brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Doona Foteliki samochodowe do jazdy tyłem

W życia wielu z nas, niekiedy nadchodzi wyjątkowa chwila,  która związana jest z narodzinami naszego dziecka. Już zanim nasz długo wyczekiwany potomek, pojawi się na świecie, rozpoczynamy szereg przygotowań, których celem jest dobre przygotowanie się na ten moment. Jeśli jesteśmy osobami mobilnymi i posiadamy samochód, dobrze jest pomyśleć w tej sytuacji, o kupnie porządnego fotelika samochodowego, który byłby idealny dla naszego dziecka i pasował do samochodu, w którym maluch będzie się razem z nami przemieszczał.

Rodzaje i typy fotelików samochodowych

W sklepie marko-baby.pl, dostępnych jest kilka rodzaju fotelików dziecięcych, w tym te, które umożliwiają ich zamocowanie w wybranej przez nas i najbardziej odpowiedniej dla naszego dziecka pozycji, tzw. tyłem lub przodem do kierunku jazdy oraz foteliki, które dobrać możemy, mając na uwadze wagę i kilogramy naszego malucha. Kolejny podział, to foteliki konkretnych firm i producentów, specjalizujących się w tej branży, Ich producenci, zadbali również o to, byśmy mogli w ofercie sklepu marko-baby.pl, dobrać do nich odpowiednie i potrzebne nam akcesoria.

Foteliki samochodowe do jazdy tyłem

Gdy nasze dziecko jest jeszcze bobasem i nie wyszło z okresu niemowlęcego, najlepszym dla niego rozwiązaniem będzie fotelik samochodowy do jazdy tyłem. Ten kierunek jazdy, określany jest często, za pomocą angielskiego skrótu RWF oznaczającego reward way facing. Tego rodzaju Doona foteliki, są uznawane za najbezpieczniejsze do przewożenie malutkich dzieci, ze względu na to, że wpływają one na zwiększenie jego bezpieczeństwa w trakcie, gdy bobas jest z nami w samochodzie.

Potwierdziły to testy jazdy, które udowodniły, że Doona foteliki samochodowe do jazdy tyłem, są pięć razy bardziej bezpieczne, od tych, w których siedzące dziecko, jest zwrócone przodem do kierunku jazdy. Oprócz tego, przepisu polskiego prawa, także nakazują wożenie dziecka właśnie w tego rodzaju fotelikach, do momentu osiągnięcia przez nie 18 miesiąca życia. W sklepie, znajdziemy ich szeroki wybór, zdominowany przez norweską markę BeSafe, która na rynku sprzedaży jest wiodącą firmą pod względem rozwoju i produkcji, wysokiej jakości fotelików samochodowych.

Obrotowe foteliki samochodowe do jazdy przodem i przodem

Zasadniczą cechą fotelików obrotowych jest to, że nadają się one zarówno do przewożenia naszego dziecka przodem do kierunku jazdy jak i tyłem. Jako obowiązkowy element wyposażenia, każdego samochodu, w którym przewożone jest dziecko, stanowią one gwarancję jego bezpieczeństwa oraz nasze stosowania się do przepisów drogowych i wymagań prawa polskiego.

Foteliki obrotowe, cenione są przez swoich użytkowników, za swoją funkcjonalność i nowe rozwiązanie, jakim jest  obrotowa, dobrze blokująca się i bezpieczna dla naszego dziecka podstawa. Podstawa ta, umożliwia zamocowanie i unieruchomienie fotelika, pod wybranym przez nas wcześniej kątem.

Zabezpieczenia fotelików obrotowych

Dzięki niemu nasz maluch, może obserwować świat za szybą samochodu z tyłu, z przodu lub też też siedząc bokiem do kierunku jazdy prowadzonego przez nas auta. Konstrukcja samochodowych fotelików obrotowych, uniemożliwia dowolne i niekontrolowane przez nas ruchy ich podstawy.

Obawiają się tego często zapobiegliwi rodzice, unikający niesprawdzonych przez siebie rynkowych nowości. Niemożliwe jest także, aby samo dziecko mogło odblokować rączkami ich podstawę. Producenci fotelików i uzupełniających je, specjalnych akcesoriów i dodatków, tacy jak marka BeSafe, zapewniają, że podobnie jak pozostałe typy i rodzaje fotelików samochodowy, tak i foteliki obrotowe, zanim zostały dopuszczone do sprzedaży rynkowej, przeszły szereg wymaganych testów potwierdzających ich całkowite bezpieczeństwo działające na rzecz naszego dziecka.

Nowość w sklepie - Mobilne foteliki samochodowe firmy Doona

Foteliki firmy Doona, to funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane przez ich producenta, które mogą się sprawdzić również w naszym samochodzie. Posiadają one zintegrowane koła, a założenie dolnej części, jednocześnie umożliwia nam prawidłowe zamocowanie fotelika w samochodzie. Dla rodziców oznacza to, że fotelik Donna, może także pełnić rolę nosidełka, które ułatwi nam przeniesienie śpiącego dziecko z samochodu do domu.

Podróż samochodem z fotelikiem z wybranych modeli Donna, jest łatwa, wygodna i w trakcie nawet długiej wyprawy autem, nie musimy się martwić o pełne bezpieczeństwo naszego malucha, ponieważ foteliki tej marki, z powodzeniem przeszły wszystkie wymagane testy zderzeniowe, uzyskując wyniki najlepsze z możliwych do osiągnięcia. Czyli notę 4 gwiazdek ADAC.

Czym wyróżniają się foteliki Donna i dlaczego ich zakup może okazać się dla nas praktyczny i opłacalny?

Akcesoria oraz praktyczne dodatki, pasujące do fotelików samochodowych

Akcesoria do fotelików samochodowych, które spełnią nasze rodzicielskie oczekiwania i wymogi w pełni bezpiecznej dla dziecka jazdy, to rzeczy, które są potrzebne i niezbędne w podróży. Dla naszego dziecka przedmioty te, są często konieczne i niezbędna, a nam mogą zasadniczo ułatwić, wszelkie, konieczne czynności, jakie związane z codzienną troską i opieką nad maleństwem. Dlatego nie wszystkie z akcesoriów, jakie dostępne są w sklepie, przydadzą się każdemu z nas. Jednak warto, abyśmy dowiedzieli się czegoś więcej na ich temat i wybrali te, które będą nam potrzebne w trakcie podróży samochodem.  

Wkładka antypotowa, której producentem jest firma Kuli Muli, to rodzaj wykonanej ze specjalnego tworzywa maty, która sprawia, że pot, nie będzie w tak dużym stopniu dokuczał naszemu dziecku, w trakcie, gdy będzie ono na czas podróży, przebywało w bezpiecznym dla niego foteliku. Wkładka antypotowa, w całości wykonana jest z tkaniny dystansowej, która zatrzymuje pot dziecka, jaki się do niej przedostanie i izoluje tym samym naszego malucha, od mogącej wywołać jego przeziębienie, wilgoci.

Oprócz tego ta specjalna mata, jest miła w dotyku, sprężysta, zapewnia naszemu dziecku wentylację oraz chłodzenia i nie oddziałuje alergicznie na skórę niemowląt. Oprócz wkładek, w sklepie dostaniemy również, wiele innych dodatków, takich jak kolorowe, praktyczne torby na przewożone wraz z maluchem akcesoria, wymienna tapicerka do fotelika,

Śpiworki do fotelika samochodowego, to rzecz, która może nam pomóc w zapewnieniu i utrzymaniu odpowiedniej temperatury dziecka w trakcie podróży, tak by nie uległo ono wychłodzeniu i przemarznięciu. Specjalne wycięcia w tylnej części śpiworka, sprawiają, że idealnie dopasowuje się on do profilu fotelika i jego wewnętrznej uprzęży. Ich wysoka funkcjonalność i jakość materiału, z którego są wykonane, zapewniają dziecku wygodę i odpowiedni komfort jazdy. Wiele ze śpiworków, jakie dostępne są w sklepie, wykonana jest z wodoodpornego materiału oraz miękkich, przyjemnych w dotyku tkanin, czego przykładem może być śpiworek do fotelika samochodowego firmy Donna.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ