Gimnastyka/mata edukacyjna z drewnianym stojakiem - Décor czarno-biała

symbol: TL1208306830
Gimnastyka/mata edukacyjna z drewnianym stojakiem - Décor czarno-biała 1
0+

Gimnastyka/mata edukacyjna z drewnianym stojakiem - Décor czarno-biała

449 zł
+-

 
Gimnastyka/mata edukacyjna z drewnianym stojakiem z czarnobiałej kolekcji Décor

Modny design czarnobiałej kolekcji Décor uzupełnią wnętrze Twojego domu i stworzą przyjemną przestrzeń, wspomagając przy tym wrodzoną zdolność do odkrywania i rozwój Twojego malucha.

Zabawna i modna mata dla niemowląt, która dostarczy dziecku wielu kreatywnych aktywności, wspierając wszystkie umiejętności rozwojowe.

Podwójnie wyściełana, miękka mata edukacyjna z zabawkami, wykonana z wysokiej jakości materiałów, połączona z drewnianym stojakiem, z możliwością odpięcia - wyposażona w urocze zawieszki.
Każdą zawieszkę można odpiąć, przesunąć, a stojak oddzielić od maty. 

W zestawie z matą znajdują się karty z miesiącami, które ułatwią zrobienie pięknych zdjęć w pierwszym roku życia dziecka, tworząc urocze pamiątki. Na odwrocie karty znajduje się wskazówka rozwojowa, która pomoże dowiedzieć się więcej o rozwoju dziecka w danym miesiącu.


Elementy:

 • Zawieszka w postaci karuzelki
 • Muzyczny Lew
 • Zawieszka z naturalnego drewna z grzechotką i satynowymi wstążkami     

 • Pluszowa przytulanka Panda z grzechotką
 • Aktywowany przez dziecko panel z grzechotką
 • Miękka czarno-biała książeczka
 • Lusterko
 • Miękka pluszowa chmurka z satynowymi wstążkami
 • Drzewko do zabawy w a ku-ku z satynowymi wstążkami

 • Karty od 1 do 12 miesięcy


Wskazówki rozwojowe:

0-3m+ RUCHY PRECYZYJNE I ZMYSŁY
Kolory, tekstury i dźwięki pobudzą zmysły dziecka już od pierwszych dni. Wspaniała kolekcja zabawek zachęci Twoje dziecko do spędzania więcej czasu leżenia brzuszku. Leżąc na plecach dziecko może ćwiczyć koordynację ręka-oko, próbując dosięgnąć pierścieni.

2m+ WYDŁUŻENIE CZASU NA BRZUSZKU
Zachęć dziecko do spędzania większej ilości czasu na brzuszku i wzmacniania mięśni, dzięki wielu angażującym funkcjom maty. Zwróć uwagę na różnorodność tekstur liścia lub pozwól dziecku spojrzeć na swoje odbicie w lustrze.

Aktywowany przez dziecko Panel z grzechotką - dla zabawy zarówno na plecach jak i na brzuszku. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia.

6m+ ZROZUMIENIE ZWIĄZKU PRZYCZYNA-SKUTEK
Nadszedł czas, aby poznać kolejne funkcje maty, aktywując muzyczną zawieszkę Lewka, bawiąc się w a ku-ku i wiele, wiele innych.


Te zabawy przyspieszą rozwój poznawczy u Twojego maluszka.

Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Sześciu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.

 

6 elementów rozwoju:

Unikalna metoda rozwoju Tiny Love koncentruje się na 6 podstawowych umiejętnościach. Metoda stworzona z miłością i troską przez naszych ekspertów ds. rozwoju dzieci, wspiera podróż dziecka w rozwoju i zachęca rodziców do odkrywania świata wraz z maluchami.

 


Ten produkt rozwija następujące elementy:

 • Zmysły - bogactwo zabawek, tekstur, kolorów, dźwięków i różnorodnych elementów zapewnia stymulację zmysłu słuchu i dotyku.
 • Komunikacja - mata posiada wiele funkcji i zachęca rodzica do rozmawiania z dzieckiem, wskazując na różne elementy maty i wspomagając jego rozwój umiejętności komunikacyjnych i językowych.
 • Kreatywność - urocze postacie i aktywizujące elementy maty otwierają świat wyobraźni. Wykorzystaj to, opowiadając dziecku krótkie historyjki np. na temat nazw zwierzątek.
 • Motoryka - lusterko, szeleszczące elementy, liść do zabawy w a ku-ku czy zabawne dźwięki pomogą wydłużyć czas na brzuszku i udoskonalą rozwój umiejętności motorycznych.
 • Emocje - urocza Panda i duże Lew skupią uwagę dziecka i pozwolą skoncentrować się na bodźcach zewnętrznych, wspierając rozwój emocjonalny i społeczny.
 • Kojarzenie - uderzanie w muzyczną zawieszkę Lewka, aby zaczęła grać, pozwala zrozumieć dziecku związek przyczyna-skutek i wspiera jego rozwój poznawczy.


Wymiary maty: śr. 90 cm x wys. 1 cm
Wymiary stojaka: szer. 82 cm x wys. 46 cm x dł. 65 cm

 • Można prać w pralce
 • Baterie w zestawie (muzyczny lew).
 • Łatwy i przyjazny montaż: bez użycia narzędzi.

wiek: 0-1roku

kolor: czarny/biały

materiał: poliester

wymiary (cm): szer. 92 x wys. 46 x dł/gł. 92

waga produktu po rozpakowaniu: 2.106kg

waga z opakowaniem: 2.315kg

EAN: 7290108863284

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ