Zabawki do wózka (1x)

Zabawki do wózka, Zabawka do wózków

Nie jest żadną tajemnicą, że dzieci, szczególnie te najmłodsze, dość szybko się nudzą, a wtedy też łatwo stają się marudne i płaczliwe. Takie maleństwa potrzebują przyciągających ich uwagę bodźców, które zapewniają dodatkowe dźwięki, kolory lub poruszające się nad nimi (i nie tylko) intrygujące obiekty.

Dlatego też świetnym pomysłem jest zabranie ze sobą na spacer specjalnych i bezpiecznych dla dziecka zabawek, przystosowanych do wycieczek w wózku. Będą dla malucha nie tylko rozrywką ale też okazją do rozwoju zmysłów, a z kolei rodzicowi zapewnią spokojny relaks bez stresu, tak żeby móc w pełni cieszyć się wycieczką.

Marko - dostępne bezpieczne i sprawdzone zabawki, idealne na spacery

Marko to polska firma, która znajduje się w czołówce największych firm zabawkowych w kraju i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, a znana jest również przez swoją innowacyjność i niezawodną jakość. 

W ofercie firmy znajduje się wiele akcesoriów dla dziecka, bezpiecznych i wspomagających jego rozwój. Są też dostępne różnego rodzaju zabawki, począwszy od tradycyjnych pluszaków i klocków, a kończąc na nieco bardziej nowoczesnych matach edukacyjnych, dmuchańcach i nie tylko. Są też dostępne takie zabawki, które sprawdzą się doskonale na wspólnych spacerach i wycieczkach z maluchem, posiadających urocze kolory i design, przykuwający uwagę dziecka.

Karuzela podróżna

Z pewnością wielkim atutem takiej karuzeli jest to, że jest łatwa i szybka do założenia. Co więcej, można zamocować ją nie tylko do wózka ale też do większości fotelików, łóżek podróżnych i kołysek, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna

Kolorowa i z kiwającymi się nad głową dziecka uroczymi zabawkami, intryguje malucha i bawi. Często jest też dostępna w wersji interaktywnej lub takiej z pozytywką, która gra różne melodie, dodatkowo stymulującymi zmysły maleństwa. Ponadto, wspomaga też rozwój emocjonalny i społeczny, a także naukę języka i komunikowania się.

Pozytywka

Niektóre pozytywki posiadają specjalne uchwyty, dzięki którym można umiejscowić je przy wózku i nie tylko. Grają różne melodie, a także wydają uspokajające dźwięki, jak na przykład szum morza. Dziecko po oswojeniu się z taką zabawką, szybko i bez problemu przy niej zasypia, działa więc uspokajająco, co z pewnością jest nieodzowne w czasie spacerów i wspólnych wycieczek.

Książeczka edukacyjna

Książeczki edukacyjne dla dzieci często zawierają dodatkowe elementy, które pobudzają nie tylko zmysł dotyku ale i słuchu, dzięki wydawanym dźwiękom i melodiom. Taka zabawka rozwija umiejętności interpersonalne oraz język, przykuwa też uwagę kolorowymi ilustracjami. 

Wydawać by się mogło, że taka książeczka przydaje się jedynie w domach, jednak nic bardziej mylnego. Wiele z tych zabawek ma specjalne uchwyty, dzięki którym można umiejscowić je przy wózku, tak żeby zabawiały malucha również i w czasie spaceru.

Zabawka sensoryczna

Zabawki sensoryczne to generalnie bardzo dobry wybór na prezent dla dziecka, nie tylko dlatego, że przykuwa jego uwagę i bawi ale też przez fakt, że ma właściwości rozwojowe.

Między innymi zabawka sensoryczna “Rafa koralowa”, zdobyła Nagrodę Rodziców w 2022 roku. Wyróżnia się ciekawym wzorem, kontrastowymi kolorami, gryzakami idealnymi dla dziąseł małych dzieci, wyjmowaną grzechotką i innymi teksturami przyjemnymi dla malucha w dotyku. Ma też praktyczny i wygodny pasek, dzięki czemu bez problemu można go przymocować do wózka i zabrać wszędzie ze sobą.

Łuk z zabawkami

Kolorowe i urocze łuki z zabawkami są nie tylko ładne i łatwe oraz wygodne do zamocowania przy wózku, ale wydają też często różne melodie i dźwięki, na przykład szeleszczą i grzechoczą. Intrygują malucha podczas spaceru, stymulują jego zmysły, a także uspokajają.

Zawieszka i grzechotka do wózka

Są łatwe i szybkie do założenia przy wózku, poza tym jest uroczym towarzyszem naszego malucha w podróży. Często też zawiera dodatkowe atrakcje jak pozytywka, grzechotka, dzwoneczek czy też funkcja wibrowania. Wszystko to po to żeby przykuć uwagę dziecka i zagwarantować mu frajdę, z jednoczesnym braniem pod uwagę jego bezpieczeństwa oraz rozwój. Taka niepozorna zabawka wspomaga naukę ruchów precyzyjnych oraz rozwijanie się zmysłów.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ