Uspokajająca nakładka na ramiona

symbol: KAKT21001
Uspokajająca nakładka na ramiona 1
18m+

Uspokajająca nakładka na ramiona

158,28 zł
+-Zabawki Training2s

Uspokajająca nakładka w Dzień Dobry TVN

Nakładka na ramiona otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem.
Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu.

Uspokajająca nakładka na ramiona

Poprawia koncentrację i skupienie.
Niektóre dzieci łatwo rozprasza otaczające ich środowisko. Trudno im się skupić i skoncentrować podczas nauki. Może być to spowodowane problemem przetwarzania sensorycznego.
Nakładka obciążająca na ramiona może poprawić sytuację, a nawet rozwiązać problem. Połóż obciążającą nakładkę na ramiona dziecka.
Zwiększy ona propriocepcję i świadomość pozycji ciała. Może poprawić przetwarzanie sensoryczne i koncentrację, a także da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokoi je i zredukuje niepokój.

wiek: 18m-2.9lat

kolor: czerwony/czarny

materiał: plusz

wymiary (cm): szer. 26 x wys. 42

waga produktu po rozpakowaniu: 0.78kg

waga z opakowaniem: 0.78kg

EAN: 4892493210013

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ