eMyBaby (4x)

eMyBaby detektory tętna płodu i wagi elektroniczne

Oczekiwanie na narodzenie małego dziecka wymaga dużo cierpliwości. Co więcej, wywołuje to także wiele obaw związanych z tym, czy płód rozwija się prawidłowo. Jednakże nowoczesna technika oferuje przyszłym rodzicom szereg rozwiązań, które zapewniają im większe poczucie bezpieczeństwa, a także spokoju.

Takim urządzeniem jest z pewnością detektor tętna płodu. Dzięki temu można w pewnych sytuacjach samodzielnie monitorować przebieg ciąży. W rezultacie przyszła mama ograniczy swój niepokój pomiędzy kolejnymi wizytami kontrolnymi u lekarza. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości detektory tętna płodu.

Co warto wiedzieć na temat detektorów tętna płodu?

Detektory tętna płodu to urządzenia, które pomogą Ci wykonać kardiotokografię w zaciszu własnego domu. Jest to badanie, które pomaga w uzyskaniu obrazu tętna będącego w łonie matki płodu. W rezultacie pokazuje, czy dziecko dobrze się rozwija.

Istotne jest to, że nasze detektory tętna płodu przeznaczone do użytku domowego korzystają z identycznej technologii, co stacjonarne aparaty wykorzystywane przez położne w przychodniach. Dlatego możesz mieć pewność, że produkty, które znajdziesz w naszym sklepie dadzą precyzyjne wyniki. Co więcej, warto zauważyć, że detektor tętna płodu oferuje także wiele innych funkcji. Jest to na przykład kwestia związana z rejestracją liczby ruchów i częstości skurczów macicy.

Detektor tętna płodu z aplikacją

Każdy detektor tętna płodu dostępny w naszym sklepie daje możliwość połączenia się z aplikacją eMyBaby za pomocą systemu Bluetooth. Z kolei narzędzie to zapewnia wiele możliwości dla kobiet w ciąży. Można tam z łatwością zapisywać dane dotyczące przebiegu ciąży i także ważne informacje związane z rozwojem maluszka. Aplikacja pomoże Ci także dzielić się ze swoimi najbliższymi nagraniami rejestrującymi bicie serduszka Twojego dziecka.

Czy używanie detektora tętna płodu jest trudne?

Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu. Do przeprowadzenia testu KTG w warunkach domowych należy nałożyć na brzuch specjalny żel, który ma za zadanie usprawnienie przewodzenia ultradźwiękowego. Następnie należy bardzo łagodnie przesuwać głowicą po skórze tak, aby znaleźć lokalizację, w której będzie słuchać bicie serduszka dziecka.

Gdy będzie Ci trudno znaleźć takie miejsce, możesz delikatnie popukać w brzuch, przez to dziecko zmieni swoją pozycję. Ważna jest także pora robienia takiego badania. Test najlepiej wykonać przed udaniem się na nocny spoczynek lub w ciągu godziny od spożycia posiłku. Badanie można także spokojnie zrobić pół godziny po porannym wstaniu z łóżka.

Detektory tętna płodu, czyli co warto wiedzieć na temat ich bezpieczeństwa?

Detektory tętna płodu dostępne w naszym sklepie rekomendowane są przez położne, a także lekarzy ginekologów. Ponadto mają one wszystkie potrzebne certyfikaty, które potwierdzają, że urządzenia przeszły przez wymagające badania związane z jakością i bezpieczeństwem.

Dlaczego warto używać detektorów tętna płodu?

Detektory tętna płodu mają wiele zalet. Jest to bardzo przydatne urządzenia dla każdego przyszłego rodzica. Detektor zapewni poczucie bezpieczeństwa i spokoju, a także pozwoli również wyłapać pewne nieprawidłowości we wczesnym stadium rozwoju ciąży. Prawidłowe tętno płodu powinno mieścić się w zakresie od 100 do 180 uderzeń na minutę.

Gdy wyniki prezentują się odmiennie, wówczas należy zgłosić się do lekarza. Co więcej, częste słuchanie bicia serca maluszka tworzy więź między matką i dzieckiem. Urządzenie pozwala także rejestrować częstość skurczów macicy. Parametr ten jest szczególnie przydatny pod koniec ciąży, ponieważ pomaga przewidzieć, kiedy mniej więcej pojawi się akcja porodowa.

Oczywiście detektor to nie jest produkt, który zastąpi weryfikację stanu ciąży u specjalisty, ale może bardzo pomóc pomiędzy poszczególnymi wizytami. Jest to urządzenie pomocnicze, ale niezwykle przydatne.

Kiedy można zacząć używać detektor

Detektory tętna płodu dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci słuchać bicia serduszka Twojego maluszka już od pierwszego trymestru ciąży, a dokładniej od 16 tygodnia, aż do rozwiązania.

Czy używanie detektora tętna płodu nie zaszkodzi dziecku?

Używanie detektora tętna płodu jest bezpieczne dla maluszka pod warunkiem, że urządzenie powstało z uwzględnieniem wymagających norm europejskich. Co więcej, wysokiej jakości urządzenia emituje promieniowanie ultrafioletowe na takim poziomie, aby w żaden sposób nie zaszkodzić maluszkowi. Istotne jest także to, że badanie KTG wykonywane przy wykorzystaniu naszych detektorów tętna płodu jest zupełnie bezbolesne.

Czy warto używać detektora tętna płodu?

Z pewnością warto używać detektora tętna płodu w warunkach domowych. Szczególnie jest to polecane kobietom, które są w pierwszej ciąży, ponieważ czas ten jest dla nich szczególnie trudny. Wszystko jest nowe i nieznane. Dzięki temu urządzeniu zyskają one większy spokój, bezpieczeństwo i istotnie zniwelują stres, a ma to bardzo duże znaczenie, dla prawidłowego rozwoju maluszka. Detektory tętna płodu polecane są także przez samych lekarzy, którzy przecież nie są w stanie badań wszystkich swoich pacjentek codziennie.

Jakie funkcje oferują nasze detektory tętna płodu?

Detektory tętna płodu dostępne w naszym sklepie oferują wiele przydatnych funkcji. Mają one automatyczny włącznik, a także pozwalają połączyć się z aplikacją eMyBaby za pomocą Bluetooth. Co więcej, za pomocą tego produktu zyskasz dostęp do wykresu przedstawiającego rytm serca. Ponadto można także nagrywać dźwięki płodu. W zakres funkcji tego produktu wchodzi także odtwarzanie zapisanych dźwięków i ich udostępnianie najbliższym oraz przyjaciołom. Detektor tętna płodu ma także wskaźnik połączenia, a także wskaźnik niskiego poziomu baterii.

Detektor tętna płodu to wspaniałe urządzenie, które pomoże Ci z większym spokojem przejść przez okres ciąży. Co więcej, w ten sposób nawiążesz też silniejszą więź ze swoim nienarodzonym jeszcze dzieckiem. To bardzo praktyczny sprzęt, który ma wiele zalet i funkcji przydatnych przyszłym rodzicom!

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ