Sen i karmienie dziecka, Akcesoria do karmienia niemowląt (145x)

Sprawdzone akcesoria do karmienia niemowląt

Pojawienie się niemowlaka w domu oznacza wiele zmian. Zmieniają się diametralnie priorytety rodziców i odtąd najważniejszymi z nich stają się sen i karmienie dziecka. Na drugi plan spadają potrzeby rodziców. Jednak aby całkowicie o nich nie zapomnieć warto maksymalnie ułatwić sobie życie z maleństwem po drugiej stronie brzucha.

Sen dziecka

Przyjęło się, że spokojny sen jest oznaką zdrowia malucha. Dlatego każdy troskliwy rodzic będzie starał się zrobić wszystko co w jego mocy, by stworzyć sprzyjające warunki dla bezpiecznego snu swojej pociechy.

Wieloletnie badania nad snem dziecka dowiodły, że tradycyjna poduszka i kołderka to niekoniecznie najlepszy wybór dla noworodka. Jak się bowiem okazuje akcesoria te nie są stworzone do używania ich przez najmłodszych, ponieważ stwarzają niebezpieczeństwo uduszenia, w razie całkowitego przykrycia się kołderką czy niekontrolowanego przez dziecko wtulenia twarzy w poduszkę.

Innowacyjne produkty do karmienia dziecka

Stając na przeciw oczekiwaniom młodych rodziców w naszej ofercie zamieściliśmy całkowicie innowacyjne rozwiązania takie jak na przykład otulacze renomowanej firmy Swaddle UP. Otulacze te występują w rozmiarach od XS do L, więc można ich używać już od pierwszych dni życia, dbając o komfort snu naszej pociechy od samego początku.

Otulacz sprawia, że dziecko czuje się bezpieczne, daje uczucie podobne do tego, które maluch pamięta jeszcze z brzuszka mamy. Z tego względu otulacze polecamy szczególnie dla najmłodszych, od urodzenia do mniej więcej 6 miesiąca życia.

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji dzidziusia, jedne będą domagać się dłuższego otulania, inne szybciej zapragną swobody. Z tego względu oprócz typowych otulaczy możemy zaproponować również otulacze przejściowe, które w prosty sposób poprzez odpięcie "skrzydełek" można zamienić w śpiworek. Śpiworki również znajdziecie w naszej ofercie. Faktem jest, że w początkowym okresie usypianie w otulaczu pozytywnie wpływa na jakość snu malucha, wycisza go i uspokaja.

Posiadamy w ofercie również specjalny otulacz dla dzieci, które muszą używać ortezy stawu biodrowego, tak aby żaden maluch nie czuł się pominięty.

Kolejne etapy życia niemowlaka

Z biegiem czasu jednak nasze pociechy rosną, nabierają nowych umiejętności, poznają świat wszystkimi zmysłami i łakną odrobiny wolności. Podążanie za preferencjami rozwijającego się malucha przyczyniło się do powstania kolejnego kultowego produktu, jaki możemy państwu zaoferować, a mianowicie piżamy przejściowej Transition Suit.

Kolejną alternatywą dla odchodzącej do lamusa kołdry i poduszki będą piżamki Love To Dream. Znajdziecie je u nas w różnych modyfikacjach długości rękawka i w różnych rozmiarach. Będą one świetnym wyborem zarówno dla półrocznych szkrabów, jak i tych nieco starszych w wieku przedszkolnym.

Dylematy przed którymi stają rodzice małych dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek przesycony jest różnymi propozycjami kierowanymi do rodziców małych dzieci. Niejednokrotnie wprowadzają one jedynie mętlik i sprawiają, że rodzice czują się jeszcze bardziej zagubieni w podejmowaniu decyzji, które byłyby jak najlepsze w skutkach dla ich podopiecznych.

Dlatego w Marko Baby znajdziecie Państwo jedynie najlepsze rozwiązania, takie które sami wybralibyśmy czy na co dzień wybieramy również dla naszych dzieci. Renomowani producenci, najlepsze materiały, sprawdzone kroje i atesty bezpieczeństwa - wszystko to znajdziecie w naszych produktach, nie musząc się zastanawiać, który z nich będzie najlepszym wyborem.

Każdy spośród proponowanych przez nas produktów będzie tak samo dobry pod względem jakości i bezpieczeństwa, Państwu zostawiamy aspekt wizualny.

Pamiętajmy jeszcze o jednej rzeczy. Im spokojniej śpi twoje dziecko, tym większa szansa że i ty się wyśpisz.

Karmienie dziecka - dobre akcesoria do karmienia niemowląt

Poruszając aspekt snu nie sposób nie wspomnieć również o karmieniu najmłodszych. Czego bowiem brakuje wyspanemu maluchowi do pełni szczęścia? Odpowiedź jest prosta: pełnego brzuszka!

Karmienie piersią czy karmienie butelką

Wszyscy obecnie zdajemy sobie sprawę jak ważne jest karmienie piersią. Rekomenduje się wyłączne karmienie piersią do pierwszego roku życia. W naszym sklepie znajdziecie państwo akcesoria pomocne przy karmieniu piersią takie jak min. wkładki laktacyjne, woreczki do mrożenia i przechowywania pokarmu czy też np. adaptery do laktatorów.

Jednak kto ma dzieci, ten wie, jak często przewrotnie życie weryfikuje plany. A plan laktacyjny to jeden z cięższych planów do spełnienia, niejednokrotnie nie do końca zależny od nas.

Kiedy z jakichś powodów karmienie piersią nie wyszło, czy trwało krócej niż byśmy zakładali, nie załamujmy się. To dobry moment, żeby zadbać o równie dobry start malucha wspomagając się butelką do karmienia. W naszym sklepie znajdą państwo butelki stylizowane na kształt piersi, które w sposób zachęcający wpływają na malucha, motywując go do efektywnego ssania. Dostępne są również zamienne smoczki, które warto mieć zawsze w domu na wypadek uszkodzenia.

Prócz butelek przydatny może okazać się również pojemnik do ich podgrzewania, który również można u nas nabyć.

Na każdego marudera podziała smoczek uspakajający Nanobebe Flexy dostępny u nas w różnych rozmiarach i z różnymi akcentami kolorystycznymi. Będzie on dla rodziców wsparciem w trudnych chwilach, bo jak wiemy naturalny odruch ssania jest u maluchów niezwykle rozwinięty, dlatego też czasami dla własnego komfortu warto poratować się smoczkiem.

Jak to mówią każda mama wie, co jest najlepsze dla jej dziecka. My w Marko Baby & Kids Expert zbieramy jedynie najlepsze rozwiązania, byś miała je wszystkie na wyciągnięcie ręki. Nie musisz już szukać, wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą a każdy Twój wybór będzie strzałem w dziesiątkę.

Zarówno sen dziecka jak i jego karmienie to aspekty bardzo absorbujące w pierwszych miesiącach życia niemowlaka, dlatego też warto poświęcić im trochę uwagi. Sprawdzone, dobrej jakości produkty z pewnością będą wsparciem i ułatwieniem w tej niełatwej podróży po zdrowy zrównoważony rozwój młodego człowieka. Zobacz akcesoria do karmienia dzieci w naszym sklepie internetowym. Znajdź produkty idealnie dostosowane do Twoich preferencji. Z ich pomocą czynność karmienia dzieci będzie łatwa i przyjemna. Doskonale sprawdzą się również przy nauce samodzielnego jedzenia.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ