Akcesoria do podróży dla dziecka (40x)


BC-P-002
nowość
Walizka i plecak w zestawie - pojazdy
Walizka i plecak w zestawie - pojazdy
169 189  CENA PROMOCYJNA 30-09-2024

BC-S-001
nowość
Walizka i plecak w zestawie - sowy
Walizka i plecak w zestawie - sowy
169 189  CENA PROMOCYJNA 30-09-2024

Akcesoria do podróży dla dziecka i mamy

Akcesoria do podróży samochodem

Podróż samochodem z dzieckiem zawsze jest wyzwaniem. Niezależnie, czy to na krótkim czy na dłuższym dystansie. Czy dziecko będzie spało czy będzie ciekawe widoków za oknem? Czy będzie grzeczne czy będzie marudziło? Na szczęście na rynku jest wiele akcesoriów do podróży, które umilą czas dziecku, a rodzicom dadzą komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Adapter do pasów bezpieczeństwa

Taki adapter służy dla kobiet w ciąży w celu osłony brzucha przed uciskiem. Jest to bardzo praktyczny gadżet, ponieważ można go zamontować w każdego typu autach i bez problemu przekładać na inne miejsca. Adapter kładziemy na fotel, zapinamy z tyłu fotela samochodowego aby nie przemieszczał się w czasie jazdy. Kobieta w ciąży siada na adapterze i zapinając pasy bezpieczeństwa przekłada pomiędzy odpinany zaczep, znajdujący się pomiędzy nogami osoby siedzącej.

W ten sposób pas bezpieczeństwa przechodzi prawidłowo przez górną część ciała, a dolna część okalająca miednicę nie uciska rosnącego brzuszka kobiety ciężarnej. Według przepisów kobieta w stanie błogosławionym jest zwolniona z obowiązku zapinania pasów i musi posiadać dokumentację potwierdzającą ten odmienny stan. Lecz bezpieczeństwo jest najważniejsze i warto stosować produkty, które są w tym celu pomocne. Adapter nie jest odczuwalny w trakcie jazdy i nie wpływa na komfort siedzenia na fotelu samochodowym.

Lusterko do obserwacji dziecka

Dodatkowe lusterko w aucie to bardzo przydatny przedmiot. Jeśli pociecha siedzi tyłem do kierunku jazdy z pozycji kierowcy nie jesteśmy w stanie obserwować co się dzieje w foteliku. Lusterko do obserwacji dziecka możemy zamontować na zagłówku fotela, na którym umieszczony jest fotelik. Lusterko ma regulowane zaczepy, tak więc będzie pasować do każdego auta.

Możemy ustawić lusterko pod odpowiednim kątem, aby móc zerkać na maleństwo. A dodatkowo mały podróżnik będzie mógł się przeglądać swojemu odbiciu. Kierując autem i zerkając w lusterko zamontowane na przedniej szybie bez problemu można mieć pod kontrolą widok na pociechę.

Roleta samochodowa przeciwsłoneczna

Roleta samochodowa przeciwsłoneczna chroni pasażerów przed nadmierną ekspozycją na słońce. Dostępne są rolety rozwijane, z regulowaną szerokością i wysokością, bądź jednolite zakładane na przylepiec. Tak więc montaż oraz demontaż jest bardzo łatwy, przy czym na stałe nie ingerujemy w wygląd wewnętrzny auta.

Rolety mogą być w jednolitym kolorze, z delikatnym wzorkiem bądź z postaciami z ulubionej kreskówki. Na naszej stronie znajdą Państwo rolety z bohaterami "Psiego Patrolu". Fajnie sprawdzą się, gdy dziecko oglądając bajkę bądź rozmawiając ze współpasażerami ma problem ze zbyt mocnym nasłonecznieniem. Rolety przeciwsłoneczne posiadają również filtry UV, co chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza samochodu.

Ochraniacz fotelika samochodowego

Jeśli dziecko je i pije samodzielnie to ochraniacz fotelika samochodowego to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobrze, że pociecha uczy się samodzielności. Lecz dobrze wiemy, że przy jedzeniu i piciu może być zabrudzone najbliższe otoczenie. Ochraniacz fotelika łatwo nałożyć i zdjąć, przez co częste pranie nie będzie stanowiło problemu. Fotelik samochodowy służy bowiem najczęściej przez dłuższy czas, dlatego warto go zabezpieczać przed zabrudzeniami.

Ochraniacz fotela samochodowego z kieszonką

Dziecko siedzące już przodem do kierunku jazdy bardzo często swoimi butami brudzi fotel samochodowy znajdujący się bezpośrednio przed nim. Na naszej stronie znajdziecie Państwo ochraniacz fotela samochodowego. Chroni on przed zabrudzeniami. Dodatkowo wyposażane są w kieszonki na zabawki bądź tablet. Pokrowiec jest łatwy w montażu i tak samo łatwo zdjąć go w celu wyprania. Pasuje do każdego fotela, dzięki regulowanym zaczepom. Fotele samochodowe pozostaną czyste nawet podczas długiej podróży.

Wkładka antypotowa do fotelika

Wkładka antypotowa wkładana jest do fotelika dziecięcego. Ma na celu chłonąć pot i nie transportować go dalej. Chroni więc fotelik przed zabrudzeniami i nieprzyjemnymi zapachami. Dziecko może czuć się bardziej komfortowo, kiedy siedzi w suchym foteliku. Wkładki występują w różnych kolorach i rozmiarach. Są łatwe w montażu i łatwe do utrzymania czystości.

Dłuższy pobyt z dzieckiem z dala od domu

Nie tylko podróż samochodem może okazać się problematyczna. Dom to oaza, gdzie mamy wszystko pod ręką. Każde wyjście z pociechą zmusza więc rodziców do przygotowania się na wszelakie incydenty i wybiegania w czasie z potrzebami dziecka. Na szczęście na naszej stronie znajdą Państwo wiele produktów, które ułatwią dłuższy pobyt poza domem i podróżowanie z dzieckiem.

Leżaczek-bujaczek, łóżeczko turystyczne

Leżaczki i łóżeczka turystyczne są teraz tak skonstruowane, aby ich rozłożenie trwało naprawdę niewiele czasu i montaż oraz demontaż był bardzo łatwy. Dla rodziców jest to ogromna pomoc, jeśli maluszek już śpi sam i ma swoje, oddzielne łóżeczko.

Takie miejsce do leżenia może być wyposażone w kółka, dzięki czemu staje się bardziej mobilne i łatwe w przestawianiu. Dodatkowo wyposażane są w siatki ochronne przeciwko komarom i owadom. Łóżeczko turystyczne może być wykorzystane również jako tymczasowy kojec dla dziecka. Bezpieczna konstrukcja nie pozwoli maluszkowi wypaść.

Poduszki i kocyki

Poduszki i kocyki to również nieodłączny element dłuższej podróży. Dziecko przywiązuje się do swoich przedmiotów, przede wszystkim tych, które je otaczają podczas snu. Tak więc można zabrać w trasę ulubioną poduszkę z przytulanką bądź miły w dotyku kocyk. Jeśli dodatkowo pachnie domem to da dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Lampka

Nowe miejsce może nie pozwolić w pełni wyciszyć emocji i zasnąć. Jeśli w ciągu dnia dużo się dzieje wokół małego dziecka, nie umie ono jeszcze przeanalizować minionego dnia i powoli szuka wyciszenia. Lampka, która jednocześnie może być przytulakiem, daje spokojne światło. Bardzo przydatne dla dzieci, które boją się ciemności lub boją się zasnąć w nowym otoczeniu.

Pojemniki szklane, pojemniki hermetyczne, bidony, termosy termiczne

Pojemniki i termosy przydadzą się w transporcie pożywienia i picia. Jeśli dania przygotowane były wcześniej, to szklany pojemnik bez problemu przechowa zawartość przez dłuższy czas. Dodatkowo przez szkło nie przechodzi zapach, więc jedzenie jest bezpieczne. Bidony służą do nawadniania. Termosy termiczne utrzymują stałą temperaturę napoju. Napój jest wtedy nie za ciepły ani nie za zimny.

Podgrzewacze

Na rynku znajdują się również podgrzewacze. Tak więc nawet posiadając suchy, lecz zimny prowiant bez problemu można go podgrzać chociażby przy pomocy zapalniczki samochodowej.

Plecaki, torby śniadaniowe termiczne

Starsze już dzieci wolą wydzielać swoją prywatną przestrzeń. Dlatego też na stronie sklepu znajdą Państwo fajne plecaki z różnymi motywami. Plecaki mają regulowaną wysokość ramion. Do plecaka można schować termiczną torbę śniadaniową. Dzięki czemu śniadanie dłużej zachowa swój wygląd.

Klipsy do wózka

Bardzo przydatnym gadżetem są klipsy do wózka. Montujemy je w dowolnym miejscu i zaczepiamy zbędne nam przedmioty.

Jak widać w czasie podróży samochodem z dziećmi pewne artykuły mogą okazać się niezwykle przydatne. Czasem najbardziej uniwersalne rozwiązania okazują się najlepsze. Poprawiają komfort podróży i bezpieczeństwo. Zobacz gadżety przydatne w trakcie podróży z dzieckiem w naszym sklepie. Mogą to być, oprócz wcześniej wymienionych, np. organizer samochodowy, mokre chusteczki, zabawki do zabawy w aucie i na świeżym powietrzu, niewielkich rozmiarów stolik, na którym można układać puzzle, czy rysować. Sprawdź akcesoria przydatne w aucie i w trakcie spaceru. To świetny sposób na zajęcie dziecka. Podróż z dzieckiem przebiegnie w miłej i spokojnej atmosferze. Tego typu produkty warto mieć, to naprawdę fajne rozwiązanie.