Złoty Medal dla DEW!

Kolekcja akcesoriów do czyszczenia i dezynfekcji DEW otrzymała nagrodę Złoty Medal w konkursie Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2024!

Kolekcje DEW:
 • DEW Child and Care
 • DEW Home
 • DEW Pet
 • Zabawka Roku 2022

  Z dumą informujemy, że nasze produkty otrzymały nagrody w konkursie ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl:

  - NAGRODA RODZICÓW 2022 w kategorii: Foteliki - Fotelik samochodowy BeSafe Stretch
  - NAGRODA RODZICÓW 2022 w kategorii: Akcesoria do karmienia - Miniland Akcesoria do karmienia Kolekcja Terra
  - NAGRODA RODZICÓW 2022 w kategorii: Pomoce edukacyjne - Miniland Kolekcja Miniland Grow & Fun
  - ZABAWKA ROKU 2022 w kategorii: Zabawki interaktywne - Interaktywny Króliczek Alilo Happy Bunny P1

  ZABAWKA ROKU jest to prestiżowy konkurs w Polsce. O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

  Nagroda - HIT Mamo To Ja 2021

  Nasze produkty otrzymały nagrodę HIT Mamo to ja 2021 Najlepsze dla dziecka:

  - w kategorii najlepszy produkt do karmienia: Butelka do karmienia / przechowywania pokarmu

  - w kategorii najlepszy produkt do spania: Otulacz Love to Dream - Etap 1

  - w kategorii najlepszy fotelik: Fotelik samochodowy BeSafe iZi Go Modular i-Size

  Wygrana to ogromne wyróżnienie, bo jest wyrazem uznania najsurowszego jury pod słońcem, czyli rodziców małych dzieci, którzy wyrażali swoje opinie i zamieszczali oceny produktów w katalogu produktów na portalu Mamo, to ja.

  Zabawka roku 2021

  Z dumą informujemy, że nasze produkty otrzymały nagrody w konkursie ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl:

  - ZABAWKA ROKU 2021 w kategorii: Zabawki dla niemowląt - Najnowsza kolekcja Tiny Love Boho Chic - karuzela i mata edukacyjna

  - NAGRODA RODZICÓW 2021 w kategorii: Foteliki - Nowy fotelik BeSafe iZi Modular A X1 i-Size

  ZABAWKA ROKU jest to prestiżowy konkurs w Polsce. O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

  Testy ADAC - iZi Twist i iZi Twist B i-Size

  Foteliki BeSafe iZi Twist i-Sizei iZi Twist B i-Size uzyskały najwyższą ocenę bezpieczeństwa „Bardzo Dobry” w niezależnym teście fotelików samochodowych ADAC/Stiftung Warentest w maju 2020 r.
  Są jedynymi fotelikami dla malucha i 2w1, które w teście uzyskały ocenę „Bardzo Dobry” pod względem bezpieczeństwa.

  "Wysoce polecany" i 4 gwiazdki z 5 dla iZi Twist & iZi Twist B i-Size
  Foteliki obrotowe BeSafe iZi Twist i iZi Twist B i-Size nie tylko otrzymały ogólny wynik "Dobry" przyznany przez niemiecką organizację ADAC i Stiftung Warentest, ale dodatkowo zostały ogłoszone jako "Wysoce polecany" przez szwajcarską organizację TCS i zdobyły 4 z 5 gwiazdek przez autriackie ÖAMTC.

  Nagroda - HIT Mamo To Ja 2019

  Fotelik samochodowy BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size otrzymał nagrodę HIT Najlepsze dla dziecka 2019!

  Wygrana to ogromne wyróżnienie, bo jest wyrazem uznania najsurowszego jury pod słońcem, czyli rodziców małych dzieci, którzy wyrażali swoje opinie i zamieszczali oceny produktów w katalogu produktów na portalu Mamo, to ja.

  Nagroda i nominacje Targów Kids

  Na targach Kids Time otrzymaliśmy nagrodę oraz nominacje dla naszych produktów:

  Nominacja do nagrody Kids Time w kategorii
  Zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 lat
  Jeździk-pchacz 5w1 Rosnę z Tobą

  Nominacja do nagrody Kids Time w kategorii Artykuły dla rodziców i dzieci
  Nosidełko dla dziecka BeSafe iZi Haven

  Nagorda Kids Time w kategorii Foteliki dziecięce
  obrotowy fotelik BeSafe iZi Twist BE i-Size

  Nagroda Rodziców 2019 - foteliki z serii iZi Twist

  Foteliki BeSafe z serii iZi Twist otrzymały Nagrodę Rodziców 2019!

  Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce.
  To również znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać funkcjonalne i bezpieczne akcesoria dla dzieci. Dwa razy w roku wybierane są najbardziej wartościowe produkty do opieki nad dziećmi. Testowane i oceniane są pod względem ich bezpieczeństwa, jakości wykonania i funkcjonalności. O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuł Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice, m.in. Anna Dereszowska, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Jakub Wesołowski, Katarzyna Zielińska czy Beata Sadowska.

  Nagroda - HIT Mamo To Ja

  Otulacze Swaddle UP marki Love to Dream otrzymały nagrodę HIT Najlepsze dla dziecka 2018.

  Wygrana to ogromne wyróżnienie, bo jest wyrazem uznania najsurowszego jury pod słońcem, czyli rodziców małych dzieci, którzy wyrażali swoje opinie i zamieszczali oceny produktów w katalogu produktów Bangla by Mamo, to ja.

  Zabawka Roku 2019 - Wyróżnienie

  Zabawki marki Tiny Love z kolekcji Magiczna Kraina otrzymały nagrodę - Zabawka Roku 2019 - Wyróżnienie w XI edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl

  W podwarszawskim hotelu Brant zebrali się najważniejsi dziennikarze i eksperci w branży, a także znani i lubiani rodzice. Wszyscy testowali najciekawsze zabawki i produkty do pielęgnacji dzieci.

  W organizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Zuzia Kaszuba i Małgorzata Kosik. Świeżo upieczony tata Rafał Maślak. A także jurorzy: Michał Olszański, Wojciech Błach i Jakub Wesołowski.

  Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy plebiscyt ekspercki w branży dziecięcej. Jury przyznaje w nim znak jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców. Jurorzy oceniają zabawki i gadżety dla dzieci. Konkurs odkrywa ciekawe produkty, które często trudno znaleźć na sklepowych półkach.

  Kolekcja Magiczna to kontrastująca czerń i biel, która jest najlepsza dla początkowego rozwoju noworodka, a przyjazne i uśmiechnięte postacie pozytywnie wpływają na dziecko. Kolekcja została stworzona przy współpracy z psychologami dziecięcymi. Każda zabawka została zaprojektowana w oparciu o 7 Elementów Rozwoju.

  Nagroda Rodziców 2018 oraz Zabawka Roku 2018

  Nasze produkty otrzymały następujące nagrody w X edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl

  ZABAWKA ROKU 2018
  - Klocki magnetyczne Alilo OSLO

  ZABAWKA ROKU 2018 – WYRÓŻNIENIE
  - Składany rowerek trójkołowy Doona LIKI S3 5w1

  NAGRODA RODZICÓW 2018
  - Seria fotelików samochodowych BeSafe z homologacją i-Size

  NAGRODA RODZICÓW 2018 - WYRÓŻNIENIE
  - Kolekcja Nanobébé

  O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice

  Nagroda dla Connect - Innovation Award

  Wózek spacerowy Bumprider Connect otrzymał prestiżową nagrodę Kind + Jugend Innovation Award przyznawaną na najważniejszych Targach artykułów dla dzieci w Europie przez międzynarodowe i niezależne jury złożone z profesjonalistów branżowych, dziennikarzy i ekspertów ds. bezpieczeństwa.

  Nagroda dla iZi Flex Fix i-Size

  Fotelik BeSafe iZi Flex Fix i-Size otrzymał Srebrną Nagrodę przyznaną w prestiżowym konkursie "Wybór Rodziców 2018", który realizowany jest we współpracy z największymi targami produktów dla dzieci w Europie Kind + Jugend w Koloni oraz Czasopismem „Branża Dziecięca”

  Nagroda HIT Mamo To Ja

  Właśnie odebraliśmy nagrodę za Najlepszy Produkt w konkursie "HIT Najlepsze dla dziecka" 2017:

  Najlepsze akcesoria do fotelików:
  Baza BeSafe ISOfix iZi Modular i-Size

  Wygrana to ogromne wyróżnienie, bo jest wyrazem uznania najsurowszego jury pod słońcem, czyli rodziców małych dzieci, którzy wyrażali swoje opinie i zamieszczali oceny produktów w katalogu produktów Bangla by Mamo, to ja.

  Nagroda Rodziców 2018

  Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymał nagrodę Nagroda Rodziców 2018 w IX edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl


  O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

  Nagroda Komitetu Ochrony Praw Dziecka

  nagrody

  Nasze produkty otrzymały następujące nagrody w konkursie organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
  NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymały następujące produkty. W kategorii:

 • BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA:
  - Wózek bliźniaczy Twin Adventure
  - Zestaw Modulara: Fotelik iZi Go Modular i-Size, iZi Modular i-Size oraz Baza ISOfix iZi Modular i-Size
  - Mobilny fotelik samochodowy Doona+
 • AKCESORIA SPORTOWE:
  - Hulajnoga Smart Trike Scooter T5
 • ZABAWKI DLA DZIECI 0-3
  - Edukacyjne klocki – puzzle

  nagrody

  WYRÓŻNIENIA otrzymały następujące produkty. W kategorii:

 • ZABAWKI DLA DZIECI 0-3
  - Honey Bunny marki Alilo
 • DOM
  - Produkty Tiny Love z Kolekcji Zabawa na łące: Gimnastyka dla bobasa z pałąkami , Mata interaktywna Gigant , Karuzela Rośnij z muzyką , Karuzela podróżna , Łuk z zabawkami
 • ARTYKUŁY WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ PSYCHO-RUCHOWY
  - Produkty K’s Kids seria Training2s: Spójrz na mnie, Mój dzień, Labirynt sensoryczny zwierzątka, Woreczek z figurkami, Zdrowe odżywianie, Chwyć i segreguj
 • Nagroda Kind + Jugend Innovation Award 2017

  Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymał nagrodę Kind + Jugend Innovation Award 2017 w kategorii "World of Travelling Kids" podczas targów Kind + Jugend w Kolonii za swoją innowacyjność oraz bezpieczeństwo.

  Na targach w Kolonii przedstawiane są najbardziej innowacyjne i kreatywne produkty z branży dziecięcej. W targach uczestniczy ponad 1200 wystawców z 50 krajów.
  Centralne kryteria oceny to innowacyjny pomysł, wyjątkowa technologia, wysoki stopień funkcjonalności czy nadzwyczajny design. Przedstawiane produkty ocenia międzynarodowe jury złożone
  z ekspertów branżowych, dziennikarzy oraz ekspertów ds. bezpieczeństwa.

  Nagroda Rodziców 2017 oraz Zabawka Roku 2017

  nagrody  Nasze produkty otrzymały następujące nagrody w VIII edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl

 • ZABAWKA ROKU 2017 – WYRÓŻNIENIE
  - Smart Trike Składany rowerek Folding Trike™ 600 7w1
  - Produkty Tiny Love z Kolekcji Zabawa na łące: Gimnastyka dla bobasa z pałąkami , Mata interaktywna Gigant , Karuzela Rośnij z muzyką , Karuzela podróżna , Łuk z zabawkami

 • NAGRODA RODZICÓW 2017
  - Detektor tętna płodu sweatBeat marki Miniland ,
  - Wózek spacerowy Egg

  O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.
 • HIT Najlepsze dla dziecka 2016

  Fotelik iZi Go Modular i-Size otrzymał nagrodę Najlepszy Produkt w konkursie Mamo to ja HIT Najlepsze dla dziecka 2016
  Nagrodę przyznali rodzice dzieci głosując na stronie babyonline.pl. Wygrana okazuje się wiec tym większym wyróżnieniem, bo jest wyrazem uznania najsurowszego jury pod słońcem.

  Nagroda Rodziców 2017

  Nasz produkt otrzymał Nagrodę Rodziców w VII edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl:
  - NAGRODA RODZICÓW 2017 - Mobilny fotelik samochodowy Doona+

  20 lecie marki Ks Kids i nagroda dla firmy Marko

  W tym roku marka Ks Kids obchodzi swój jubileusz - 20 lecie istnienia na rynku światowym.
  Wszystkie zabawki Ks Kids są zaprojektowane z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Niezależnie od tego, jaką zabawkę Ks Kids wybierzesz (karuzelę, zawieszkę do wózka, pozytywkę), Trójkąt Umiejętności K`s Kids wyjaśni Ci, jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko, bawiąc się nią.

  Firma Marko otrzymała nagrodę K's Kids
  Nasza firma została wyróżniona przez firmę K's Kids za promowanie marki K's Kids. Produkty K's Kids do tej pory zostały wielokrotnie nagrodzone.

  BeSafe wymienia powypadkowe foteliki na nowe!

  BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe,
  po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.


  "Drogie BeSafe! Jest mi niezmiernie miło pisać do Was z podziękowaniami - prawdopodobnie Wasz fotelik uratował życie mojego dziecka. Z poważnego wypadku zakończonego kasacją samochodu, moje dziecko wyszło bez zadrapania. Warto zainwestować w Wasz fotelik!" - takimi słowami zaczyna się wiadomość od Pani Agaty Kulczyckiej. Wypadek, w którym uczestniczył jej syn, 15-miesięczny Jaś, miał miejsce 12 kwietnia br. Mały pasażer nie miał nawet zadrapania po wypadku! Mąż Pani Agaty, który prowadził auto, jeszcze długo po wypadku odczuwał uraz szyi i kręgosłupa od szarpnięcia w pasach. Jaś był przewożony fotelikiem iZi Comfort X3. Zdjęcia najlepiej obrazują do jak poważnej kolizji doszło. Fotelik oczywiście nie nadaje się do dalszego użytku. Baza uległa całkowitemu zniszczeniu, energochłonne materiały i konstrukcja przejęły na siebie siły jakie zadziałały podczas wypadku. Doskonale widać to na zdjęciach. Teraz Jaś jeździ w nowym foteliku, oczywiście również iZi Comfort X3, który otrzymał od BeSafe. Jeżeli Twoje dziecko również uczestniczyło w wypadku samochodowym i było przewożone w foteliku marki BeSafe, podziel się z nami tą informacją, a kto wie może i Ty otrzymasz nowy fotelik. Oprócz dokumentacji zdjęciowej kolizji niezbędne jest m.in. okazanie dokumentu potwierdzającego zdarzenie, wydane przez policję.


  Regulamin Programu  Skontaktuj się z nami pisząc na adres mailowy: info@marko-baby.pl

  Nagrody Zabawka Roku 2016

  Nasze produkty otrzymały nagrody:
  - ZABAWKA ROKU 2016 - Jeżdżąca walizeczka Trunki
  - ZABAWKA ROKU 2016 - WYRÓŻNIENIE - Kolekcja Cloud B (Magiczne Lampki, Przytulanki)
  - NAGRODA RODZICÓW ZABAWKI ROKU 2016 - Wózek Babyzen YOYO+ oraz Foteliki iZi Modular i-Size

  Firma Marko otrzymała nagrodę Ks Kids

  Z pośród 24 dystrybutorów marki K's Kids z całego świata firma Marko otrzymała nagrody:
  * za najlepsze Działania Marketingowe oraz
  * 4 gwiazdki w kategorii najlepszy Dystrybutor K's Kids 2015

  Recenzja Marii Sadowskiej krzesełka Bloom

  Bardzo cieszy nas fakt, iż nasze krzesełko marki Bloom otrzymało bardzo dobrą opinię samej Pani Marii Sadowskiej, znanej piosenkarki, scenarzystki i reżyserki, a prywatnie mamy Lili i Iwa.

  Recenzję krzesełka możecie znaleźć klikając TUTAJ

  Drużyna koszykówki BeSafe MKS Wodzisław Śląski

  BeSafe nie tylko promuje bezpieczeństwo w podróży, ale również przyczynia się do aktywnego życia naszej młodzieży, sponsorując drużynę MKS Wodzisław Śląski.

  Nasza drużyna koszykarzy ‪BeSafe MKS Wodzisław Śląski, po ciężkim i wyczerpującym turnieju półfinałowym w Siedlcach, awansowali do FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW STARSZYCH MU-14, znajdując się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w Polsce! Gratulacje i trzymamy kciuki podczas finałów, które odbędą się W Toruniu – Hala ZSPS VIII LO „Spożywczak”, ul. Grunwaldzka 33/35.
  Liczba miejsc siedzących na tej hali 1100.

  MKS Wodzisław Śląski w pierwszym swoim meczu zmierzy się w dniu 03.06.2015 z Jagiellonką Warszawa.

  Julia i Wayne u Małych Pasjonatów

  Mnóstwo zabawy i śmiechu czekało na nas w Niepublicznym Przedszkolu Sportowo-Artystycznym "Mali Pasjonaci" w Jastrzębiu :)
  Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas!

  Nagroda HIT Mamo to Ja

  Fotelik BeSafe iZi Kid iSize otrzymał nagrodę HIT Mamo to Ja 2014 w kategorii najlepszy fotelik samochodowy.
  Fotelik BeSafe iZi Kid iSize - wzrost: 61-105cm, waga: 0-18kg, wiek: 6m-4 lat, mocowanie: ISOfix, kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy.

  Marko na Targach Kids Time 26-28 II 2015r

  Marko na VI Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 26-28 II 2015r.

  Produkty MARKO otrzymały Złoty Medal Targów Kieleckich KIDS’ TIME 2015:
  >> W KATEGORII ARTYKUŁY DZIECIĘCE
  Nosidło dla dzieci Tiny Love
  >> W KATEGORII WÓZKI
  Wózek TFK Joggster Lite

  >> ZOBACZ GALERIE

  Zabawka Roku 2014 - Kids Time 26-28 II 2015r

  Zabawka Roku 2014 - rozdanie nagród na Targach Kids Time 26-28 II 2015r. Konkurs Zabawka Roku 2014 organizowana jest przez portal zabawkowicz.pl

 • Tytuł zabawki roku otrzymała Magiczna modelina Donerland

 • Wyróżnienie otrzymały przytulanki - lampki Cloud B oraz Poducha do siedzenia - Muzyczna sowa z K's Kidsa

 • Nagrodę Rodziców otrzymał fotelik BeSafe iZi Plus
 • Wyróżnienie w konkursie leżaczków Mamo to Ja

  W konkursie Leżaczków miesięcznika Mamo to Ja 2015, nasz leżaczek został wyróżniony przez rodziców babyonline.pl!
  Zobacz więcej >>

  "Bezpieczeństwo dziecka w podróży"

  Aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku dbaj o nie już w ciąży. Samochód to miejsce, które może stwarzać zagrożenie zarówno dla dziecka jak i dla Ciebie. Dlatego firma BeSafe postanowiła zadbać o wasze wspólne bezpieczeństwo i wprowadziła program lojalnościowy "Bezpieczeństwo dziecka w podróży".
  Już od pierwszych dni kiedy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży możesz zadbać o bezpieczeństwo Twojego maluszka w podróży. Dzięki adapterowi BeSafe możesz korzystać z pasów bezpieczeństwa całą ciążę, ponieważ przeprowadza on pas poniżej dziecka, co pozwala na bezpieczną podróż - Twoją i dziecka.

  PROMOCJA !!!!!!!!

  W nagrodę za bezpieczną i odpowiedzialną jazdę samochodem BeSafe daje Ci 150 zł zniżki na fotelik dla Twojego maluszka!

  Wystarczy wypełnić kupon (POBIERZ KUPON I BON RABATOWY), udać się z nim do sklepu biorącego udział w promocji (zobacz listę sklepów patronackich) i wybrać jeden z trzech fotelików (BeSafe iZi Go, iZi Go Modular, iZi Plus) z rabatem 150 zł.


  Warunkiem realizacji bonu jest przyniesienie oryginalnego dowodu zakupu (paragonu) adaptera BeSafe do pasów bezpieczeństwa oraz wypełnionego kuponu.

  Promocja dotyczy adapterów zakupionych od 01.12.2013r. do 28.02.2018 r.
  Bon jest ważny do 30.06.2018 r.
  Polub nas na facebooku


  Zobacz spot BeSafe

  Zobacz instrukcję

  Zobacz animację
  Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ