Akcesoria do fotelika samochodowego

Akcesoria do podróży dla dziecka

NapUp Akcesoria do fotelika samochodowego

Odpowiedni fotelik samochodowy jest gwarancją bezpiecznego transportowania dzieci w aucie. To właśnie dzięki odpowiedniemu fotelikowi dziecko może siedzieć w stabilnej pozycji, co może uratować mu życie i zdrowie w sytuacji, kiedy wydarzyłby się wypadek.

Podróżowanie w foteliku samochodowym jest ważne

Fotelik samochodowy powinien odpowiednio mocno trzymać się kanapy samochodu i w żadnym wypadku nie może kiwać się na boki. Równie ważne jest, aby był on dobrany pod kątem wzrostu dziecka i jego wagi, a także aby był komfortowy.

W końcu może się zdarzyć, że będziemy chcieli z nasza pociechą pokonać naprawdę długie trasy samochodowe. Oprócz tego, że warto dokładnie przeanalizować wybór odpowiedniego fotelika samochodowego- niezmiernie istotne są także akcesoria, jakie się do takich fotelików stosuje.

Dodatkowo, podnoszą one bezpieczeństwo malucha w aucie, a także sprawiają, że podróż jest jeszcze wygodniejsza. W zaprezentowanej kategorii produktowej przedstawiamy właśnie takie akcesoria, które doskonale sprawdzają się w praktyce.

Opaski podtrzymujące głowę podczas podróży

Zebrane w tej kategorii produktowej opaski na głowę dziecka to proste rozwiązanie, które w szczególności jest polecane podczas dłuższych podróży samochodem. Można z powodzeniem dokupić je do już posiadanego fotelika samochodowego po to, aby zapewnić dziecku większy komfort podróżowania nawet przez wiele godzin w pozycji siedzącej.

Opaski zostały zaprojektowane przez specjalistów, którzy połączyli nowoczesną technologię oraz doświadczenie po to, aby stworzyć produkt, który naprawdę będzie się dobrze sprawdzał w codziennej praktyce. Polecane przez nas opaski Nap Up spełniają standardy OEKO-TEX.

W jaki sposób zaprojektowana została taka opaska?

Bardzo istotne jest to, że opaska Nap Up została wykonana z materiałów oddychających, dzięki którym główka dziecka mając z nią kontakt się nie poci. To szczególnie ważne podczas dłuższych wypraw samochodowych. Kolejną istotną kwestią jest to, że opaska podtrzymuje główkę dziecka w momencie, kiedy maluch zdrzemnie się podczas podróży w pozycji siedzącej.

To wygodne, ale i bezpieczne rozwiązanie. Opaska nie krępuje ruchów dziecka jednocześnie dobrze stabilizując jego pozycję. Produkt jest odpowiedni tak naprawdę dla każdego dziecka i będzie pasował do każdego rozmiaru głowy malucha.

Praktyczne aspekty związane z użytkowaniem opasek Nap up

Opaska dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych- ułatwia to odpowiednie dobranie jej do kolorystyki już posiadanego przez nas fotelika.

Warto zwrócić także uwagę na fakt, że posiada ona w swoim wnętrzu wszyty materiał, który opóźnia zapalenie, co jeszcze bardziej podnosi bezpieczeństwo dziecka podczas podróży, także na wypadek uczestnictwa pojazdu w wypadku drogowym. Opaska jest wykonana z takich tkanin, które łatwo się czyści i które w prosty sposób można utrzymać w czystości. Można ją też prać w pralce.

Jak montuje się taką opaskę?

Opaska Nap up do fotelika samochodowego posiada dwuelementową konstrukcję, a jej zainstalowanie w samochodzie nie jest trudne. Jedną z jej części mocuje się bezpośrednio do zagłówka posiadanego fotelika samochodowego lub też bezpośrednio do samego fotelika.

Drugi element stanowi specjalny pasek czołowy. Jest on odpinany i mocowany do bazy za pomocą wytrzymałego rzepa. Zadaniem paska jest podtrzymywanie główki dziecka w momencie, kiedy śpi. Tym samym, rodzic widząc, że maluch śpi ma możliwość opuścić pasek na czoło malucha tym sposobem stabilizując pozycję jego głowy podczas snu.

W momencie, kiedy maluch nie śpi opaska może być podniesiona do góry tak, aby mu nie przeszkadzała. Ten prosty patent doskonale sprawdza się w każdej podróży. Pasek stanowi delikatne, ale jednocześnie solidne podparcie głowy malucha.

Nap up- produkty odpowiednie nie tylko dla dzieci

Zaprezentowana w tej kategorii opaska Nap up to tak naprawdę doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Opaska sprawdzi się dla każdego, kto lubi podczas podróży uciąć sobie nawet krótką drzemkę. Opaska stabilizuje głowę i zapobiega jej opadaniu podczas snu, a także zapobiega jej kiwaniu się na boki.

Sprawia, że podróż jest znacznie bezpieczniejsza, ale i dużo bardziej komfortowa, co zazwyczaj najmocniej zyskuje na znaczeniu w przypadku dłuższych tras. Opaskę można też stosować do przewożenia dzieci, które już nie podróżują w fotelikach samochodowych, a na specjalnych podwyższeniach w formie nakładek na fotel pasażera. Możliwość zastosowania opaski pojawia się w momencie, kiedy główka dziecka sięga do zagłówka.

Szczerze zachęcamy do zapoznania się z produktami, jakie zebraliśmy w kategorii dodatkowych akcesoriów do fotelików samochodowych i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że akcesoria te okażą się niezastąpione podczas podróży zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

To sprawdzone rozwiązania pod kątem bezpieczeństwa, ale i takie, które znacząco wpływają na komfort podróżowania. Warto bowiem wspomnieć także o tym, że opaski Nap up były testowane pod kątem zgniatania i są w pełni zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa zarówno Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii jak i Unii Europejskiej.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ