Kołysanki pozytywki

Termosy i termoopakowania

Miniland - butelki, kubki, bidony, termosy, pojemniki na żywność, opakowania na smoczki...

Termosy i termoopakowania

Dla małych dzieci niezwykle ważne jest otrzymywanie pokarmu o odpowiedniej temperaturze. Aby tak się stało, żywność tą należy odpowiednio zabezpieczyć przed utratą jej właściwości, a pokarm w butelce - właściwej temperatury. Idealnie sprawdzą się tutaj termoopakowania na butelki.
W naszym sklepie znajdą Państwo kolorowe, miękkie termoopakowania dedykowane butelkom do karmienia, jak i pojemnikom do transportowania obiadków i przekąsek, które na długo zachowają temperaturę i właściwości pokarmu. Dodatkowym ich atutem są piękne, dziecięce wzory (dla rodziców również) oraz komfortowe uchwyty, umożliwiające łatwe przymocowanie ich do wózeczka.

Kolekcja Terra

Termosy o pojemności 500 i 600 ml, mniejsze termosy do posiłków o pojemności 280 ml i dopasowane kolorystycznie termoopakowania na posiłki (którymi otulić można zwykłą butelkę z pokarmem lub dodatkowo okryć termos) w kolorze morskim, pudrowego różu i śliwkowym, dostępne również w wersji z delikatnymi, roślinnymi akcentami, inspirowane są odcieniami ziemi, morza i natury... W kolekcji Terra znajdują się termosy na płyny i posiłki stałe z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które pomogą dłużej utrzymać żywność w idealnej temperaturze. Dopasowane torby izotermiczne ułatwiają wychodzenie z domu i można je wygodnie zabrać w dowolne miejsce. Kolekcję uzupełniają inne akcesoria do żywności z hermetycznymi pojemnikami oraz zestawy piknikowe.

Kolekcja Azure

Seria pokrytych miękką powłoką termosów w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i różowym – z kolorowymi, radosnymi nadrukami zwierzęcymi. Seria Azure to duży termos o pojemności 600 ml, termos standardowy – 500 ml oraz mały termosik o pojemności 350 ml. Uzupełnienie stanowią szare termoopakowania dedykowane termosom z tej serii, powielające również ich szatę graficzną z akcentami różu i seledynu.

Kolekcja Deluxe

Ekskluzywna kolekcja termosów 500 ml i pojemników na żywność o pojemności 280 ml pokryta pięknie połyskującą warstwą z chromowaną powierzchnią dla całej rodziny! Termosy w kolorach złotym, srebrnym i różowym umożliwiają utrzymanie stałej temperatury, nawet przez 24 godziny, dzięki zastosowaniu trzech warstw izolacyjnych. Najbardziej luksusowy produkt na rynku! Idealny produkt dla modnych, towarzyskich i odważnych rodziców, którzy pragną cieszyć się chwilami i zabawnymi doświadczeniami pełnymi elegancji, wyróżnienia i stylu.

Kolekcja Dolce

Wyjątkowa seria termosów dla dzieci i rodziców o pojemności 500 ml i 350 ml, jak również pojemników na żywność o pojemności i 280 ml, 700 ml i 600 ml w pastelowych trzech kolorach: cukierkowym, waniliowym i miętowym. Rodzice mogą przygotować jedzenie dla dziecka w domu i zabrać je w dowolne miejsce, utrzymując pożądaną temperaturę przez wiele godzin. Z termosem rodzice nie wyleją ani kropli zawartości, dzięki łatwemu wlewowi i systemowi blokowania „kliknij, zamknij”, który umożliwia otwieranie i zamykanie termosu jednym palcem i bez konieczności odkręcania wewnętrznej zatyczki.

Plecaki i torby izotermiczne

Jeśli planujesz dłuższy spacer i potrzebujesz wygodnego pojemnika do transportowania żywności – postaw na komfortowe plecaki i torby izotermiczne. Przydadzą się one nie tylko na spacerze, ale również podczas wycieczki, czy do zapakowania maluszkowi prowiantu do przedszkola lub szkoły. Kolorowe, miękkie i - przede wszystkim – skutecznie utrzymujące temperaturę plecaki w kształcie zwierzątek i ekologiczne torby śniadaniowe z pewnością zachęcą dziecko do codziennych spacerów.

Pojemniki do przechowywania

Hermetyczne zamkniecie żywności to gwarancja jego bezpieczeństwa i zachowania świeżości przez długi czas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • szklane pojemniki kwadratowe i okrągłe z serii ECO- friendly,
  • okrągłe pojemniki zakręcane z praktyczną podziałką – z serii Azure,
  • hermetyczne pojemniki zakręcane Terra i Dolce o różnych pojemnościach.

Opakowania na smoczki dla niemowląt i małych dzieci

Stosowanie smoczka jest różnie odbierane przez społeczeństwo. Jest to jednak przedmiot niezwykle pomocny w codziennym funkcjonowaniu zarówno rodziców, jak i dziecka. Współczesne smoczki konstruowane są w taki sposób, by zaspokajać potrzebę ssania małego dziecka, a jednocześnie nie powodować nieprawidłowości w jego rozwoju – co sanowi główny powód do obaw świeżo upieczonych, niedoświadczonych rodziców.
Równie ważne, jak dobór odpowiedniego smoczka, jest jego właściwe przechowywanie. Dlatego też oferujemy Państwu różne rodzaje opakowań na smoczki z wygodnymi rączkami, które z pewnością przydadzą się tak w domu, jak i podczas spaceru. Dedykowane konkretnym modelom opakowania zapewniają, że smoczek nie zostanie odkształcony i zachowa sterylność.

Zestawy stołowe dla początkujących w samodzielności

Małe dziecięce raczki wymagają dostosowanych sztućców i talerzyków – zastawa stołowa dla małego dziecka musi być lekka, ergonomiczna, zapewniać najwyższy stopień bezpieczeństwa (być pozbawiona ostrych krawędzi). W ofercie Miniland znajdziesz kolorowe, zestawy dla najmłodszych, które z pewnością zachęca najmłodszych do samodzielnego zajadania.

Bambusowe talerzyki – zwierzaki

Niezwykle przyjazne najmłodszym talerzyki wykonane w całości z bambusa w kształcie leśnych zwierzątek. Naturalny, ekologiczny materiał to gwarancja bezpieczeństwa, dodatkowe zabezpieczenia stanowią przyssawki umiejscowione na spodzie talerzyków, które umożliwiają stabilne przymocowanie talerzyka do stolika. Posiadają praktyczne przegródki, dzięki którym oddzielisz poszczególne składniki posiłku – talerzyki bambusowe idealnie sprawdza się do nauki samodzielnego jedzenia metodą BLW. W naszej ofercie znajdziesz również ekologiczne, bambusowe łyżeczki i komplety sztućców.

Bidony i kubki dla maluchów

Aby z powodzeniem zachęcić dziecko do samodzielnego picia, jednocześnie zapewniając czystość i higienę. Bidony i kubki z ustnikami swoją formą i sposobem użytkowania są zbliżone do kształtu piersi, dodatkowo- w bezpieczny dla maluszka sposób – pozwalają mu nauczyć się odpowiedniego przechylania pojemnika i dozowania dobranej dla siebie ilości płynu. Barwne nadruki, ergonomiczne kształty i miłe w dotyku materiały, z jakich wykonane są bidony i kubki dla najmłodszych, jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprawiają, że dzieci chętnie po nie sięgają, robiąc pierwsze kroki w dorosłość.

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY