Podgrzewacze, sterylizatory do butelek (1x)

Podgrzewacze i sterylizatory do butelek niemowlęcych

Rodzicielstwo to zdecydowanie najpiękniejsza przygoda życia, a zarazem pełna obaw i trosk o to czy sobie z nią poradzimy. Nie ma chyba przyszłego bądź świeżo upieczonego rodzica, który nie miał choć minimalnych wątpliwości w tym temacie.

Życie rodzica nie musi być trudne

Na szczęście świat i technologia idą do przodu, powstają różne wynalazki i gadżety, które mają na celu uprościć życie. Takimi gadżetami są właśnie sterylizatory i podgrzewacze do butelek dla dzieci i niemowląt. Zostały one stworzone z myślą o rodzicach, aby ułatwić im codzienne obowiązki i opiekę nad dziećmi.

Bardzo ważne jest odpowiednie karmienie oraz higiena dziecka. Jedzenie musi być zarówno zdrowe, jaki i podane w czystych naczyniach, które nie narażą malucha na kontakt z bakteriami czy zarazkami. Z tego względu coraz więcej rodziców kupuje sterylizatory, by mieć pewność, iż butelka czy inne naczynie, w którym podajemy dziecku posiłek jest dokładnie wysterylizowane.

To praktyczne urządzenie, które z pewnością przyda się młodym, świeżo upieczonym rodzicom. Pozwoli szybko podgrzać pokarm i zadba o higieniczną czystość butelek, czy innych naczyń, jak i oczywiście o zdrowie dziecka, a co za tym idzie - pewne troski i obawy o opiekę nad maluszkiem znikną, rodzic będzie czuł się spokojniejszy.

Sterylizatory do butelek

Dbanie o higienę to podstawa. Gdy na świat przychodzi dziecko, musimy dbać o nią podwójnie. Wiadomym jest, że niemowlę samo się nie wykąpie i nie wypielęgnuje. Samo również nie umyje sobie butelki, te obowiązki spoczywają na rodzicach i tutaj na pomoc przychodzą im sterylizatory, które znacznie ułatwiają pracę. Odkażanie poprzez gotowanie jest starym i dobrym sposobem, ale również bardzo czasochłonnym, a czas przy dziecku, zwłaszcza małym, jest jednak mocno ograniczony.

Sterylizatory do butelek umożliwią zachowanie właściwej higieny naczyń, w których podajemy jedzenie dziecku. Dzięki nowoczesnej metodzie sterylizacji parowej, są w stanie usunąć nawet do 99,9% bakterii. Ochrona przed drobnoustrojami jest bardzo ważna, zwłaszcza w pierwszym okresie życia dziecka, kiedy to jego system odpornościowy dopiero się zaczyna się kształtować.

Elektryczne sterylizatory wykorzystują do odkażania parę wodną o temperaturze 100°C, która w sposób szybki i bardzo dokładny wnika w każdy zakamarek butelki, a jest ich sporo, usuwając dogłębnie zarazki i bakterie. Ta metoda dezynfekcji jest bardzo popularna m.in. w szpitalach, a za razem niezwykle skuteczna. Czas wyparzania jest zależny od sterylizatora i może trwać od kilku do kilkunastu minut. Istnieje możliwość wyparzenia również przy użyciu kuchenki mikrofalowej. W tym celu należy użyć sterylizatora do butelek przeznaczonego do mikrofali. To wygodne rozwiązanie, gwarantujące szybkie efekty.

Podgrzewacze do butelek

Kiedy maluch jest karmiony piersią, nie ma obaw, że mleko będzie zimne, ale co w przypadku, gdy dziecko zostanie odstawione od piersi, lub z przyczyn niekoniecznie zależnych od matki, nie może być karmione w ten właśnie sposób? Zostaje ono przestawione na inny pokarm, który trzeba przygotować i w czymś podgrzać. Oczywiście butelkę czy słoiczek z jedzeniem można podgrzać klasycznie, w garnku z gorącą wodą, jest to jednak czasochłonne i uciążliwe, gdyż trzeba co chwilę sprawdzać czy pokarm jest już gotowy do spożycia.

Maluch niecierpliwi się, bo jest głodny, a rodzic denerwuje, bo chce podać mu jedzenie jak najszybciej, dlatego warto czasami zrezygnować ze starych metod i otworzyć się nowe, by ułatwić sobie trochę życie. Taką metodą, która zdecydowanie może uprościć życie rodzicom są podgrzewacze do butelek.

Ten niewielki i funkcjonalny gadżet podgrzeje w kilka minut nie tylko wodę, soczek, mleko, czy inny pokarm, ale również utrzyma go w odpowiedniej temperaturze dla maluszka. Jest to szybki sposób na podgrzanie posiłku do temperatury zbliżonej temperaturze naturalnego mleka matki, to jest 40°C.

Wystarczy wlać do urządzenia wodę, podgrzać ją do odpowiedniej temperatury, a następnie włożyć do środka butelkę z mlekiem, wodą, lub słoiczek z jedzeniem i tak oto na zasadzie kąpieli wodnej, jest ono podgrzewane. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu, jedzonko nigdy się nie przypali, a dziecko zadowolone zje ze smakiem, a wiadomo, że jak dziecko jest szczęśliwe i zadowolone, to rodzic również

Firma Marko poleca sterylizatory i podgrzewacze do butelek różnych znanych marek, do wyboru mamy bardziej klasyczne urządzenia, ale również bardziej zaawansowane, które posiadają wiele funkcji, takich jak:

No to kupić, czy nie kupić? Oto jest pytanie.

Pytanie, czy warto zainwestować w podgrzewacz, czy sterylizator zadaje sobie zapewne większość świeżo upieczonych rodziców. Jeden powie zdecydowane tak, a inny będzie miał wątpliwości, zawsze znajdzie jakieś "ale". Jednak, gdy zadamy je sobie trochę inaczej, na przykład - Czy chcę ułatwić sobie życie rodzica? Tutaj już te wątpliwości się zacierają. Przecież chcemy, przebrnąć przez tę drogę do rodzicielstwa szczęśliwie i z możliwie jak najmniejszą liczbą potknięć, prawda? Te proste w użyciu urządzenia na pewno w tym pomogą. Wybór drogi rodzicu, należy do Ciebie!

Zobacz produkty do sterylizacji butelek, sterylizacji smoczków oraz inne produkty pozwalające w wygodny sposób sterylizować akcesoria dla dzieci. Znajdziesz u nas między innymi: sterylizator mikrofalowy, sterylizator elektryczny, woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej (produkt zastępujący tradycyjny sterylizator), elektryczny sterylizator parowy, sterylizatory mikrofalowe. Dzięki nim będzie można wygodnie dezynfekować akcesoria do karmienia dzieci. Dowiedz się jak działa sterylizator do butelek i wybierz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Równie przydatny będzie też prosty w obsłudze elektryczny podgrzewacz pokarmu do podgrzewania słoiczków i butelek, który sam dostosowuje temperaturę (inteligentna regulacja temperatury). Przygotuje idealnie podgrzany pokarm w ciągu kilku minut. Podgrzewacz do butelek posiada również dodatkowe funkcje jak szybkie podgrzanie pokarmu, utrzymywanie odpowiedniej temperatury posiłku, czy funkcję sterylizatora (funkcja sterylizacji). Jest to bardzo praktyczne wielofunkcyjne urządzenie, funkcje wybierasz za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Gwarantuje komfort i wygodę użytkowania oraz skuteczność. Pozwala błyskawicznie osiągnąć odpowiednią temperaturę i przygotować pokarm dla dziecka. Poznaj również inne artykuły dla niemowląt, starszych dzieci oraz artykuły, które sprawdzą się w przypadku noworodków, dostępne w naszym sklepie internetowym. Wysokiej jakości towary, niskie ceny.