Nauka języka dziecka (29x)

DARMOWA WYSYŁKA
AL-G6-P-PL
0+
Alilo Króliczek Honey G6 - różowy
Alilo Króliczek Honey G6 - różowy
339

Nauka języka dziecka, Zabawki do nauki języka

Należy zacząć od wyjaśnienia, czym jest nauka języka poprzez zabawki. Otóż zabawkami takimi są przede wszystkim takie przedmioty, które w umiejętny i bezpieczny sposób stymulują rozwój dziecka, jak również jednocześnie pobudzają do działania wszystkie jego zmysły, do których należy zaliczyć wzrok, słuch, ale również dotyk. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że jest dużo zabawek, które oddziałują wyłącznie na niektóre z tych zmysłów.

Wybór zabawek interaktywnych jest bardzo duży. Zabawki interaktywne służące do nauki języka dziecka mogą przez naprawdę długi czas skupić uwagę dziecka. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, ponieważ głośno grają i wydają wiele dźwięków, a dodatkowo świecą oraz posiadają wiele przycisków, które poruszają wyobraźnię.

Spośród największych zalet takich przedmiotów, które służą do nauki języka dziecka z całą pewnością można zaliczyć:

Książka edukacyjna, sensoryczna

Książka edukacyjna daje możliwość cieszenia się fascynującymi historiami, które są w stanie uczyć skutecznie nasze dziecko języka każdego dnia, a wszystko to odbywa się za pomocą nowej książeczce o potworze Miniland. Każdy rodzic ma możliwość zaskoczenia swojego dziecka w domu wyjątkową, a przede wszystkim niezwykle puchatą książeczką, która opowiada wiele ciekawych historii nawiązujących do życia codziennego. Dodatkowo w umiejętny sposób zachęca do zabawy, jak również stawia czoła lękom oraz uczy zdrowych nawyków.

Książka edukacyjna została ponadto wyposażona w lusterko, które posiada szeleszczące elementy, ale także okienka, dzięki którym maluch będzie w stanie rozwiną dodatkowo swą bujną wyobraźnię i jednocześnie bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Książeczka taka została wykonana z bardzo miękkiego, pluszowego materiału. Zawiera ona trzy historie, a należą do nich:

- "Mały potwór myje ręce" - "Mały potwór zdejmuje pieluszkę" - "Mały potwór kocha swoje łóżko"

Trąbka edukacyjna

Trąbka edukacyjna, charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest bardzo kolorowa, a to z kolei wpływa na kreowanie wyobraźni u dziecka. Trąbka edukacyjna to nic innego, jak interesujący instrument-zabawka, dzięki której istnieje możliwość motywowania malucha do zabawy, ale również do rozwijania jego zdolności motorycznych.

Gdy dziecko naciska odpowiednie przyciski to zostaje uaktywniony dźwięk. W związku z tym maluch ma możliwość usłyszenia nazw koloru w dwóch językach, a zalicza się do nich: język angielski oraz język hiszpański. Dzięki temu ma on możliwość o wiele lepszego zrozumienia poszczególnych zależność, które występują między przyczyną, a skutkiem. Należy również dodać, że inną atrakcję stanowi także lusterko i uchwyt, który został wyposażony w kółeczka, które z kolei można przesuwać.

Cechy zabawki:

iMote, czyli programowany pilot do TV dla najmłodszych

iMote to nic innego, jak pilot telewizyjnym dla najmłodszych. Jest to swoista niezależność dla dzieci, a jednocześnie święty spokój dla ich rodziców. iMote odznacza się przede wszystkim dużą łatwością w ustawieniu, a niezwykle miękkie przyciski i ich duża wytrzymałość przyczyniają się do tego, że iMote jest niezwykle przyjazny zarówno dla dziecka jak i rodzica.

Cechy charakterystyczne: