Części zapasowe do wózków dla dzieci

Części zapasowe do walizeczek dla dzieci Trunki

Trunki jest niesamowicie popularną marką, która oferuje różnorodne produkty dla dzieci, w tym oczywiście wózki oraz walizeczki. Wyróżnia ją przede wszystkim to, że proponuje wiele praktycznych, a zarazem atrakcyjnych rozwiązań. Jednakże nawet najlepsze produkty potrzebują niekiedy zastąpienia mocno wyeksploatowanych części. Ich regularna wymiana z pewnością sprawi, że będą zawsze w doskonałym stanie, co zagwarantuje długotrwałe użytkowanie i pełne bezpieczeństwo dla dziecka.

Zestaw części do jeżdżącej walizeczki

Istnieje kilka rodzajów jeżdżących walizeczek, aby każdy uzyskał możliwość dobrania modelu najodpowiedniejszego dla siebie. Nie powinno się jednak zapominać, że poszczególne egzemplarze posiadają nieco odmienną specyfikację, w związku z czym potrzebują specjalnie zaprojektowanych komponentów. Kiedy więc kupuje się zestaw części, przede wszystkim należy zwracać uwagę na to, dla jakiego konkretnie modelu został on zadedykowany. W innym wypadku nie spełni należycie swojej funkcji. Istnieją produkty służące do montażu w walizeczce o nazwie:

Jak widać, niezależnie od posiadanego modelu, z łatwością odszuka się odpowiednie komponenty, aby go skutecznie naprawić. Zakup części wymiennych jest znacznie tańszy niż nabycie nowego egzemplarza, dlatego warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza że montaż charakteryzuje się szybkością i łatwością. Pozwoli to bowiem na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy i nie wymaga angażowania pomocników.

Rodzaj oraz ilość dostępnych komponentów

Co jednak konkretnie wchodzi w skład takiego użytecznego zestawu? Otóż znajdują się tam najczęściej:

Są to elementy, które najczęściej ulegają uszkodzeniu. Podlegają bowiem intensywnej eksploatacji. Przeważnie wymiany wymagają kółka, ponieważ utrzymują cały ciężar jeżdżącej walizeczki podczas jej ciągnięcia. Mają również kontakt z twardym, często nierównym podłożem, a dziecko w trakcie zabawy nie zawsze zachowuje wskazaną ostrożność. Taka drobna naprawa nie wiąże się jednak z wysokimi kosztami, dlatego nie należy się tym przesadnie martwić.

Specyfikacja zapasowych części do walizeczki

Wymienione komponenty charakteryzują się zaskakującą wytrzymałością, która jest wynikiem wyprodukowania części wymiennych z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu uzyskuje się gwarancję trwałości oraz bezpieczeństwa, kluczowego dla każdego rodzica. Warto również wspomnieć, że montaż jest niesamowicie prosty, wobec czego da się go bez problemu wykonać samodzielnie. Zajmuje to dosłownie kilka chwil, więc nie stanowi czasochłonnego procesu. W składzie omawianego zestawu znajdują się stosunkowo lekkie części, co skutkuje łatwością w transporcie. Nie zajmują przy tym wiele przestrzeni, można je spokojnie zmieścić chociażby w bagażniku samochodu.

Jak poprawnie zamontować poszczególne komponenty?

Wymiana części jest zaskakująco prosta, o czym da się bardzo szybko przekonać. Nie trzeba bowiem posiadać żadnych specjalnych umiejętności technicznych, aby przeprowadzić efektywną wymianę dowolnego komponentu. Przy każdym dostępnym w sprzedaży zestawie znajdują się bowiem krótkie filmiki, w których w łatwy sposób zobrazowano, jak należy prawidłowo wymienić konkretny element.

Takie rozwiązanie z pewnością odczuwalnie uprości, a zarazem zdecydowanie przyśpieszy cały ten proces. Umożliwi również przywrócenie posiadanej walizeczki do jej pierwotnej funkcjonalności, co da jej drugie życie i z pewnością ucieszy malucha. Większość dzieci bardzo przywiązuje się do swoich zabawek i może dosyć mocno przeżyć zepsucie się ulubionego gadżetu.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ