dzięki czemu unikniecie dźwigania ciężkiego fotelika samochodowego oraz pobudki śpiącej pociechy.

Nosidła Izi Transfer są innowacyjnym produktem, który powstał przy współpracy z fizjoterapeutami i rodzicami. Dlatego w jego konstrukcji uwzględniono wiele możliwości zastosowań. Nosidełko jest produktem uniwersalnym, przydatnym zarówno w domu, jak i podczas podróży autem. Niepodważalnym atutem produktu są: jego dopasowanie do kształtu ciała dziecka oraz zabezpieczenia w postaci pasów-uprzęży chroniących malucha podczas przenoszenia.

Nosidełka dla niemowląt - korzyści z bezpiecznego noszenia dziecka

Noszenie dzieci stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Chusty i nosidełka są jednym najczęściej poszukiwanych produktów wspierających młodych rodziców w opiece nad niemowlęciem. Są też chętnie używane podczas spacerów i wyjazdów. Rodzice korzystają z nosidełek dla niemowląt podczas codziennych czynności domowych.

Noszenie dziecka stało się też sposobem na ułatwienie maleństwu zasypiania poprzez zapewnienie mu poczucia bliskości i bezpieczeństwa. Noszenie niemowlęcia wpływa korzystnie na rozwój dziecka - zarówno pod względem prawidłowego kształtowania się stawów biodrowych i kręgosłupa, jak i pozytywnego oddziaływania na psychikę maluszka.

Dzięki bliskiemu kontaktowi z mamą lub tatą niemowlę jest spokojniejsze, mniej płacze i obserwuje świat z bezpiecznej pozycji blisko rodzica. Maluch uczestniczy w codziennym życiu rodziny, a jednocześnie może odizolować się od otoczenia, wyciszyć się i zasnąć.

Nosidełka BeSafe - nowoczesna alternatywa do chusty do noszenia dziecka

Marka BeSafe wyszła naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców oferując produkt, który zapewnia dzieciom bezpieczną i zdrową pozycję podczas noszenia ich w nosidełku, a rodzicom duży komfort użytkowania produktu. BeSafe nosidła powstały przy współpracy producenta z uznaną, cieszącą doskonałą renomą szkołą noszenia dzieci - die Trageschule w Dreźnie. Zdanie ekspertów było kluczowe i dzięki ich olbrzymiemu wkładowi w proces tworzenia nosidła BeSafe Haven jest nie tylko intuicyjne w obsłudze, wygodne, ale przede wszystkim maksymalnie bezpieczne dla maluchów.

Noszenie dziecka w nosidełku BeSafe Haven

Eksperci uzależnili sposoby noszenia malucha w nosidełku od trzech etapów w rozwoju dziecka. Do około piątego miesiąca życia dziecka maluch może być noszony wyłącznie przodem do rodzica, w pozycji brzuszek do brzucha.

Od około piątego miesiąca malec może być noszony przodem. Dla starszych niemowląt - od około dziewiątego miesiąca życia - najkorzystniejsza jest pozycja na plecach rodzica. Umożliwia ona dziecku obserwację otoczenia. Jest to też pozycja wygodna w przypadku spacerów i wycieczek.

BeSafe nosidła zostały zaprojektowane tak, aby rodzic mógł z nich korzystać od około pierwszego miesiąca życia malucha do około trzech lat. Jednak są to ogólnie zakreślone ramy czasowe. Noszenie malucha w nosidełku jest w pełni komfortowe do wagi dziecka wynoszącej około 15 kg.

Istotnymi cechami technicznymi tych nosidełek jest dopasowanie ich do rodzica i dziecka, płynna regulacja, materiały zapewniające komfort noszenia niezależnie od pogody, kieszonki umożliwiające schowanie drobnych przedmiotów: kluczy, kart bankomatowych i drobnych pieniędzy.

Jednak najważniejsze jest, że nosidła dla niemowląt BeSafe wspierają ułożenie nóżek dziecka “na żabkę”. Oznacza to, że maluch ma podczas noszenia w nosidełku zgięte w kolankach, uniesione i rozchylone nóżki, miednica jest podwinięta, a kręgosłup lekko zaokrąglony. Jest to w pełni fizjologiczna, naturalna dla malucha pozycja.