Kołysanki pozytywki

Maty edukacyjne

Karuzele dziecięce, Karuzele dla dziecka do łóżeczka

Leżaczki dla niemowląt, Producent mebli dla dzieci

Zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawki edukacyjne

Zabawki interaktywne

Zabawki drewniane

Edukacyjne książeczki sensoryczne dla dzieci i niemowląt

Zabawki do wózka

Tiny Love Zabawki, maty edukacyjne, karuzele dla niemowląt

Tiny Love to cieszący się ogromnym zaufaniem rodziców producent zabawek i akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Są to produkty wyjątkowe, ponieważ powstają one z myślą o wspieraniu dziecięcego rozwoju na wielu jego płaszczyznach, a do ich produkcji wykorzystywane są jedynie bezpieczne surowce i materiały.

Tiny Love – zabawki inne niż wszystkie

Tym co wyróżnia w szczególności zabawki Tiny Love to ich ogromne zróżnicowanie. Oferta obejmuje między innymi: kolorowe zabawki do wózka, niezwykle atrakcyjne zabawki interaktywne, a także akcesoria takie, jak leżaczki dla niemowląt, maty edukacyjne oraz karuzele dziecięce – tradycyjne oraz podróżne. Dzięki temu rodzic ma duży wybór i może znaleźć wśród proponowanych zabawek tą najbardziej idealną dla swojej pociechy. Inne zalety, jakimi cechują się zabawki od tego producenta to:

Zabawki Tiny Love – wsparcie dziecięcego rozwoju

W procesie tworzenia zabawek producent kieruje się wskazówkami pochodzącymi od specjalistów w dziedzinie rozwoju dzieci. Tym sposobem powstające akcesoria nie tylko bawią, ale uczą i wspierają maluchy w doskonaleniu wielu umiejętności jak chociażby sprawność manualna. Ponadto zabawki Tiny Love oddziałują na rozwój dziecięcy poprzez szereg pełnionych funkcji. Najważniejsze z nich to:

Zabawki Tiny Love są również tworzone w oparciu o doskonałą znajomość potrzeb dzieci najmłodszych. Dzięki temu akcesoria te potrafią na długi czas skupić na sobie uwagę małego użytkownika.

Ogromy wybór zabawek dla najmłodszych

W ofercie naszego sklepu dostępna jest szeroka gama zabawek Tiny Love. Są to zarówno zabawki do pokoju dziecięcego, jak i takie, które mogą uprzyjemnić czas spędzany poza domem. Oto co możecie Państwo znaleźć w naszym asortymencie.

Projektory do pokoju dziecięcego

To wyjątkowe połączenie zabawki stymulującej zmysły dziecka i dekoracji do pokoju dziecięcego w jednym. Akcesorium sprawdza się jako:

Maty edukacyjne

Są to zabawki wspierające rozwój dziecka w takich ważnych aspektach jak:

W ofercie dostępne:

Karuzele dziecięce

Karuzele Tiny Love to niezbędne akcesoria aktywizujące wzrok i słuch maluszka poprzez jego bezpośredni kontakt z ruchomymi, różnokolorowymi i wydającymi rozmaite dźwięki elementami.

W ofercie posiadamy:

Leżaczki dla niemowląt

Wielofunkcyjne leżaczki Tiny Love to połączenie: krzesełka, bujaczka i leżaczka w jednym. Bardzo praktyczny element wyposażenia każdego pokoju niemowlęcego. Leżaczek pełni kilka ważnych funkcji:

Na wyposażeniu leżaczków znajdują się:

Zabawki interaktywne

To ogromny wybór zabawek edukacyjnych dla najmłodszych. Dzieci mają możliwość nawiązywania bezpośrednich interakcji ze swoimi zabawkami, które stają się ich niezastąpionymi towarzyszami relaksu i odpoczynku. Są to zabawki, które pełnią szereg przydatnych funkcji:

Zabawki do wózka

Unikalna zabawka w postaci łuku z rozmaitymi przywieszkami. Łuk posiada możliwość regulacji kąta nachylenia, tak, aby dziecko mogło swobodnie sięgać po interesujące je ruchome elementy. Należące do tej kategorii zabawki:

Dostępne są również przywieszki do wózka w postaci budzących sympatię zwierzątek. Zabawki wykonano z materiałów o różnej teksturze.

Gryzaki

Unikatowe połączenie gryzaka i grzechotki. Te wyjątkowe zabawki działają relaksacyjnie, jednocześnie pobudzając rozwój dziecięcych zmysłów. Ich przyjemna kolorystyka sprawia, że dziecko chętnie po nie sięga, a tym samym ćwiczy również koordynację ruchową.

Książeczki sensoryczne

Wyjątkowy rodzaj zabawki aktywizującej w formie miękkiej książeczki z kolorowymi nadrukami. Książeczki wyposażone są w elementy:

Książeczki wspierają też dziecięcą wyobraźnię oraz stanowią świetny sposób do ćwiczeń rozwijających maluszki intelektualnie.

Zabawki Tiny Love to jeden z najbezpieczniejszych i dających szereg możliwości ich wykorzystania typ zabawek dla najmłodszych. Warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu tego producenta, by wesprzeć maluszki w rozwoju, dostarczając przy tym całą masę dobrej zabawy i wyzwalając to co najważniejsze, czyli dziecięcą radość i zachwyt nad otaczającym je światem.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ