Walizki dziecięce, Torby i plecaki dla dzieci

Akcesoria do podróży dla dziecka

pokój dziecięcy

Osłonki i rolety przeciwsłoneczne

Nickelodeon Walizki dziecięce, Torby i plecaki dla dzieci

Bajki od Nickelodeon są uwielbiane przez niemal wszystkie dzieci bez względu na płeć czy wiek. Najmłodsi mają na ich punkcie prawdziwą obsesję, w efekcie czego chętnie upodabniają się do swoich ulubionych bohaterów.

Aby usatysfakcjonować swoje pociechy, warto kupować im gadżety oraz przedmioty nawiązujące do ich ulubionych bajek. Dzięki temu zyskają większą chęć do aktywnego spędzania czasu. Wśród niezbędnych przedmiotów u wszystkich fanów bajek od Nickelodeon znajdują się przede wszystkim walizki z motywem Psiego Patrolu

Walizki podróżne z Psiego Patrolu - dlaczego warto je mieć?

Walizka to niezwykle przydatny gadżet, dzięki któremu możliwe jest zabieranie w podróż najważniejszych przedmiotów codziennego użytku. Większość dzieci nie jest jednak zwolennikami nudnych, jednokolorowych produktów. Aby zachęcić dziecko do podróży i spędzania czasu na świeżym powietrzu, warto zatroszczyć się o zakup pięknej walizki, która sprawi, że najmłodsi będą z entuzjazmem czekać na kolejne wyjazdy.

Walizki podróżne z motywem Psiego Patrolu mają szerokie spektrum przymiotów, aczkolwiek ich główną zaletą jest ponadprzeciętna estetyka i wspaniały wygląd. Wszystkie walizki są bowiem wesołe i kolorowe, dzięki czemu trafiają w gusta wszystkich dzieci bez wyjątku.

Zostały na nich umieszczone urocze podobizny psów oraz najważniejszych symboli nawiązujących do niezwykle popularnej bajki. Co istotne, poszczególne walizki mają różne warianty kolorystyczne. Fakt, że występują zarówno różowe, jak i niebieskie produkty, wpływa na to, iż gadżety te są idealne dla wszystkich dzieci bez względu na płeć. 

Czym cechują się walizki z Psiego Patrolu?

Jedną z cech charakterystycznych walizek od Nickelodeon jest fakt, że zostały one wyposażone w niezwykle praktyczne kółka. Dzięki temu zabieranie ze sobą walizki nie jest związane z odczuwaniem niechcianego dyskomfortu.

Co więcej, produkty te są niezwykle poręczne i wygodne, co sprawia, że bez trudu mogą z nich korzystać nawet najmłodsi. Mocną stroną walizek jest także fakt, że są one dostępne w dwóch wariantach rozmiarowych. Zarówno mała, jak i duża walizka mają jednak wiele przymiotów, w efekcie czego wybór idealnego produktu dla siebie powinien zależeć wyłącznie od długości wakacji i oczekiwań konsumenta.

Większe walizki mają pojemność 32 litrów, natomiast mniejsze alternatywy cechują się pojemnością w wysokości 28 litrów. Różnice pomiędzy tymi produktami są więc relatywnie niewielkie i obydwa rodzaje walizek świetnie sprawdzą się u wszystkich klientów. 

Czym wyróżniają się walizki podróżne od Nickelodeon?

Lista walorów walizek podróżnych z Psiego Patrolu jest bardzo długa. Przede wszystkim wyróżniają się one starannym i estetycznym wykonaniem, z uwzględnieniem ulubionych bajkowych bohaterów dzieci, jednak ich mocną stroną jest również fenomenalna jakość.

Do ich produkcji użyto najlepszych materiałów ABS, przez co walizki są bardzo żywotne i odporne nawet na szczególnie niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki temu są w stanie przetrwać próbę czasu i realizować swoje zadania w prawidłowy sposób przez długie lata.

 W trosce o funkcjonalność na absolutnie najwyższym poziomie walizki z Psiego Patrolu zostały wyposażone w dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Oznacza to, że otwieranie oraz zamykanie walizki jest prawdziwą przyjemnością. Czynnikiem determinującym praktyczność tego produktu jest również fakt, że zawiera on aż dwie niezwykle pojemne komory.

Dzięki temu zabranie ze sobą najważniejszych ubrań oraz przedmiotów codziennego użytku nie powinno być niczym trudnym. Co istotne, walizki mają regulowaną rączkę, w efekcie czego posiadacz tego produktu może dopasować jego długość do swojego wzrostu. Sprawia to, że korzystanie z walizki jest w pełni komfortowe. 

Jak dbać o walizkę z Psiego Patrolu?

Pomimo że walizki z Psiego Patrolu to niezwykle żywotne i wytrzymałe produkty, to ich prawidłowe działanie przez wiele lat będzie możliwe tylko wtedy, gdy walizka będzie prawidłowo użytkowana. W tym celu należy pamiętać przede wszystkim o jej regularnym, lecz rozsądnym czyszczeniu.

Kiedy nasz produkt zostanie przybrudzony, należy go wyczyścić miękką oraz czystą ściereczką. Dzięki temu obrazki zawarte na walizce nie stracą swojego naturalnego piękna. Aby przedłużyć żywotność walizki, należy również pamiętać o tym, by przed rozpoczęciem korzystania z niej ściągnąć całą folię ochronną, która znajduje się na walizce. Matowa folia ma bowiem na celu ochronę produktu podczas transportu, jednak po jego dostarczeniu jest ona zbędna.

Ważne jest także, aby unikać kładzenia zbyt ciężkich przedmiotów na walizkę. Co prawda, jej maksymalne obciążenie wynosi aż 25 kilogramów, jednak nie warto ryzykować i stawiać na nią ciężkie produkty, które mogą spowodować niechciane wgniecenia bądź zarysowania.

Decydując się na zakup walizki z motywem Psiego Patrolu, można być jednak pewnym, że sięga się po sprawdzony i solidny produkt, który jest w stanie przetrwać próbę czasu. Dzięki temu jest to kapitalny wybór nawet dla szczególnie wymagających konsumentów. 

DARMOWA
WYSYŁKA od 300 zł
DZIAŁAMY
33 lata
WYSYŁKI
ZAGRANICZNE
ATESTOWANE
PRODUKTY