Śpiworki do fotelika i do wózka (24x)


BS11005384
12m+
Ponczo Voksi - Ciemnoszare
Ponczo Voksi - Ciemnoszare
169 263,99  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
DARMOWA WYSYŁKA
BS11024840SPW
koniec serii
0+
Śpiworek do fotelika/wózka Voksi Explorer - brzoskwiniowy
Śpiworek do fotelika/wózka Voksi Explorer - brzoskwiniowy
697 913  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Śpiworki do fotelika i do wózka

Pojawienie się na świecie dziecka zawsze sprawia, że ludzie stają w obliczu wielu nowych wyzwań i problemów. W zapewnieniu wygody wszystkim maluszkom pomagają liczne akcesoria i gadżety, które dostarczają ich rodzicom praktycznych i wygodnych rozwiązań stosowanych w codziennym życiu. W czasie podróży z dzieckiem nie ma wyjątków i także należy zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort. Przykładem produktów, które dbają o bezpieczeństwo dziecka w trakcie przejazdu, są śpiworki do fotelików samochodowych. Śpiworek to wyjątkowy produkt, który ma wiele różnych zastosowań zarówno w czasie jazdy autem, jak i poza nim.

Śpiworek do fotelika - czym dokładnie jest?

To specjalnie zaprojektowany kocyk, który zapewnia dziecku bezpieczeństwo, gdy przebywa ono w foteliku samochodowym w trakcie podróży. Śpiworek do fotelika samochodowego ma za zadanie utrzymanie dziecka w cieple, gdy temperatura na dworze jest niższa lub umiarkowana, a także bezpiecznie przytrzymać dziecko w jednym miejscu, by zapewnić mu ochronę w trakcie podróży.

W tym celu śpiworki posiadają zapięcia, które zapobiegają wyślizgnięciu się dziecka z niego. Śpiworki mogą być używane przez dzieci w różnym wieku - od niemowląt, aż do czterolatków. Dostępne są modele z funkcją przedłużenia, dzięki czemu śpiworek może rosnąć wraz z dzieckiem i służyć mu jak najdłużej.

Możliwość wydłużania śpiworka sprawdza się także w trakcie zmian pory roku, gdyż można dopasować kocyk do panującej aktualnie temperatury. Tego typu kocyk jest więc uniwersalnym produktem, spełniającym wiele zadań, który służy rodzicom przez kilka pierwszych lat życia dziecka.

Zalety śpiworka do fotelika

Śpiworek do fotelika samochodowego ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzica korzystającego z auta i nie tylko. Rozwiązuje on problem, który pojawia się w chłodne dni, gdy rodzice są zmuszeni do zdjęcia dziecku kurtki, by mogło ono zostać bezpiecznie przypięte do fotelika. Śpiworek to dodatkowa, dopasowana warstwa, która ogrzewa maluszka, a jednocześnie umożliwia bezpieczne zapięcie szelek.

Często śpiworki są zaopatrzone w dodatkowe kieszenie, które mogą służyć do przechowywania na przykład smoczków lub zabawek dziecka. Śpiworek może otulać dziecko, można także szybko rozpiąć zamek błyskawiczny i uwolnić jego rączki oraz swobodnie i szybko wyjąć maluszka ze śpiworka. Śpiworki mogą spełniać jeszcze jedną funkcję i ochraniać dziecko, gdy odbywa ono spacer w wózku w czasie chłodnych, jesiennych i zimowych dni.

Zapięcie takiego śpiworka w foteliku lub wózku jest wyjątkowo łatwe, ale pamiętajmy, że wygląd takiego zapięcia zależy od konkretnego modelu. Tego typu kocyk może także z powodzeniem zastąpić ciężki do nałożenia dziecięcy kombinezon, ponieważ tak samo utrzyma dziecko w cieple, a jego nałożenie na maluszka jest niezwykle proste i szybkie. Śpiworki są też lekkie i łatwe do zapakowania, dzięki czemu można je zabrać w każdą podróż i bez problemu dorzucić do reszty bagażu. Jak widać, jest to produkt wielofunkcyjny, który odpowiada na wiele potrzeb rodziców i ich dzieci. Korzystać z niego można już od pierwszych dni życia dziecka, a więc już w trakcie jego pierwszej drogi do domu z rodzicami.

Z czego wykonane są nasze śpiworki?

Śpiworki wykonane są ze zróżnicowanych materiałów, ale łączy je jedna cecha - wszystkie są wyjątkowo ciepłe, bezpieczne i wygodne. Śpiworki wykonane są między innymi z bawełny, poliestru czy dżerseju, a wypełniane są miękkim wkładem, dzięki któremu przytulnie otulają dziecko. Dla rodziców, którzy zwracają uwagę na kwestie ekologiczne, powstały śpiworki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wszystkie materiały, z których śpiworki są wykonane, podlegają testom, dzięki którym wyklucza się z użycia niebezpieczne, uczulające materiały i składniki. Dostępne są modele śpiworków wykonanych z materiałów wodoodpornych, a więc w takim przypadku dziecko nie przemoknie w trakcie przenoszenia go w deszczowy dzień. Wybrać można także śpiworki wykonane z materiału antypoślizgowego, który sprawi, że kocyk pozostanie bezpiecznie na swoim miejscu w trakcie użytkowania.

Ważną zaletą materiałów, z których wykonano śpiworki, jest możliwość prania ich w pralce - dzieci często brudzą się na różne niespodziewane sposoby, dlatego istotne jest, by śpiworek dało się szybko i łatwo wyczyścić Wysoka jakość wykonania kocyka i jego wykończenia sprawia, że może on służyć dziecku przez długi czas.

Wygoda i bezpieczeństwo

Śpiworki oraz poncza do fotelików samochodowych umożliwiają zdjęcie dziecku grubej kurtki, dzięki czemu uprząż lepiej dopasowuje się do jego ciała i jest ono lepiej chronione. Śpiworek w tym czasie wciąż utrzymuje optymalną temperaturę, dziecko więc nie marznie w trakcie podróży, a poziom jego bezpieczeństwa zwiększa się.

Śpiworki są zaprojektowane w taki sposób, by szelki dało się wygodnie zapiąć. Wszystkie tego typu produkty zostały poddane testom zderzeniowym. Ciasne otulenie, jakie zapewnia śpiworek, dodatkowo naśladuje warunki, które dziecko pamięta z brzucha mamy i zwiększa jego poczucie komfortu. Zamki błyskawiczne i ściągacze dodatkowo ułatwiają rodzicom korzystanie ze śpiworka.Śpiworki są uniwersalne - pasują do wszystkich rodzajów uprzęży w fotelikach samochodowych czy wózkach dziecięcych. Warto pamiętać o tym, że oferowane śpiworki spełniają wszystkie niezbędne do użytkowania standardy.

Śpiworki do fotelików - wyjątkowy wygląd i kolory

Śpiworki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy rodzic wybierze ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Subtelne, pastelowe kolory doskonale dopasują się do wyglądu fotelika, wózka i dziecięcych ubranek. Brak krzykliwych odcieni może mieć uspokajający wpływ na dziecko i otoczenie. Podszewka także utrzymana jest w delikatnych odcieniach z subtelnym, estetycznym wzorem i pasuje do zewnętrznej warstwy kocyka. Śpiworek dziecięcy do fotelika wygląda więc w sposób schludny i estetyczny, nie rzuca się w oczy i dopasowuje się do otoczenia.

Śpiworek do fotelika samochodowego jest więc wielofunkcyjnym produktem, który może pełnić wiele ról przez kilka pierwszych lat życia dziecka. Jest to wyjątkowy kocyk, dostępny w wielu modelach, który służy głównie w czasie podróży dziecka samochodem, ale równie dobrze sprawdzi się także w wózku podczas spaceru.

Podstawową funkcją śpiworka jest utrzymanie dziecka w cieple oraz zapewnienie mu wygody w trakcie przebywania w foteliku samochodowym. Śpiworek zapewnia także maluszkom bezpieczeństwo w trakcie jazdy, utrzymując je w jednym miejscu oraz otula je, wzmagając poczucie ochrony. Śpiworki poddawane są testom bezpieczeństwa i wykonywane ze sprawdzonych, bezpiecznych materiałów, które utrzymują ciepło, a oprócz tego są miękkie i wygodne.

Dostępne są w kilku kolorach, co zapewnia rodzicom wybór takiego, który pasować będzie do reszty wyprawki. Jest to więc uniwersalny, wygodny produkt, który zawsze można mieć ze sobą, który ogrzeje dziecko i sprawdzi się zarówno na krótkich trasach, jak i w dłuższych podróżach, gdy temperatura na zewnątrz będzie spadać oraz zapewni dziecku bezpieczeństwo, ponieważ umożliwia łatwe i solidne przypięcie malucha do fotelika.

Dobrze dobrany śpiworek to bardzo praktyczny gadżet dla dziecka, który doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem. Nie trzeba za każdym razem rozbierać i ubierać dziecka przed przenoszeniem go między pojazdem a pomieszczeniem. Dziecko jest dokładnie osłonięte z każdej strony co zapewnia mu komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa. Zobacz produkty w naszym sklepie internetowym. Znajdź akcesoria i zabawki, które okażą się przydatne podczas jazdy samochodem, którą dziecko spędzi w komfortowych i przyjaznych warunkach. Zamówienie możesz złożyć w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY