Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku-Alfabet

symbol: KA10808-HC
Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku-Alfabet 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku-Alfabet

Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku-Alfabet

22,89 zł
+-Doradca Rozwoju Dziecka >>

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka.

Dzięki książeczce Twoje dziecko może uczyć się i bawić w tym samym czasie. Czytaj razem ze swoimi dziećmi i zachęcaj je do wypowiadania pierwszych słów! Książeczka składa się z 8 różnych stron, każda z nich nauczy Twoje dziecko czegoś innego. Posiada kilka struktur, dzięki czemu Twoje dziecko może ćwiczyć zmysł dotyku. Zabawka wyposażona jest również w gryzak.

Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. 

Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju.

Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z lalką?

Rozwój fizyczny

zmysły - pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka.

motoryka mała - rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów.

motoryka duża - to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania.

Rozwój poznawczy

umiejętności logiczne - umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów.

umiejętności językowe - inteligencja językowa to umiejętność wydawania dźwięków i używania języka, wyrażania siebie i rozumienia innych ludzi. Zabawki doskonalące umiejętność rozumienia słów, rozróżniania dźwięków, rytmów i form fleksyjnych wpływają na rozwój tej funkcji w procesie rozwoju.

Rozwój społeczny

emocje - zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem.

komunikowanie się - zdolności komunikacyjne pomagają dziecku w wykonywaniu zadań, które wymagają współpracy i ułatwiają pracę w grupie.

Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy rozwijające umiejętności dziecka:

(0-12m):

Cel: Nauka języka i trening poznawczy - pierwsze czytanie.

Metoda: Czytaj razem z dzieckiem i ciesz się przyjemnie spędzanym czasem.

Cel: Trening motoryki małej i dużej - przewracanie stron.

Metoda: Zachęć dziecko do przewracania stron książki.

Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i motoryki małej - szeleszczące elementy.

Metoda: Zachęć dziecko do dotykania różnych struktur książki.

Cel: Rozwój poznawczy - nauka alfabetu i nazw zwierząt.

Metoda: Rozwijaj u dziecka znajomość nazw zwierząt poprzez dopasowywanie ich do poszczególnych literek alfabetu.

wiek: 0+

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 29 x wys. 15 x dł/gł. 15

waga produktu po rozpakowaniu: 0.02kg

waga z opakowaniem: 0.052kg

EAN: 4892493108549

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ