Pluszaki dla dzieci i przytulanki dla niemowląt

Dream Beams Pluszaki dla dzieci i przytulanki dla niemowląt

Pluszowe zabawki to najlepsi przyjaciele każdego dziecka już od najmłodszych lat. Także niemowlaki lubią tego typu przytulanki. Jednak kupując misie dla niemowląt trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór przytulanek dla najmłodszych, warto zapoznać się z możliwościami.

Pluszak idealny dla niemowląt Dream Beams

Okres niemowlęctwa to bardzo ciekawy i ważny czas w okresie rozwoju małego człowieka. Niemowlak rozwija się pod każdym względem, zaczyna wypowiadać pojedyncze sylaby, rozpoznawać osoby znajdujące się w bliskim otoczeniu, a także wykazywać jakąkolwiek reakcję na własne imię. W tym okresie dziecko zaczyna też coraz bardziej interesować się tym co go otacza.

Mniej więcej w okolicach czwartego miesiąca, maluch samodzielnie chwyta rączkami zabawki i staje się coraz bardziej ruchliwy. Jest to odpowiedni moment, żeby podarować mu bezpieczne przytulanki. Pluszak ma bardzo duże znaczenie dla takiego malucha. Można się do niego nie tylko przytulać, ale także pomaga ona w uspokojeniu się, pozbyciu negatywnych emocji i zapewnieniu poczucia komfortu.

Bezpieczna przytulanka dla niemowlaka Dream Beams

Pluszaki, które są dostępne w naszym sklepie są zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Dzięki czemu można mieć pewność, że są one w pełni bezpieczne. Kształt naszych maskotek jest dość prosty, nie są one też za duże - wielkość jest bardzo dobrze dopasowana do wieku. Przytulanki zostały też wykonane z materiałów, które się nie przecierają, nie mają małych elementów i są bardzo przyjemne w dotyku, a także łatwe w utrzymaniu czystości.

Wybierając pierwszą przytulankę z naszej oferty ma postać ulubionych zwierzątek, które maluchy poznają z bajek i zdjęć. Mają one wyraziste kolory, dzięki czemu budzą większe zainteresowanie kilkumiesięcznych dzieci i przyciągają ich uwagę.

Przytulanki a rozwój niemowlaka Dream Beams

Pierwsze pluszaki mają bardzo duży wpływ na prawidłowy rozwój maluchów. To pierwsi przyjaciele, którzy są naprawdę pomocni w kwestiach rozwoju emocjonalnego. Dzięki nim niemowlak uczy się przezwyciężyć swoje lęki - także te związane z pierwszym rozstaniem z rodzicami, a także uporać się ze stresem. Ulubiona maskotka, która towarzyszy maluchowi od pierwszych miesięcy życia, daje mu poczucie bezpieczeństwa, a także uspokaja. Pomaga także uporać się z nowymi sytuacjami. Jest to nie tylko zabawka, ale pewne zastąpienie rodziców i opiekunów.

Niemowlaki i nieco większe dzieci bardzo często zabierają ulubione przytulanki ze sobą np. do żłobka, albo na noc do dziadków. Taka maskotka, z czasem już nieco wysłużona, budzi więcej sympatii i zainteresowania niż nowe prezenty. Jest to najlepszy lekarz na smutki i nerwy, a także nauczyciel. W późniejszym wieku maluch np. może chętniej zjeść obiad lub przyjąć syropek. Dzięki tego typu zabawką, które towarzyszą od dziecku od początku, uczą się one też opiekuńczości i w pewnym stopniu samodzielności. Bardzo często nawet malutkie dzieci opiekują się misiem, są troskliwe, dbają, żeby nie było mu zimno itd.

Przytulanki Dream Beams dostępne w naszej ofercie

W naszej ofercie dostępne jest wiele różnych wariantów maskotek dla niemowlaków Dream Beams. Dużym atutem jest to, że zabawki świecą w ciemności, dzięki czemu są idealnymi przyjaciółmi na dobranoc. Do ich produkcji użyto specjalnych nici fluorescencyjnych, które są umiejętnie wplecione w zabawkę, dzięki czemu ona świeci, gdy robi się ciemno jeśli wcześniej zostały one naświetlone sztucznym lub słonecznym światłem.

Każda zabawka prezentuje się bardzo ciekawie. W naszym sklepie można znaleźć m.in. Delfina Dominica, Słonia Ellen, Owieczkę Shelly, Sowę Odile, Myszkę Megan czy Wilka Daniela. Maluchy z pewnością będą zachwycone nowymi zabawkami. Pluszaki Dream Beams idealnie nadają się dla najmłodszych. Warto także zaznaczyć, żę zabawki dostępne są w dwóch rozmiarach: mniejsze oraz duże. Zachęcamy do skorzystania z oferty i wybrania idealnego pluszaka dla swojej pociechy lub na prezent np. na chrzest lub pierwsze urodzinki.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ