Butelka responsywna Natural 260 ml

symbol: SCY 903/01
Butelka responsywna Natural 260 ml  1
1m+

Butelka responsywna Natural 260 ml

65,81 zł
+-

Rewolucja w karmieniu butelką

Smoczek butelki został tak zaprojektowany, aby działał jak pierś mamy, ułatwiając łączenie karmiania piersią i butelką. Mleko uwalniane jest tylko wtedy, gdy dziecko aktywnie ssie. Gdy przestaje, aby przełknąć i odetchnąć, pokarm również przestaje płynąć.
 

Smoczek umożliwia wypływanie mleka tylko w momencie aktywnego ssania przez niemowlę

Smoczek Natural Response wspiera naturalny rytm karmienia niemowlęcia, ułatwiając łączenie karmienia piersią i butelką. Smoczek wyposażony jest w unikatowy otwór, który powoduje wypływanie mleka wyłącznie w momencie aktywnego ssania przez niemowlę. Dzięki temu gdy dziecko przestaje ssać, aby nabrać powietrza, mleko również przestaje płynąć.
 

Naturalne przysysanie dzieki smoczkowi w kształcie sutka

Szeroki, miękki i elastyczny smoczek naśladuje kształtem i fakturą kobiecą pierś, pomagając dziecku przyssać się i spokojnie pić.
 

Specjalna budowa smoczka zapobiegajaca kapaniu chroni przed rozlewaniem się mleka

Otwór smoczka został skonstruowany tak, aby mleko wypływało tylko wtedy, gdy dziecko ssie. Dzięki temu można mieć pewność, że mleko nigdzie się nie rozleje.

 

Cechy:

  • Butelka 260 ml
  • Responsywny smoczek Natural
  • Przeznaczone dla dzieci 1+
  • Silikonowy smoczek, Bez bisfenolu A

wiek: 1m+

EAN: 8710103989639

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ