Wielofunkcyjny bujaczek Tiny z budką - Szary

symbol: TL1805501146N
Wielofunkcyjny bujaczek Tiny z budką - Szary 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Wielofunkcyjny bujaczek Tiny - Denim
Wielofunkcyjny bujaczek Tiny - Szary
Wielofunkcyjny bujaczek Tiny z budką - Szary

Wielofunkcyjny bujaczek Tiny z budką - Szary

466,99 zł
+-
Leżaczek-bujaczek 3w1 Tiny Rocker

Wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie od Tiny Love, wielofunkcyjny bujaczek jest idealny do zabawy, odkrywania, bujania i angażowania malucha. Dzieci mogą cieszyć się cennym czasem spędzonym twarzą w twarz z rodziną i przyjaciółmi oraz obserwować otaczający świat jednocześnie ciesząc się komfortem kołysania.

  • bujaczek, który jednym, prostym ruchem można prawie całkowitego rozłożyć (169°), stwarza idealne miejsce do zabawy i kołysania
  • bujaczek można ustawić w 3 pozycjach
  • możliwość bujania lub ustawienia w pozycji stabilnej
  • delikatne, kojące wibracje rozchodzące się po całym bujaczku
  • aktywowana przez dziecko zabawka świetlno-muzyczna z 9 melodiami. Zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, można ją również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp  do dziecka
  • urocze kolorowe zawieszki
  • dzieci mogą cieszyć się cennym czasem spędzonym twarzą w twarz z rodziną i przyjaciółmi oraz obserwować otaczający świat jednocześnie ciesząc się komfortem kołysania.


Zabawa i ćwiczenia
Niemal płaska pozycja bujaczka z kojącym daszkiem w połączeniu z miękką wkładką i podniesionymi brzegami zapewnia bezpieczne i przytulne środowisko do zabawy i relaksujacego kołysania.

Rozmowa i obserwacja
Podnosząc oparcie do półleżącej pozycji oraz składając blokadę z przodu i z tyłu, tworzymy idealną pozycję do nawiązania bezpośredniego kontaktu wzrokowego rodzica z dzieckiem oraz pozwalamy maluchowi spokojnie obserwować otoczenie.

Bujak
Podnosząc oparcie do maksymalnej wysokości, czyli do pozycji siedzącej i rozkładając przednią oraz tylną blokadę bujaczka, tworzymy pozycję, która inspiruje dziecko do zabawy i ćwiczenia umiejętności motorycznych, dotykając zawieszek karuzeli z muzyką i światełkami.


Cechy:

1. Od zabawy do bujania za pomocą jednego kliknięcia
2. Pozycja półsiedzaca do komunikacji i poznawania otoczenia
3. Pozycja do bujania w przyjaznym otoczeniu
4. Zabawa z muzyką i światełkami
5. Opcja stabilnej pozycji bujaczka
6. Lekki i łatwy w przenoszeniu
7. Możliwość prania w pralce materiału bujaczka
8. Uspokajające wibracje
9. Urocze, miękkie zawieszki
10. Łatwy dostęp dla rodzica dzięki regulacji ramienia karuzeli
11. Regulowana budka dla zapewnienia cienia i spokojuRegulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie/opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu umiejscowionego w tylnej części oparcia.

Karuzela muzyczna z zawieszkami:
Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego bujaczka jest zabawka świetlno-muzyczna na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada 9 melodii oraz dwa stopnie głośności. Dźwięk można ustawić w 3 trybach pracy:

  • ciągła muzyka - zabawne melodie,
  • ciągła muzyka - kojące melodie,
  • muzyka aktywowana przez dziecko, uruchomienie następuje, gdy dziecko złapie jedną z zabawek.


Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka.
Na spodzie dużego kwiatka z 4 płatkami umieszczono atrakcyjne obrazki, które świecą się, gdy gra muzyka. Do dwóch płatków przymocowane zostały urocze, szeleszczące zawieszki. Zabawki są przymocowane na paski z rzepami, co umożliwia ich zdjęcie i umieszczenie dowolnych zabaweczek, aby urozmaicić dziecku zabawę.


Wskazówki rozwojowe:

0-3 miesięcy PROMOWANIE INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ
Czas w samotności i ciszy jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka. Pozwól dziecku cieszyć się delikatnym kołysaniem bujaczka podczas spoglądania na muzyczne elektroniczne zabawki.

3-6 miesięcy ĆWICZENIE RUCHÓW PRECYZYJNYCH
Przenieś wiszące zabawki odpowiednio blisko rąk dziecka, aby mogło unosić je do zabawek, i uderzać w nie, a następnie chwytać i ciągnąć, ćwicząc jednocześnie zdolności motoryczne.

0-6 miesięcy POMOC PRZY KOLCE I TRAWIENIU
Co piąte dziecko cierpi z powodu kolek. Wibrujące ruchy bujaczka mogą pomóc dziecięcemu układowi trawiennemu złagodzić dyskomfort.

0-6+ miesięcy IDEALNY DO KOMUNIKACJI
Uniwersalne siedzisko daje rodzicom wspaniałą okazję do komunikacji i nawiązywania więzi z dzieckiem.


Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.

Ten produkt rozwija następujące elementy:

Rozwój emocjonalny i społeczny
Przytulny bujaczek z daszkiem, wysokimi brzegami, uspokajającą muzyką i lekkimi wibracjami tworzy idealne otoczenie przypominające łono mamy, które otula i uspokaja dziecko, jednocześnie wspierając rozwój emocjonalny i społeczny.
Kolorowe zabawki, urzekające światełka, delikatne wibracje oraz kojąca i zabawna muzyka pobudzają zmysły dziecka i wspierają rozwój sensoryczny.

Ruchy precyzyjne
Kiedy dzieci wyciągają rękę i próbują uderzać w wiszące zabawki, ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności motoryczne oraz uczą się koordynacji wzrokowo-ruchowej.
 

Wymiary produktu:
Rozmiar produktu w pozycji rozłożonej:
Wysokość: 40cm
Długość: 70cm
Szerokość: 46cm

Gondolka:
Długość: 72cm
Szerokość: 35cm

Wkładka (materacyk):
Długość: 70cm
Szerokość: 35cm

wiek: 0-11m

waga dziecka: 0-9kg

kolor: szary

wymiary (cm): szer. 20.1 x wys. 42.6 x dł/gł. 79.2

waga produktu po rozpakowaniu: 5.35kg

waga z opakowaniem: 5.62kg

EAN: 7290108862164

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE