Części zapasowe do wózków dla dzieci

Besafe części zapasowe do fotelików samochodowych i wózków

Każdy rodzic powinien dbać o komfort i bezpieczeństwo swoich dzieci. Jedną z ważniejszych kwestii jest zatroszczenie się o wybór własnego wózka oraz fotelika. Na rynku dostępne jest wiele dobrych jakościowo produktów, które dopasowane są do wszelkich potrzeb małego człowieka i posiadają stosowane atesty. Czasem jednak, w wyniku intensywnego użytkowania konieczne jest zakupienie pewnych części zapasowych. W ofercie naszego sklepu dostępne jest wiele przydatnych elementów, które z pewnością się przydadzą.

Bezpieczny fotelik Besafe - jakie elementy powinien mieć?

Bezpieczny fotelik to podstawa, o którą powinni zatroszczyć się wszyscy rodzice chcący przewozić swoje dzieci samochodem. Dobrze dobrany produkt przede wszystkim powinien pasować do wieku i wagi dziecka. Najpopularniejsze kategorie wagowe to: 0,13, 9-18, 15-36.

Bezpieczny i wygodny fotelik powinien także mieć ocenę 4 lub 5 z testów zderzeniowych. Informacja ta powinna być zawsze zawarta w specyfikacji danego fotelika. Oczywiście wybrany model powinien być jak najlepiej dopasowany do danego dziecka. Jeden model może spełniać wymagania jednego dziecka i dobrze do niego pasować, ale innego już nie. Dlatego tak ważne jest dobranie fotelika razem dzieckiem. Nie można także pominąć kwestii montażu oraz zabezpieczenia dziecka w trakcie podroży.

Elementy wymienne do fotelika i wózka Besafe

Należy zaznaczyć, że każdy fotelik samochodowy oraz wózek posiada pewne elementy, które z czasem trzeba będzie po prostu wymienić. Bardzo często z uwagi na intensywne i częste użytkowanie, siedzisko nie spełnia już swojej roli. Jeśli doszło do przetarcia czy uszkodzenia, warto zaopatrzyć się w nasze poduszki na siedziska firmy BeSafe.

Pasują one idealnie do różnych modeli fotelików BeSafe. Wszystkie poduszki zostały wykonane z materiałów najlepszej jakości, dzięki czemu zapewnią maluchowi komfort i wygodę. Bez problemu można je samemu zamontować, a także wymontować, aby np. wyprać.

Oferujemy państwu także stretchowe naramienniki, które także pasują do większości modeli fotelików BeSafe. Można je łatwo zamontować i cieszyć się wygodą i świetnym wyglądem.

Bardzo ważnym elementem każdego fotelika są pasy bezpieczeństwa. Jednak z uwagi na bliski kontakt z maluchem mogą ulec zabrudzenia lub się przetrzeć. Dlatego w naszej ofercie dostępne są najlepszej jakości pasy krokowe. Aby mieć pewność, że są one dobrze zamontowane zaleca się kontakt z autoryzowanym serwisem.

Posiadamy w sprzedaży także styropian boczne do fotelików. Są to bardzo ważne elementy, które skutecznie uchroni malucha podczas bocznego zderzenia. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu, że są wykonane z solidnych materiałów najwyższej jakości, można mieć pewność, że wytrzymają w nienaruszonym stanie nawet mocniejsze uderzenia. W fotelikach BeSafe przydać się może także zamienne oparcie styropianowe.

Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

W ofercie naszego sklepu dostępne jest jeszcze wiele innych elementów zamiennych do wózków i fotelików. Oferujemy np. specjalne daszki, które można zamontować do dowolnego fotelika BeSafe. Jest to świetne rozwiązanie, żeby delikatnie zmienić wygląd fotelika lub go odświeżyć np. przy kolejnym dziecku.

Bardzo ciekawym i praktycznym elementem jest specjalna część Kid i-Size służąca do regulowania wysokości fotelika. Jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu z pewnością będzie służyła bez zarzutu i ułatwi korzystanie z fotelika samochodowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupienia akcesoriów do fotelików i wózków, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Pozwalają one na odnowienie i odświeżenie fotelika oraz nadanie mu nowego życia. Warto już dziś zapoznać się z dostępnymi możliwościami. Niektóre elementy można zmontować samodzielnie, inne wymagają skorzystania z autoryzowanego serwisu, co można także uczynić za pośrednictwem naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.