Zabawka Roku 2019 - Wyróżnienie

Zabawki marki Tiny Love z kolekcji Magiczna Kraina otrzymały nagrodę - Zabawka Roku 2019 - Wyróżnienie w XI edycji konkursu ZABAWKA ROKU organizowanym przez portal zabawkowicz.pl

W podwarszawskim hotelu Brant zebrali się najważniejsi dziennikarze i eksperci w branży, a także znani i lubiani rodzice. Wszyscy testowali najciekawsze zabawki i produkty do pielęgnacji dzieci.

W organizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Zuzia Kaszuba i Małgorzata Kosik. Świeżo upieczony tata Rafał Maślak. A także jurorzy: Michał Olszański, Wojciech Błach i Jakub Wesołowski.

Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy plebiscyt ekspercki w branży dziecięcej. Jury przyznaje w nim znak jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców. Jurorzy oceniają zabawki i gadżety dla dzieci. Konkurs odkrywa ciekawe produkty, które często trudno znaleźć na sklepowych półkach.

Kolekcja Magiczna to kontrastująca czerń i biel, która jest najlepsza dla początkowego rozwoju noworodka, a przyjazne i uśmiechnięte postacie pozytywnie wpływają na dziecko. Kolekcja została stworzona przy współpracy z psychologami dziecięcymi. Każda zabawka została zaprojektowana w oparciu o 7 Elementów Rozwoju.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ