Części zapasowe do wózków dla dzieci

Części zapasowe do wózków i krzesełek Bloom

Wózki i krzesełka to niesamowicie przydatne rzeczy, które znacząco ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Jednakże żywiołowe maluchy potrafią je niekiedy uszkodzić, co wiąże się z koniecznością zastąpienia zepsutej części. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie mniej kosztowne niż wymiana całości, więc warto się na nie zdecydować, jeżeli oczywiście istnieje taka możliwość.

Siedziska do krzesełka Bloom

W przypadku siedziska do krzesełka niesamowicie istotną kwestię stanowi to, aby wykonano je z wysokiej jakości materiałów. Tylko dzięki temu będzie cechowało się dostateczną wytrzymałością, dzięki której nie ulegnie tak łatwo uszkodzeniu. Istotna jest również możliwość samodzielnego, a zarazem szybkiego montażu, co umożliwi ekspresową zamianę uszkodzonej części na nową.

Podstawy i podnóżki do krzesełka Bloom

Żywotność maluchów sprawia, że nawet wysokiej jakości krzesełko może potrzebować wymiany podstawy albo podnóżka, w zależności od modelu. Te elementy są bowiem obciążone ciężarem nie tylko mebla, ale również dziecka, które dodatkowo wykonuje gwałtowne ruchy. W tym przypadku liczy się przede wszystkim wykonanie z solidnych materiałów, ponieważ trwałość wspomnianych części stanowi podstawę bezpieczeństwa w trakcie karmienia.

Obudowy amortyzatora Bloom

Dzięki amortyzatorowi dziecko ma zapewnione znacznie lepsze zabezpieczenie przed wstrząsami oraz świetną stabilizację, co jest kluczowe w trakcie karmienia. Jego obudowa może jednak ulec uszkodzeniu w trakcie użytkowania, ze względu na spore obciążenie. Warto ją w takiej sytuacji zastąpić, decydując się na część wymienną łatwą w montażu.

Barierki zabezpieczające do krzesełek Bloom

Praktycznie każde krzesełko posiada barierkę, jaka zapobiega spadnięciu dziecka na podłogę. Nie da się zaprzeczyć, że obecność takiego zabezpieczenia jest niesamowicie istotna. Powinno się wobec tego wymieniać tę część, jeżeli tylko ulegnie uszkodzeniu, nawet stosunkowo niewielkiemu. Wysoka jakość wykonania stanowi w tym przypadku szczególnie istotną kwestię.

Tacki do krzesełek Bloom

Tacka, która zamontowana jest w krzesełku, ma służyć do postawienia miski z jedzeniem. Dzięki temu znacząco ułatwia karmienie, ponieważ nie trzeba trzymać naczynia w dłoni. Zdecydowanie się na wytrzymały egzemplarz to bardzo dobra decyzja, która zapobiegnie szybkiemu zniszczeniu się tej narażonej na rozmaite uszkodzenia części. Znajduje się ona bowiem bezpośrednio przy dziecku, które może chociażby uderzać w nią piąstkami, przez co powstaje ryzyko pęknięcia.

Zestaw szelek Bloom

Dzięki szelkom ruchy dziecka siedzącego na krzesełku są nieco ograniczone. Zapobiega to potencjalnemu wypadnięciu i zrobieniu sobie krzywdy. Mogą one jednak potrzebować okresowej wymiany, zwłaszcza w przypadku wyjątkowo żywotnych maluchów. Powinny mieć sprzączkę umożliwiającą regulowanie długości oraz miękkie naramienniki, co pozwoli na zapewnienie maksymalnej wygody w trakcie karmienia.

Elementy do mocowania barierki Bloom

Nie tylko sama barierka jest narażona na uszkodzenia i wstrząsy, ale również elementy, jakie służą bezpośrednio do jej zamocowania. One także powinny zostać wymienione, jeżeli zauważy się na nich pęknięcia. W innym wypadku można nieświadomie narazić dziecko na wypadniecie z fotelika, czego każdy rodzic pragnie uniknąć.

Osłonka pasa krokowego Bloom

Jeżeli pas nie jest prawidłowo założony, to nie będzie należycie spełniał swoich funkcji, a nawet potrafi obcierać dziecko, co zdecydowanie nie należy do przyjemnych doświadczeń. Osłonka zapewni nie tylko odpowiednie umocowanie, ale także większy komfort dla malucha, ponieważ jest miękka i nie sprawia dyskomfortu w kontakcie ze skórą.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ