Wózki bliźniacze, wózki dla bliźniąt (15x)

DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2STQUCH
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 - ciemnoszary
Wózek spacerowy Egg 2 - ciemnoszary
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSEG2STCOCH
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 - czarny
Wózek spacerowy Egg 2 - czarny
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSE2STHGCH 03/23
Egg
6m+
Wózek spacerowy Egg 2 zielony (Hunter Green)
Wózek spacerowy Egg 2 zielony (Hunter Green)
3.002 4.175  CENA PROMOCYJNA
DARMOWA WYSYŁKA
BSMAX2CHMIR
0+
Wózek spacerowy Oyster Max - stelaż - lustrzany srebrny
Wózek spacerowy Oyster Max - stelaż - lustrzany srebrny
484,01 604  CENA WYPRZEDAŻOWA

Wózki bliźniacze, Wózki dla bliźniąt - hurtownia

Wózek dziecięcy to pierwszy zakup, o jakim myślą rodzice, kiedy dowiadują się o ciąży. Na rynku istnieje wiele modeli wózków, tak pojedynczych, jak i bliźniaczych. Jeśli ciąża jest mnoga, nie ma sensu zakupu dwóch wózków. Wtedy jedynym słusznym wyborem są tzw. wózki podwójne, inaczej nazywane również wózkami bliźniaczymi lub po prostu wózkami dla bliźniaków.

Kiedyś wózek bliźniaczy był bardzo rzadkim widokiem na naszych ulicach. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wózek podwójny jest coraz częściej spotykany, a wiele sklepów w tym: marko-baby.pl oferuje ich bardzo duży wybór. Co ważne, jako rodzice nie jesteśmy zmuszeni do wyboru jednej marki i jednego modelu. Wózki bliźniacze są produkowane przez wielu sprawdzonych producentów. Również kolor albo design wózka można dobrać według naszego gustu.

Rodzaje wózków podwójnych

Każdy model wózka dla bliźniaków jest zaprojektowany troszkę inaczej, dzięki czemu ,jako rodzice możemy zadecydować, które rozwiązania przypadną nam do gustu i co ważne będą dla nas praktyczne.

Siedziska wózków mogą być zamontowane na stałe w ramie wózka (wtedy gondole dla maluchów są ułożone obok siebie), ewentualnie mogą posiadać wyjmowane siedziska. Pierwszy rodzaj (ze stałymi gondolami) jest bardzo dobrym modelem na długie spacery.

Drugi rodzaj wózka podwójnego (ten z wyjmowanymi siedziskami) możemy przekształcić w zależności od potrzeb i z wózka spacerowego możemy zrobić tzw. wózek głęboki. Każdy z nich ma swoje mocne słabe strony, ale o tym za chwilę.

Wózek, a gusta i potrzeby przyszłych rodziców

W naszej hurtowni wózków dla bliźniąt kładziemy nacisk na jakość oraz szeroką ofertę wózków dla bliźniaków. Ilu rodziców tyle potrzeb i gustów, a my staramy się wyjść im naprzeciw. W naszej ofercie znajdą Państwo również ramy wózków, a układ gondoli mogą sobie dobrać Państwo według swojego uznania.

Wózek bliźniaczy z dwoma siedziskami obok siebie, niezmodyfikowanymi, to jedno z najpopularniejszych rodzajów wózków. Kolejnym są wózki z rozwiązaniem Duo-Combi, co oznacza, że gondole możemy skonfigurować według własnego uznania. Wszystkie rozwiązania, które znajdą Państwo w naszych wózkach, są opatentowane i zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo maluchom.

Układ gondoli - plusy i minusy

Wózki dla bliźniaków mogą mieć bardzo zróżnicowana budowę, jeśli chodzi o gondole.Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są siedziska dla maluchów, które znajdują się obok siebie, dzięki czemu dzieci mają ze sobą kontakt wzrokowy i fizyczny. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że maluchy są w tej samej odległości od rodzica, co oznacza równomierny dostęp do obojga dzieci. Minusem takiego wózka bliźniaczego jest jego szerokość. Wąskie drzwi lub przejścia podczas spaceru mogą być sporą przeszkodą do pokonania.

Kolejnym rozwiązaniem jest wózek dla bliźniaków, który ma gondole ustawione jedna za drugą. Podstawową zaletą takiego wózka jest rozmiar. Taki wózek pod względem szerokości będzie identyczny z wózkiem pojedynczym, co oznacza, że wąskie przejścia i drzwi nie będą dla nas wyzwaniem. Dla wielu rodziców minusem może być to, że taki wózek nie zapewnia równomiernego dostępu do maluchów. Jeden będzie zawsze dalej. Biorąc pod uwagę długość wózka, kiedyś były one problematyczne w kierowaniu, na szczęście dzisiaj, dzięki odpowiednim i przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, sterowanie nimi nie stanowi żadnego problemu.

Logistyka podwójnego wózka

Praktycznie każdy wózek bliźniaczy można rozłożyć, co sprawia, że nie będzie problemu w przetransportowaniu go, np.: na wakacje. Wózki bliźniacze składają się dwojako albo poprzez wypięcie gondoli i złożenie samego stelaża, ewentualnie stelaż składa się wraz z siedziskami. W ostatnim przypadku warto poszukać modelu na tyle lekkiego, aby nie było problemem z jego przenoszeniem.

Akcesoria do wózka dla bliźniaków

Podczas zakupu wózka warto zwrócić uwagę na pewne udogodnienia, które sprawią, że wózek będzie bardziej komfortowy, nie tylko dla maluchów, ale również dla rodziców. Takie rzeczy jak: uchwyt na kubek, osłona przeciwdeszczowa, osłona przeciwsłoneczna, czy ilość schowków sprawiają, że spacer dla każdego jest bardziej komfortowy, a my jesteśmy przygotowani na każdą "nieprzewidzianą" sytuację. Pamiętajmy jednak, że niektóre akcesoria są sprzedawane osobno.

Dobry wózek bliźniaczy to przede wszystkim komfort dla rodziców, a jednocześnie podstawa ich funkcjonowania. Mając dwoje dzieci, w tym samym albo podobnym wieku, bardzo ciężko zgrać wiele czynności. Zakupy, spacer itd. dzięki odpowiedniemu wózkowi staną się przyjemnością, a dla rodziców szansą na odpoczynek i aktywność.

Bo detale mają znaczenie

W ciągu paru ostatnich lat oferta na wózki dla bliźniaków stale się poszerza. Dla rodziców to bardzo komfortowa sytuacja, ponieważ mogą oni dobrać wózek odpowiedni do swoim potrzeb. W teorii wszystkie wózki są takie same, ale jak widać, czasami drobne szczegóły wpływają na komfort korzystania z takiego wózka. Na szczęście nowe rozwiązania konstrukcyjne oraz wiele nowych patentów sprawia, że nawet te bardziej wymyśle konstrukcje okazują się bardzo praktyczne, a rozwiązania w nich zastosowane bardzo przemyślane.

Idealny wózek dla bliźniaków?

Nie ma idealnego wózka. Każdy z nich, czy to z gondolami obok siebie, czy głęboki z siedziskami za sobą, ma swoje wady i zalety. Dobierając wózek, pamiętajmy o plusach i minusach każdego z nich. Wózek bliźniaczy to zakup na parę lat i warto, aby dokonany wybór był przemyślany. Czasami dołożenia niedużej sumy pieniędzy do zakupu wózka sprawi, że nabyty przez nas wózek dla bliźniaków będzie posiadał troszkę więcej udogodnień, a tym samym zwiększy nasz rodzicielki komfort.

Bezpieczeństwo i wygoda to podstawa

Nie ma nic ważniejszego niż wygoda i bezpieczeństwo maluchów, które będą podróżowały w takim wózku. Kupując wózek bliźniaczy, poczytajmy opinie innych użytkowników. Sprawdźmy, co wskazali jako plusy i zwróćmy uwagę na ewentualne minusy. Każdy z wózków zakupionych w naszym sklepie ma pisemną gwarancję producenta, a rozwiązania zastosowane w naszych wózkach są opatentowane i unikatowe, dzięki czemu maluchom możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort, a rodzicom spokojną głowę.

Wiele rzeczy, takich jak: pompowane koła, regulacja rączki wózka, odblaski, czy wreszcie hamulec ręczny sprawiają, że wózek dla bliźniaków kupiony w naszym sklepie będzie idealnym wyborem dla każdych rodziców. Jeśli w gotowych wózkach jest coś, co przyszłym rodzicom nie odpowiada, mogą oni wybrać możliwość zupełnie innej konfiguracji. Wystarczy kupić stelaż do wózka oraz gondole, dzięki czemu wózek dla maluchów możemy spersonalizować pod nas.

Wybór odpowiedniego wózka musi być przemyślany

Nabycie wózka bliźniaczego to jeden z najważniejszych zakupów w naszym życiu. Jako rodzice chcemy, aby nasze maluchy były bezpieczne i leżały w komfortowych warunkach. Bycie rodzicem to ciężka praca, dlatego ważne jest również, aby taki wózek był komfortowy również dla nas jako dla rodziców i posiadał przemyślane rozwiązania.

Nie warto kupować wózków, co do których nie mamy pewności, jaką jakość wykonania prezentują. Hurtownia wózków dla bliźniąt oferuje tylko sprawdzone produkty, które na rynku istnieją już od długiego czasu, oraz które cieszą się zaufaniem wielu rodziców. Wózek dla bliźniaków ma być zakupem i praktycznym i wygodnym, a wybierając wózek z naszej listy, gwarantujemy te wszystkie rzeczy przyszłym szczęśliwym rodzicom bliźniaków.

Zobacz wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w naszym sklepie internetowym. Posiadamy wózki wielofunkcyjne, gondole, spacerówki, siedziska spacerowe, wózki dla dwójki dzieci (podwójna spacerówka i gondola). Znajdź najlepszy wózek bliźniaczy spacerowy idealnie spełniający Twoje potrzeby oraz potrzeby Twoich dzieci. Wybierz kolor, model, stelaż, przeznaczenie, rodzaj kół dostosowane do Twoich potrzeb. Nie wiesz na co się zdecydować? Nie wiesz który wózek dla bliźniaków wybrać? W takim przypadku świetnym rozwiązaniem będzie wózek wielofunkcyjny, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. To uniwersalne i wygodne rozwiązanie. Możesz również skontaktować się z obsługą naszego sklepu, zadzwonić lub napisać na adres mailowy. Chętnie pomożemy - zakup wózka będzie łatwy i przyjemny. Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie również posiadamy szeroki wybór wózków bliźniaczych. Bez problemu wybierzesz wózek dla bliźniąt, który spełni Twoje oczekiwania.

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY