Kołysanki pozytywki

MINILAND GROW BEYOND

Termosy i termoopakowania

Miniland Butelki, kubki, bidony, smoczki dla dzieci

Termosy i termoopakowania

Dla małych dzieci niezwykle ważne jest otrzymywanie pokarmu o odpowiedniej temperaturze. Aby zachować ją podczas spaceru czy wycieczki, należy butelkę odpowiednio zabezpieczyć przed utratą właściwej temperatury. Idealnie sprawdzą się tutaj termoopakowania na butelki.

W naszym sklepie znajdą Państwo kolorowe, miękkie termoopakowania dedykowane butelkom do karmienia, jak i pojemnikom do transportowania obiadków i przekąsek, które na długo zachowają właściwości pokarmu. Dodatkowym ich atutem są piękne, dziecięce wzory oraz komfortowe uchwyty, umożliwiające łatwe ich przymocowanie do wózeczka.

Pojemniki z serii Terra

Termosy o pojemności 500 i 600 ml w kolorach morskim, pudrowego różu i śliwkowym, dostępne również w wersji z delikatnymi, roślinnymi akcentami oraz dopasowane kolorystycznie duże termoopakowania na posiłki – o pojemności 700 ml – i mniejsze termosy do posiłków o pojemności 280 ml. Seria uzupełniona jest o miękkie termoopakowania, którym otulić można zwykłą butelkę z pokarmem lub dodatkowo okryć termos.

Pojemniki z serii Azure

Seria pokrytych miękką powłoką termosów w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i różowym – z kolorowymi, radosnymi nadrukami zwierzęcymi. Seria Azure to duży termos o pojemności 600 ml, termos standardowy – 500 ml oraz mały termosik o pojemności 350 ml. uzupełnienie stanowią szare termoopakowania dedykowane termosom z serii, powielające również ich szatę graficzną z akcentami różu i seledynu.

Pojemniki z serii Deluxe

Wyjątkowa seria termosów dla dzieci rodziców. Pokryte pięknie połyskująca warstwa chromowaną termosy w kolorach złotym, srebrnym i różowym umożliwiają utrzymanie stałej temperatury nawet przez 24 godziny, dzięki zastosowaniu trzech warstw izolacyjnych.

Plecaki i torby izotermiczne

Jeśli planujesz dłuższe wyjście i potrzebujesz wygodnego pojemnika do transportowania żywności – postaw na komfortowe placek ilu torby izotermiczne. Przydadzą się one nie tylko na spacerze, ale również podczas wycieczki, czy do zapakowania maluszkowi prowiantu do przedszkola lub szkoły. Kolorowe, miękkie i - przede wszystkim – skutecznie utrzymujące temperaturę plecaki w kształcie zwierzątek i ekologiczne torby śniadaniowe z pewnością zachęcą dziecko do codziennych spacerów.

Pojemniki do przechowywania

Hermetyczne zamkniecie żywności to gwarancja jego bezpieczeństwa i zachowania świeżości przez długi czas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Opakowania na smoczki dla niemowląt i małych dzieci

Stosowanie smoczka jest różnie odbierane przez społeczeństwo. Jest to jednak przedmiot niezwykle pomocny w codziennym funkcjonowaniu zarówno rodziców, jak i dziecka. Współczesne smoczki konstruowane są w taki sposób, by zaspokajać potrzebę ssania małego dziecka, a jednocześnie nie powodować nieprawidłowości w jego rozwoju – co sanowi główny powód do obaw świeżo upieczonych, niedoświadczonych rodziców.

Równie ważne, jak dobór odpowiedniego smoczka, jest jego właściwe przechowywanie. Dlatego też oferujemy Państwu różne rodzaje opakowań na smoczki z wygodnymi rączkami, które z pewnością przydadzą się tak w domu, jak i podczas spaceru. Dedykowane konkretnym modelom opakowania zapewniają, że smoczek nie zostanie odkształcony i zachowa sterylność.

Zestawy stołowe dla początkujących w samodzielności

Małe dziecięce raczki wymagają dostosowanych sztućców i talerzyków – zastawa stołowa dla małego dziecka musi być lekka, ergonomiczna, zapewniać najwyższy stopień bezpieczeństwa (być pozbawiona ostrych krawędzi). W ofercie Miniland znajdziesz kolorowe, zestawy dla najmłodszych, które z pewnością zachęca najmłodszych do samodzielnego zajadania.

Bambusowe talerzyki – zwierzaki

Niezwykle przyjazne najmłodszym talerzyki wykonane w całości z bambusa w kształcie leśnych zwierzątek. Naturalny, ekologiczny materiał to gwarancja bezpieczeństwa, dodatkowe zabezpieczenia stanowią przyssawki umiejscowione na spodzie talerzyków, które umożliwiają stabilne przymocowanie talerzyka do stolika. Posiadają praktyczne przegródki, dzięki którym oddzielisz poszczególne składniki posiłku – talerzyki bambusowe idealnie sprawdza się do nauki samodzielnego jedzenia metodą BLW.

W naszej ofercie znajdziesz również ekologiczne, bambusowe łyżeczki i komplety sztućców.

Bidony i kubki dla maluchów

Aby z powodzeniem zachęcić dziecko do samodzielnego picia, jednocześnie zapewniając czystość i higienę. Bidony i kubki z ustnikami swoją formą i sposobem użytkowania są zbliżone do kształtu piersi, dodatkowo- w bezpieczny dla maluszka sposób – pozwalają mu nauczyć się odpowiedniego przechylania pojemnika i dozowania dobranej dla siebie ilości płynu.

Barwne nadruki, ergonomiczne kształty i miłe w dotyku materiały, z jakich wykonane są bidony i kubki dla najmłodszych, jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprawiają, że dzieci chętnie po nie sięgają, robiąc pierwsze kroki w dorosłość.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ