Stacjonarne centrum aktywności 5w1 - Stoliczek z kolekcji Décor czarno-biała

symbol: TL1808806830
nowość
Stacjonarne centrum aktywności 5w1 - Stoliczek z kolekcji Décor czarno-biała 1
0+

Stacjonarne centrum aktywności 5w1 - Stoliczek z kolekcji Décor czarno-biała

599 zł
+-
Stacjonarne centrum aktywności 5w1 - prezentacja

Stacjonarne centrum aktywności 5w1 - Stoliczek z kolekcji Décor czarno-biała

Rośnie razem z dzieckiem!
Dzięki 5 trybom użytkowania nasze centrum aktywności zmienia się, rosnąc wraz z dzieckiem, towarzysząc mu w kluczowych etapach rozwoju, od czasu na brzuszku do samodzielnej zabawy.

Zaprojektowany z myślą o rozwoju
Stacjonarne centrum aktywności 5w1 z kolekcji Décor obejmuje ponad 20 wciągających zajęć z sześcioma wyjątkowo zaprojektowanymi zabawkami rozwojowymi, które zapewniają stymulację sensoryczną i pomagają oswajać podstawowe umiejętności.

Zapewnia dziecku rozrywkę
Obrotowe o 360 stopni siedzisko pozwala dzieciom bezpiecznie odkrywać świat pod każdym kątem, a wymienne zabawki angażują je i intrygują.

Od niemowlaka do malucha
Podnóżek do balansowania stymuluje maluchy i pomaga wzmocnić nogi i stopy poprzez ruch. Gdy Twoje dziecko zacznie odkrywać świat na własnych nogach, podnóżek zamienia się w stół i krzesło do ćwiczeń, zapewniając dalszą zabawę.

Muzyczne przenośne pianino elektroniczne ze światłami i dźwiękami 
Wciągająca zabawka do leżenia na brzuszku dla małych dzieci, która wspiera zdolności motoryczne i rozwój poznawczy oraz oferuje muzykę i dźwięki specjalnie dostosowane do wspierania rozwoju dzieci.

Kolorowy, optymistyczny design
Radosny design kolekcji Decor z atrakcyjnymi kontrastowymi kolorami jest bardzo dobrym pomysłem dla małych dzieci. Wyrusz na przygodę i pozwól dziecku badać i odkrywać cuda łąki.

 

5 trybów użytkowania

Czas dla brzuszka
Elektroniczne pianino angażuje dzieci do aktywności na brzuszku, dzięki czemu czas po prostu płynie, podczas gdy wzmacniają się mięśnie ramion i szyi.

Podnóżek do balansowania
Kiedy dziecko zacznie już samodzielnie siadać (ok szóstego miesiąca życia), możesz pozwolić mu siadać w centrum aktywności i korzystać z dołączonego podnóżka do balansowania, aby wzmocnić nogi i odkrywać różne doznania i tekstury stopami.

Stacjonarne Centrum Aktywności
Odkrywanie od środka — dzięki ponad 20 wciągającym zajęciom i 6 rozwojowym zabawkom centrum aktywności pomaga dzieciom rozwijać podstawowe umiejętności w przytulnym i bezpiecznym otoczeniu.

Centrum Aktywności
Odkrywanie z zewnątrz — gdy Twoje dziecko stawia kolejne kroki w ekscytującej podróży mobilności, nadszedł czas, aby bawić się znanymi zabawkami centrum aktywności z zewnątrz i odkrywać nowe rzeczy.

Stół i krzesło dla dzieci
Centrum aktywności w formie stolika i krzesełka - można stworzyć wspaniały kącik zabaw dla Twojego malucha, kącik który pozwoli mu odkryć kolejny poziom umiejętności motorycznych.

 

0+ miesięcy:
Już od pierwszych dni możesz korzystać z elektronicznego przenośnego pianina, aby zachęcić malucha do pozostania na brzuszku nieco dłużej. Połóż dziecko na brzuszku i wybierz jeden z 3 trybów muzycznych (nuty, zabawne dźwięki i piosenki), aby zabawiać dziecko i pomóc mu pozostać w pozycji przez coraz dłuższe interwały, budując mięśnie niezbędne do osiągnięcia kolejnych sukcesów w rozwoju.

6+ miesięcy:
Gdy dziecko będzie samodzielnie siedziało, umieść je w obrotowym siedzisku i pozwól mu cieszyć się różnymi zabawkami i zajęciami, takimi jak kręcenie koralików, granie na dzwoneczku lub uderzanie w bębenek. Ta różnorodna sensoryczna informacja zwrotna oferuje Twojemu maluchowi stymulację wizualną, dźwiękową i dotykową.

6-24+ miesięcy:
Gdy Twoje dziecko urośnie przenośne pianinko nadal jest źródłem zabawy i nauki. Reagujące światła i dźwięki uczą dzieci idei przyczyna-skutek, podczas gdy bardziej wyrafinowane tryby rozwijają zdolności poznawcze Twojego dziecka, a gdy urośnie, zabawka będzie służyć jako zabawny instrument muzyczny do wypróbowania swojej pierwszej melodii.

12-36+ miesięcy:
Wspieraj malucha w jego twórczej podróży, tworząc zabawne środowisko do zabawy, wyobraźni, a nawet odrobiny sztuki. Tworząc dzieciom zabawny kącik artystyczny pozwalasz maluchom bawić się zabawkami i wymieniać się nimi w trybie stołu aktywności, albo możesz przekształcić go w stół i krzesło.

 

6 elementów rozwoju:

Unikalna metoda rozwoju Tiny Love koncentruje się na 6 podstawowych umiejętnościach. Metoda stworzona z miłością i troską przez naszych ekspertów ds. rozwoju dzieci, wspiera podróż dziecka w rozwoju i zachęca rodziców do odkrywania świata wraz z maluchami.


Ten produkt rozwija następujące elementy:

  • Zmysły - Kolorowe szeleszczące, obracające się i grzechoczące elementy zapewniają dzieciom bogatą stymulację dźwiękową, wizualną i dotykową.
  • Komunikacja - Różnorodne zabawki i elementy w centrum aktywności zachęcają dzieci i rodziców, rodzeństwo i przyjaciół do interakcji i zabawy, wspierając komunikację i umiejętności językowe.
  • Kreatywność - Elektroniczne pianino rośnie wraz z dziećmi, od rozpraszającej uwagę zabawki na brzuszku dla maluchów po kreatywny instrument muzyczny do zabrania dla małych dzieci.
  • Motoryka - Od urodzenia do 3 lat centrum aktywności rośnie wraz z dzieckiem na jego drodze rozwojowej, od leżenia na brzuszku, przez siadanie, aż po chodzenie.
  • Kojarzenie -Światła i dźwięki elektronicznego pianina pozwalają dziecku zrozumieć związek przyczyna-skutek i wspiera jego rozwój poznawczy.

wiek: 0-3lat

wymiary (cm): szer. 69 x wys. 71 x dł/gł. 68

waga produktu po rozpakowaniu: 6.97kg

waga z opakowaniem: 7.66kg

EAN: 7290108863307

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ