Środek dezynfekujący do zabawek i innych powierzchni 500 ml

symbol: DEWCC400787
nowość
Środek dezynfekujący do zabawek i innych powierzchni 500 ml 1
0+

Środek dezynfekujący do zabawek i innych powierzchni 500 ml

29,90 zł
+-


Wysokiej jakości hipoalergiczny środek do czyszczenia powierzchni o silnych właściwościach antybakteryjnych, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Idealny do stosowania przy czyszczeniu zabawek, miejsc do karmienia i zabawy Twojego malucha.

Środek dezynfekujący do zabawek i innych powierzchni, który higienicznie czyści powierzchnie, co oznacza, że świetnie nadaje się do...

 • stref karmienia,
 • placów zabaw,
 • powierzchni do przewijania,
 • pokoju dziecięcego. 

 • hipoalergiczny
 • bez spłukiwania
 • do wszystkich powierzchni
 • antybakteryjny
 • nietoksyczny
 • na bazie minerałów

 

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

 1. W 100% MINERALNE
 2. ŁATWE W UŻYCIU
 3. OCHRONA NATURY

Sposób użycia - wystarczy spryskać i wytrzeć!
Rozpylić bezpośrednio na oczyszczaną powierzchnię bez nadmiernego zwilżania, pozostawić na 1 minutę, następnie wytrzeć lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Przed intensywnym użyciem zaleca się wykonanie testu punktowego.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Najlepiej zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego, nie spożywać. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, należy je dokładnie przemyć wodą. W mało prawdopodobnym przypadku podrażnienia zwrócić się o pomoc/opiekę lekarską...

Składniki
ok 99,8% wody elektrolizowanej, sól i kwas podchlorawy (który jest naturalnie wytwarzany przez układ odpornościowy naszego organizmu).

Bezpieczeństwo
Produkty Dew nie są szkodliwe dla zdrowia przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami i nie ma wymogu stosowania środków ochrony indywidualnej, ani kontroli substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Wszystkie produkty Dew są produkowane zgodnie z przepisami obowiązującymi w UK/UE.

Butelka ze spryskiwaczem
Nasze butelki są trwałe i wytrzymają znacznie dłużej niż jednorazowe butelki plastikowe, dzięki czemu unikniesz wyrzucania plastiku na wysypisko śmieci.
Ponowne użycie jest lepsze dla środowiska.

 

Produkty Dew wzmacniają moc soli i wody, wykorzystując naukę,
aby stworzyć bezpieczne, niezawodne, a jednocześnie wysoce skuteczne, hipoalergiczne
środki czyszczące i dezynfekujące.

 

Nasze produkty do pielęgnacji dzieci nie są zarejestrowane jako środki biobójcze, ale zostały przetestowane pod kątem właściwości antybakteryjnych. Zgodnie z BPR (Biocidal Products Regulation / Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych), jeśli główne oświadczenie produktu nie dotyczy produktu biobójczego, nie ma wymogu rejestracji. Woda oczyszczająca jest zarejestrowana jako kosmetyk, pozostałe produkty są objęte rozporządzeniem CLP (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania substancji i mieszanin).

 

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 8.3 x wys. 25 x dł/gł. 6.3

waga produktu po rozpakowaniu: 0.521kg

waga z opakowaniem: 0.573kg

EAN: 5060650475134

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ