Krzesełka dziecięce

Bloom krzesełka dziecięce do karmienia

Bloom krzesełka dziecięce, które nie zapewniają tylko użyteczność, komfort oraz wygodę, ale także nowoczesny i unikalny wygląd oraz wystrój domu. Niezwykle wpasują się do wnętrza, a także posłużą na wiele lat ze względu na swoje liczne funkcje, które dopasowują się do wieku malucha.

Charakterystyka krzesełek dziecięcych Bloom

Te krzesełka mają wiele ciekawych funkcji, dlatego są tak uniwersalne, co ułatwia codzienną opiekę nad dzieckiem. Mebelki ułatwiają codzienność przy karmieniu, ponieważ można obracać je o 360 stopni, czyli wykonać pełen obrót.

Są elastyczne i można je ustawiać do swojej wygody oraz potrzeby. Pneumatyczne podnoszenie siedziska pozwoli na odpowiednią regulację. Natomiast wygodne odchylanie oparcia da możliwość dopasowania siedziska do kręgosłupa dziecka, zapewniając odpowiednią i prawidłową postawę.

Szelki przy krzesełku gwarantują ogromne bezpieczeństwo, dzięki temu nie ma konieczności obawiać się o wypadnięcie z krzesełka pociechy. Można je dopasować i odpowiednio regulować do wzrostu. Krzesełka do karmienia są dopasowane dla dzieci od 0 do 36 kg.

Stelaże krzesełek dziecięcych Bloom

Krzesełka tej firmy są dostępne w różnych, ciekawych kolorach, co pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza i udekorowanie domu. Unikatowy wygląd z nowoczesnymi, eleganckimi, połyskliwymi  elementami, jest stworzony dla każdego wymagającego klienta, nie zwracającego uwagę jedynie na użyteczność, ale także design. Wygląd krzesełka można modyfikować, dzięki zestawom startowym w różnych, ciekawych odcieniach. Na samym początku warto dokonać wyboru dotyczącego wymarzonego stelaża.

Rodzaje Stelaży krzesełek Bloom Fresco Chrome

Wymiary krzesełka dziecięcego Bloom Fresco Chrome Szerokość: 60 cm Wysokość: 101-105 cm Wysokość ustawienia tacki: 77-91 cm

Specjalne cechy stelaży

Ważne, aby stelaż miał dużo pozytywnych i przydatnych funkcji, dzięki czemu może posłużyć na wiele lat dla jednej pociechy albo jeszcze dla kolejnego potomstwa.

Siedzisko jest w stanie obrócić się aż o 360 stopni oraz duże kółka, umożliwiające przemieszczanie się, są dużym plusem ułatwiającym karmienie dziecka.

Siedzisko można ustawić w trzech różnych pozycjach, które będą wygodne dla twojej pociechy. Pozycje, które to krzesełko zapewni twojemu dziecku, to leżąca, półleżąca oraz siedząca.

Pneumatyczne podnoszenie krzesełka umożliwia ustawianie tacki aż na wysokości 91 cm.

Krzesełka Bloom Fresco Chrome dbają o bezpieczeństwo maleństwa. Wypełnienie siedziska, które jest wyjmowane, nie pozwoli na wyślizgnięcie się dziecka z krzesełka.

Łatwe czyszczenie tego mebelka zapewnia brak szpar oraz niedogodnych kątów.

Podnóżek jest wyjmowany oraz można go regulować na trzech różnych wysokościach.

Szelki są regulowane do wysokości dziecka oraz są łatwe do odpięcia, dzięki specjalnemu przyciskowi.

Duża tacka do jedzenia umożliwia ułożenie dużej ilości jedzenia dla pociechy. Dodatkowo jest regulowana tak samo jak szelki oraz zdejmowana, co jest pozytywnym atutem. Tacka jest wysokiej jakości materiałów, co pozwala na umieszczenie jej w zmywarce. Dzięki odporności na zadrapania, którą posiada tacka, nie powstanie żaden defekt. Kolejnym pozytywem tacki jest fakt, że jest antypoślizgowa, a to zapewni brak obaw przed ślizgającym się i nie stabilnie leżącym jedzeniem na tacce.

Siedzisko jest przeznaczone dla dzieci wadze od 0 do 36 kg, czyli tak naprawdę od noworodka do 8 roku życia (poniżej 36 kg). Dzięki temu może służyć dziecku na długie lata dzieciństwa.

Cena krzesełek Bloom Fresco Chrome

Cena stelaża różni się zależnie od danego wzoru. Cena waha się od 1944 do 3459,01. Zestaw startowy można zakupić w cenie 479 zł lub 577,01 zł. Najtańszy zestaw, który można skompletować w najniższej cenie, jest o wartości 2423 zł. Opcjonalnie z z wkładką wyniesie 2153 zł.

Wyposażenie do krzesełek Bloom Fresco Chrome

Oczywiście, do krzesełek Bloom Fresco Chrome są dostępne zestawy startowe oraz wkładki w różnych nowoczesnych kolorach. Wybór barw od pastelowego różowego do czarnego sprawi, że każdy znajdzie coś niezwykłego i oryginalnego dla siebie.

Wkładki Bloom Snug

Wykonane są z przedniej strony ze 100% bawełny, co czyni je miękkie oraz przyjemne dla twojego dziecka. Tylna strona składa się za to z 35% bawełny i 65% poliestra, a wypełnienie to 100% poliester.

Odpowiedni kształt oraz dopasowany pod upodobania maluszka, sprawi, że przebywanie w niej stanie się wygodne i przyjemne. Kształt jest uwzględniony z wsparciem szyi dziecka. Wkładka również została stworzona na dłuższy okres, dlatego jest regulowana. Można odpowiednio dopasować ją do wzrostu dziecka.

Wkładki mają nie tylko zastosowanie w krzesełkach Bloom Fresco Chrome. Można również użyć je do fotelików samochodowych, innych krzesełek, leżaczków i fotelików. Zakup takich wkładek nie jest ograniczony tylko do tych krzesełek.

Wszystkie wkładki Bloom Snug są w cenie 209 zł.

Rodzaje i kolory wkładek Bloom Snug

Zestaw Startowy- krzesełko Fresco Chrome

Zestaw startowy zapewni bezpieczeństwo twojemu dziecku siedzącemu w tym krzesełku, dzięki 5-pukntowym szelkom oraz inteligentnej klamrze, która ułatwia odpinanie, jak i zapinanie. Zestaw startowy posiada również duży wkład oraz mała wkładkę.

Wymiary tego zestawu startowego w cm

Wymiary tego produktu to szer. 35 x wys. 55 x dł/gł. 26

Rodzaje i kolory zestawów startowych- krzesełko Fresco Chrome

Zestawy startowe zostały stworzone z myślą zaspokojenia potrzeb oraz uszczęśliwienia najbardziej wymagających klientów. Kolory są niezwykle nowoczesne jak cała seria krzesełek Fresco Chrome.

Design i wygląd krzesełek Fresco Chrome dla dzieci

Projekty krzesełek Fresco Chrome zostały dokładnie dopracowane. Sama gama kolorów w ofercie jest bardzo nowoczesna i unikalna. Krzesełko Fresco Chrome pomimo, że będzie sprawować się perfekcyjnie i będzie użyteczne przez wiele lat, dzięki wielu funkcjom udogadniającym opiekę nad małym dzieckiem, to stanie się niesamowitą dekoracją. Wnętrze pomieszczenia nabierze bogatego i eleganckiego stylu.

Pozytywną i ciekawą cechą jest mieszanie i projektowanie takiego krzesełka według swojego uznania. Przeróżne stelaże można mieszać i łączyć z zestawami startowymi lub wkładkami w innych kolorach. Przykładowo stelaż krzesełka Bloom Fresco Chrome koloru złotego różu i czarnego można połączyć z zestawem startowym w kolorze czarnym lub czarną wkładką Bloom Snug. Wszystko zależy od decyzji oraz preferencji klienta w łączeniu kolorów.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ