Drewniany edukacyjny chodzik-pchacz 2w1 - Boho Chic

symbol: TL15051006768
Drewniany edukacyjny chodzik-pchacz 2w1 - Boho Chic 1
18m+

Drewniany edukacyjny chodzik-pchacz 2w1 - Boho Chic

307 zł
e-mail:

 
Ta piękna nowa kolekcja drewnianych zabawek o oszałamiającym wzornictwie i ciepłym, tradycyjnym uroku została stworzona z myślą o kreatywnej zabawie i niekończących się godzinach zabawy i nauki!

Modny design i wyjątkowa paleta kolorów kolekcji Boho Chic uzupełnią wnętrze Twojego domu i stworzą przyjemną przestrzeń, wspomagając przy tym wrodzoną zdolność do odkrywania i rozwój Twojego dziecka.

Nowa kolekcja Tiny Love Boho Chic została stworzona, aby wspierać rozwój niemowląt i małych dzieci poprzez zabawę i poznawanie.

Kolekcja ta oferuje idealne połączenie zabawy, rozwoju i stylu, które pokochają zarówno rodzice, jak i maluchy.
 

Drewniany edukacyjny chodzik-pchacz 2w1 - Boho Chic Wooden Collection

Drewniany chodzik-pchacz w pięknym, kojącym zmysły designie, wykonany z wysokiej jakości drewna, inspiruje wzrost i rozwój Twojego malucha dzięki 11 zabawnym czynnościom.

- Rozwija zdolności motoryczne i kontrolę nad ciałem
- Naturalny Design — część kolekcji Boho Chic

Szeroki wybór aktywności, solidna konstrukcja i wyjątkowe antypoślizgowe koła z gumowymi obręczami.

 

Zabawy rozwojowe:

 

 


Zalecamy, aby korzystanie z chodzika odbywało się pod opieką osoby dorosłej.

 

6 elementów rozwoju:

Unikalna metoda rozwoju Tiny Love koncentruje się na 6 podstawowych umiejętnościach. Metoda stworzona z miłością i troską przez naszych ekspertów ds. rozwoju dzieci, wspiera podróż dziecka w rozwoju i zachęca rodziców do odkrywania świata wraz z maluchami.

Ten produkt rozwija następujące elementy:

  • EMOCJE
  • KREATYWNOŚĆ
  • MOTORYKA
  • KOMUNIKACJA
  • ZMYSŁY
  • KOJARZENIE


ROZWIJA UMIEJĘTNOŚCI MOTORYKI DUŻEJ
Ta solidna drewniana zabawka do chodzenia wspiera maluchy, gdy stają się pewnymi piechurami, ciesząc się ich rozwijającą się zdolnością do poruszania się.

ZWIĘKSZANIE PEWNOŚCI
Zabawne pchanie zabawki i poczucie kontroli nad ciałem, zwiększa fizyczną i psychiczną pewność siebie maluchów, pomagając im poczuć się pewniej i szczęśliwiej.

WSPIERA MOTYWY PRECYZYJNE
Szeroka gama zajęć zachęca maluchy do używania rączek i palców na różne sposoby, obracając trybiki, obracając talerze, przesuwając koraliki i nie tylko, rozwijając w ten sposób umiejętności motoryczne.

WSPIERA POZNANIE
Zabawa różnymi grami i zajęciami, na przykład obracającymi się trybikami i tukanem, inspiruje malucha do odkrywania idei działania i konsekwencji, przyczyny i skutku i nie tylko.

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ
Obserwuj, jak Twoje dziecko uczy się i rozwija, doskonali umiejętności i osiąga cele podczas poznawania 12 zabaw, interaktywnych zajęć oferowanych przez ten produkt.

 

Zgodnie z naszą deklarowaną strategią w kierunku bardziej zrównoważonej gamy produktów i naszym pragnieniem wywierania pozytywnego wpływu na środowisko, wszystkie opakowania kolekcji są wykonane z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł i są opatrzone logo FSC na opakowaniu, a także wszystkie produkty wykonane z drewna z certyfikatem FSC. To kolejny krok naszej marki, który prowadzi nas ku lepszym produktom dla lepszego świata.

wiek: 18m-3lat

kolor: wielokolorowy

materiał: drewno

wymiary (cm): szer. 45.5 x wys. 34 x dł/gł. 32

waga produktu po rozpakowaniu: 2.8kg

waga z opakowaniem: 3.1kg

EAN: 7290108862980

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ