Zabawki edukacyjne (233x)

DARMOWA WYSYŁKA
AL-G6-P-PL
0+
Alilo Króliczek Honey G6 - różowy
Alilo Króliczek Honey G6 - różowy
339

Zabawki edukacyjne hurtownia - kreatywne zabawki

Na rozwój dziecka ogromny wpływ ma otoczenie. Wbrew pozorom kreatywne zabawki mogą przynieść wiele korzyści. Stymulują rozwój, uczą wielu przydatnych umiejętności, ćwiczą postrzeganie, logiczne myślenie i wielu innych przydatnych umiejętności. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór zabawek dostosowanych do wieku malca.

Zabawki dobierane do poziomów, na jakich znajdują się pociechy, mogą ćwiczyć potrzebne umiejętności i pozwalać na odkrywanie kolejnych etapów. Dlatego decydując się na zakup zabawek najlepiej wybierać zabawki edukacyjne mogące wnieść wiele pożytku do codziennej zabawy. Z tego powodu w ofercie sklepu marko-baby.pl każdy rodzic znajdzie zabawki edukacyjne dostosowane do potrzeb swojej pociechy.

Wpływ zabawek edukacyjnych

Zabawki edukacyjne korzystnie wpływają na rozwój dziecka od samego początku. Rolą tego typu zabawek jest zachęcanie malca do odkrywania nowych ciekawych rzeczy przy wykorzystaniu umiejętności manualnych. Pobudzają również kreatywność, logiczne myślenie i wyobraźnie. Uczą dziecko cierpliwości i dążenia do celu. Ponadto niektóre zabawki zachęcają do ruchu.

Zabawki tego typu przyciągają uwagę malca swoim kolorem, kształtem, elementami dźwiękowymi zachęcając go do coraz nowszych odkryć, stymulując w ten sposób rozwój poznawczy. Dziecko uczy się — bawiąc, łącząc przyjemne z pożytecznym. Dlatego zabawki edukacyjne zapewniają odpowiednią stymulację na każdym etapie rozwoju. Dzięki wykorzystaniu zabawek do nauki dziecko od małego uczy się, że nauka może być przyjemna i zabawna. W ten sposób rodzice zapewniają dla swojej pociechy lepszy start, ułatwiając jej dalszą edukację. Z tego powodu rodzice chętnie wybierają dla swoich dzieci zabawki łączące zabawę z nauką.

Jakie zabawki można nazwać edukacyjnymi

Przede wszystkim zabawki edukacyjne hurtownia mają na celu pobudzanie kreatywności malca. Zabawa nie powinna się kończyć na wciśnięciu guzika. Im więcej rzeczy do odkrywania w zabawce tym lepiej. Ważne, aby można było się nią bawić na różne sposoby, a nie tylko w jeden wymuszony przez producenta.

Dlatego najlepiej zrezygnować z głośnych elektronicznych zabawek na rzecz prostych pobudzających umysł dziecka do wyciągania własnych wniosków. Bez narzucania mu konkretnego toku myślenia. W ten sposób ogranicza się malucha już od samego początku, niszcząc w nim kreatywność. Dlatego mianem zabawek edukacyjnych można nazwać wszystkie te produkty, które zmuszają dziecko do myślenia, rozwiązywania problemów, pobudzające kreatywność i logiczne myślenie. Właśnie takie zabawki zapewnia sklep marko-baby.pl wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i ich pociech. W ofercie firmy znajdują się właśnie takie produkty. Sprawdź co oferuje polski producent zabawek.

Zabawki edukacyjne dostosowane do wieku

Bardzo ważne podczas wyboru zabawki edukacyjnej jest dostosowanie jej do wieku dziecka. Dzięki temu dziecko będzie stymulowane na etapie dostosowanym do jego potrzeb. Ponadto zapewni to jego bezpieczeństwo. Zabawki dla najmłodszych są skonstruowane w innym sposób niż te dla starszych dzieci.

Mogą być mniej odporne na wstrząsy, posiadać małe elementy lub być zwyczajnie za trudne, zniechęcając dziecko do korzystania z nich. Dlatego, aby zachęcić malca do zabawki, trzeba wybrać taką, która będzie dostosowana do jego możliwości. Taka zabawka będzie stymulowała rozwój dziecka, pozwalając osiągać mu kolejne etapy.

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych

Dla najmłodszych dzieci świetnie się sprawdzą maty sensoryczne, mające wiele różnych ciekawych elementów. Ponadto dobrze sprawdzą się również wszelkiego typu miękkie książeczki z elementami sensorycznymi, tak samo jak miękkie piłeczki grzechoczące lub zabawka edukacyjna w postaci małego basenu z piłeczkami np. nasza ośmiornica. Dla małych dzieci można także kupić gumowe piłeczki sensoryczne pobudzające umiejętności manualne. Dobrym wyborem będą także zawieszki na łóżko lub do wózka.

Dzieciom powyżej 6 miesiąca życia może się spodobać centrum edukacji Ryan rosnące razem z dzieckiem. Ta zabawka edukacyjna ma wiele różnych elementów i trybów, dzięki czemu maluch nie będzie się nudził i nauczy się wielu przydatnych rzeczy. Ponadto wszelkiego typu wysokiej jakości maty dla samochodzików i innych zabawek także zapewnią dużo rozrywki i zabawy malcom.

Zabawki edukacyjne dla rocznych dzieci

Dla starszych dzieci, które już samodzielnie siadają lub nawet chodzą, przydadzą się zabawki edukacyjne wymagające większych zdolności manualnych. Dzieci około roku mają już sprawne paluszki, są coraz bardziej zainteresowane poznawaniem świata i bardziej rozumieją ciąg przyczynowo skutkowy. Dlatego świetnie sprawdzą się proste klocki np. Klocki Popboblocs — miękkie warzywa nadające się do zabawy w gotowanie i nie tylko.

Do ćwiczenia zdolności manualnych mogą przydać się miękkie pluszowe laleczki do ubierania. Do poznawania emocji i wyrazów twarzy sprawdzi się zabawka edukacyjna dla dziecka — Moja Twarz posiadająca również wbudowane lusterko do kształtowania funkcji poznawczych. Dzieci mogą także pokochać wszelkie miękkie autka, zabawki do wkładania elementów w otwory, sortery kształtów, miękkie klocki.

Rozwijające również są wszelkie domki i tunele dla dzieci. Jedną z godnych uwagi zabawek interaktywnych, które mogą jednocześnie uczyć, jest Myszka Coco od Tiny Love. Ta zabawka interaktywna zachęca dziecko do opieki, uczy empatii i dbania o inną istotę, reaguje na to co z nią dziecko robi. Z tego powodu jest to produkt warty zakupu mogący wiele wnieść do życia maluszka.

Hurtownia zabawek - Zabawki dla starszaków

Dzieci w wieku 2-3 lat dużo już wiedzą, ich umysł jest wyjątkowo chłonny. Pragną ciągle uczyć się czegoś nowego i odkrywać tajemnice otoczenia. Dla takich dzieci potrzebne są już bardziej zajmujące zabawki edukacyjne, wymagające precyzji i skupienia. Ponadto pobudzające kreatywność, a także myślenie logiczne.

Dlatego ta grupa wiekowa uwielbia klocki, puzzle, zabawki do odgrywania scenek np. w lekarza. Dla maluchów można też śmiało zaproponować duże pojazdy, które dobrze się sprawdzą do odgrywania scenek. Warte uwagi są również klocki magnetyczne od Miniland Educational poprawiające zdolności manualne, kreatywne i manipulacyjne.

Do tego celu sprawdzą się także zestawy do nawlekania, które stymulują też myślenie logiczne. Dla bardziej aktywnych ciekawym rozwiązaniem może być poduszka balansująca poprawiająca koordynację i wzmacniająca mięśnie.

Zabawki edukacyjne - świetne rozwiązanie w każdym wieku

W sklepie marko-baby.pl jest duży wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Rodzice bez problemu znajdą coś dla swojej pociechy dostosowane do jej upodobań. Takie zabawki mogą towarzyszyć dziecku od samego początku, ucząc przydatnych umiejętności na dalszych etapach rozwoju.

Niektóre mogą nawet rosnąć razem z nimi, towarzysząc im przez dłuższy czas. Każda zabawka, wszystkie dostępne produkty, są bezpieczne i dostosowane do wieku dzieci. Materiały użyte do wykonania zabawek są najwyższej jakości. Rodzic ma pewność, że zabawki nie zaszkodzą dziecku i będzie mogło nawet samo odkrywać nowe elementy.

Wszystkie zabawki są od znanych producentów takich jak Tiny Love, Miniland Eductional. Dzięki temu opiekunowie wiedzą, co kupują dla swojego dziecka. Warto wybierać zabawki edukacyjne dla dzieci pokazując im, że nauka może być zabawna. Zobacz wysokiej jakości produkty w naszej hurtowni, podaruj swojemu dziecku mnóstwo radości. Sprawdź nasz sklep z zabawkami online.