Walizki dziecięce, Torby i plecaki dla dzieci


BC-S-001
nowość
Walizka i plecak w zestawie - sowy
Walizka i plecak w zestawie - sowy
169 189  CENA PROMOCYJNA 30-09-2024

BC-P-002
nowość
Walizka i plecak w zestawie - pojazdy
Walizka i plecak w zestawie - pojazdy
169 189  CENA PROMOCYJNA 30-09-2024

pokój dziecięcy

Marko Dekoracje do pokoju dziecka na ścianę i podłogę

Pokój dziecka to jego prawdzie królestwo. Każdy Maluch we własnym wnętrzu powinien czuć się bezpiecznie, a co najważniejsze, przytulnie. By uzyskać satysfakcjonujące efekty, szczególną uwagę należy poświęcić na dekoracje ścienne oraz podłogowe. Jakie produkty wybrać do pokoju dziecka, by stworzyć dla niego niezwykle przyjazną przestrzeń do nauki, zabawy i odpoczynku? Przyjrzyjmy się dostępnym produktom z bliska. 

Urocze naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę to jedne z najbardziej popularnych dekoracji, które wybierane są do pokoju dziecka. Szeroka różnorodność produktów sprawia, że bez trudu uda nam się wybrać modele dopasowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Co więcej, tematyka pozwala także na dobór do różnych grup wiekowych. Naklejki ścienne produkowane są z miękkiej i nietoksycznej, podwójnej pianki EVA, która gwarantuje także bezpieczeństwo użytkowania. 

Motyw zwierzęcy 

Jedną z najbardziej popularnych kategorii naklejek ściennych jest motyw zwierzęcy. Koniki, brązowe misie, urocze, białe kotki, ciekawskie żyrafy, kraby, hipopotamy, motyle, ryby czy lwy, to zaledwie kilka propozycji. Z powodzeniem odnajdziemy także modele dla miłośników pradawnych zwierząt. Kolorowe dinozaury będą absolutnym strzałem w dziesiątkę. 

Maszyny budowlane

Bardzo wiele małych chłopców przejawia ogromne zainteresowanie różnorodnym sprzętem budowlanym czy podjazdami mechanicznymi. Wychodząc naprzeciw takim zainteresowaniom, dostępne są naklejki ścienne imitujące koparki, walce, wywrotki, samochody ciężarowe i wiele innych.

Napisy 

Do pokoju dziecięcego dedykowane są także niezwykle modne, designerskie napisy ścienne. Możemy ozdobić ściany dziecięcego wnętrza pięknym napisem "Owl You Need Is Love", dla sympatyków ptactwa, a szczególnie uroczej, kolorowej sowy.  Co więcej, chcąc postawić na dekoracje ścienne o charakterze edukacyjnym, warto wybrać cyferki i literki, które nie tylko będą ozdobą, ale także formą nauki. Nie sposób nie wspomnieć także i dekoracjach ściennych miarkach, które pozwolą zapisywać wzrostu każdego dziecka. 

Wysokiej jakości wykończenie podłóg dziecięcy aranżacji wnętrz

Oprócz dekoracji ściennych niebagatelne znacznie odgrywa także wybór właściwego wykończenia podłóg- dzieci, szczególnie najmłodsze, większość czasu spędzają na podłodze. Możemy wybierać pośród klasycznych, standardowych dywanów, jak również wśród wielu wzorów i kolorów mat.

Dziecięce dywany 

Dywan jest jednym z najbardziej klasycznych elementów wykończenia podłóg. Pozwala na stworzenie niezwykle przytulnej przestrzeni, która będzie zachęcać do czytania, zabaw czy odpoczynku. Oprócz swojej funkcjonalności, dywany są także produktami, których cechą charakterystyczną jest doskonały, nowoczesny design. Możemy postawić na uroczego, rudego liska, modele z motywem kosmosu dla miłośników astronomii, czy model z jeleniem w okularach, który doskonale wpiszę się do aranżacji wnętrz u starszych dzieci. 

Maty podłogowe 

Filcowe maty podłogowe cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Przedstawiają imitacje ruchu ulicznego, wiejskie i miejskie uliczki, plażę, farmę i wiele innych. Produkty są łatwe do utrzymania w czystości, jak również kompatybilne z innymi modelami, przez co podłoga dziecka może zamienić się w ciekawą, różnorodną krainę. Maty są antypoślizgowe, wytrzymałe na różnego rodzaju odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. 

Zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz dekoracje ścienne i podłogowe doskonale dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.