Maty edukacyjne

TL1207200030
0+
Mata edukacyjna/podróżna XL 140x113 cm - Skarby Oceanu
Mata edukacyjna/podróżna XL 140x113 cm - Skarby Oceanu
99 114,99  OBNIŻKA CENY DO 31-12-2023
TL120660E001
0+
Gimnastyka/mata edukacyjna z pałąkami Kick&Play - Farma
Gimnastyka/mata edukacyjna z pałąkami Kick&Play - Farma
259 324,99  WAKACYJNA PROMOCJA ! 31-12-2024

Kołysanki pozytywki

Karuzele dziecięce, Karuzele dla dziecka do łóżeczka

Leżaczki dla niemowląt, Producent mebli dla dzieci

Karuzele dziecięce, Karuzele dla dziecka do łóżeczka

Leżaczki dla niemowląt, Producent mebli dla dzieci

Karuzele dziecięce, Karuzele dla dziecka do łóżeczka

Zabawki edukacyjne

Zabawki interaktywne

Zabawki drewniane

Edukacyjne książeczki sensoryczne dla dzieci i niemowląt

Zabawki do wózka

Tiny Love Zabawki, maty edukacyjne, karuzele dla niemowląt

Tiny Love to cieszący się ogromnym zaufaniem rodziców producent zabawek i akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Są to produkty wyjątkowe, ponieważ powstają one z myślą o wspieraniu dziecięcego rozwoju na wielu jego płaszczyznach, a do ich produkcji wykorzystywane są jedynie bezpieczne surowce i materiały.

Tiny Love – zabawki inne niż wszystkie

Tym co wyróżnia w szczególności zabawki Tiny Love to ich ogromne zróżnicowanie. Oferta obejmuje między innymi: kolorowe zabawki do wózka, niezwykle atrakcyjne zabawki interaktywne, a także akcesoria takie, jak leżaczki dla niemowląt, maty edukacyjne oraz karuzele dziecięce – tradycyjne oraz podróżne. Dzięki temu rodzic ma duży wybór i może znaleźć wśród proponowanych zabawek tą najbardziej idealną dla swojej pociechy. Inne zalety, jakimi cechują się zabawki od tego producenta to:

Zabawki Tiny Love – wsparcie dziecięcego rozwoju

W procesie tworzenia zabawek producent kieruje się wskazówkami pochodzącymi od specjalistów w dziedzinie rozwoju dzieci. Tym sposobem powstające akcesoria nie tylko bawią, ale uczą i wspierają maluchy w doskonaleniu wielu umiejętności jak chociażby sprawność manualna. Ponadto zabawki Tiny Love oddziałują na rozwój dziecięcy poprzez szereg pełnionych funkcji. Najważniejsze z nich to:

Zabawki Tiny Love są również tworzone w oparciu o doskonałą znajomość potrzeb dzieci najmłodszych. Dzięki temu akcesoria te potrafią na długi czas skupić na sobie uwagę małego użytkownika.

Ogromy wybór zabawek dla najmłodszych

W ofercie naszego sklepu dostępna jest szeroka gama zabawek Tiny Love. Są to zarówno zabawki do pokoju dziecięcego, jak i takie, które mogą uprzyjemnić czas spędzany poza domem. Oto co możecie Państwo znaleźć w naszym asortymencie.

Projektory do pokoju dziecięcego

To wyjątkowe połączenie zabawki stymulującej zmysły dziecka i dekoracji do pokoju dziecięcego w jednym. Akcesorium sprawdza się jako:

Maty edukacyjne

Są to zabawki wspierające rozwój dziecka w takich ważnych aspektach jak:

W ofercie dostępne:

Karuzele dziecięce

Karuzele Tiny Love to niezbędne akcesoria aktywizujące wzrok i słuch maluszka poprzez jego bezpośredni kontakt z ruchomymi, różnokolorowymi i wydającymi rozmaite dźwięki elementami.

W ofercie posiadamy:

Leżaczki dla niemowląt

Wielofunkcyjne leżaczki Tiny Love to połączenie: krzesełka, bujaczka i leżaczka w jednym. Bardzo praktyczny element wyposażenia każdego pokoju niemowlęcego. Leżaczek pełni kilka ważnych funkcji:

Na wyposażeniu leżaczków znajdują się:

Zabawki interaktywne

To ogromny wybór zabawek edukacyjnych dla najmłodszych. Dzieci mają możliwość nawiązywania bezpośrednich interakcji ze swoimi zabawkami, które stają się ich niezastąpionymi towarzyszami relaksu i odpoczynku. Są to zabawki, które pełnią szereg przydatnych funkcji:

Zabawki do wózka

Unikalna zabawka w postaci łuku z rozmaitymi przywieszkami. Łuk posiada możliwość regulacji kąta nachylenia, tak, aby dziecko mogło swobodnie sięgać po interesujące je ruchome elementy. Należące do tej kategorii zabawki:

Dostępne są również przywieszki do wózka w postaci budzących sympatię zwierzątek. Zabawki wykonano z materiałów o różnej teksturze.

Gryzaki

Unikatowe połączenie gryzaka i grzechotki. Te wyjątkowe zabawki działają relaksacyjnie, jednocześnie pobudzając rozwój dziecięcych zmysłów. Ich przyjemna kolorystyka sprawia, że dziecko chętnie po nie sięga, a tym samym ćwiczy również koordynację ruchową.

Książeczki sensoryczne

Wyjątkowy rodzaj zabawki aktywizującej w formie miękkiej książeczki z kolorowymi nadrukami. Książeczki wyposażone są w elementy:

Książeczki wspierają też dziecięcą wyobraźnię oraz stanowią świetny sposób do ćwiczeń rozwijających maluszki intelektualnie.

Zabawki Tiny Love to jeden z najbezpieczniejszych i dających szereg możliwości ich wykorzystania typ zabawek dla najmłodszych. Warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu tego producenta, by wesprzeć maluszki w rozwoju, dostarczając przy tym całą masę dobrej zabawy i wyzwalając to co najważniejsze, czyli dziecięcą radość i zachwyt nad otaczającym je światem.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ