Środek czyszczący Superclean 5 litrów

symbol: DEWHC400270
Środek czyszczący Superclean 5 litrów 1
0+

Środek czyszczący Superclean 5 litrów

69 zł 99 zł
+-
Cena za litr: 13,80 zł
Dew Home Care - Środek czyszczący

Środek czyszczący Superclean 5l

Środek czyszczący Superclean to uniwersalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wielu powierzchni w domu i samochodzie.
Skuteczny w 99,99% wobec bakterii, usuwa tłuszcz, olej, plamy i usuwa uporczywy brud.

Dostępny w wersji bezzapachowej lub o zapachu Mango.
 

Produkty Dew to najbezpieczniejsze, najłagodniejsze i najskuteczniejsze
rozwiązania czyszczące na świecie, wykorzystując moc minerałów oceanicznych.


Środek czyszczący Dew Superclean to uniwersalny, wielozadaniowy środek czyszczący i odtłuszczający.

Doskonale nadaje się do mebli, usuwania plam z dywanów i doskonale nadaje się do usuwania brudu z felg aluminiowych i tych brzydkich martwych much z przedniej szyby samochodu.

Wielokrotnie nagradzany i certyfikowany przez Allergy UK! Brak szkodliwych chemikaliów, dlatego nie są potrzebne żadne symbole ostrzegawcze, ponieważ stworzyliśmy najbardziej na świecie przyjazne środki czyszczące.

Bez okrucieństwa, nigdy nie testujemy na zwierzętach, jest w porządku dla wegan, przyjazny dla zwierząt i rodzin. Nie podrażnia, więc nie ma potrzeby używania gumowych rękawiczek.

Uniwersalny środek czyszczący Dew Superclean ma niski ślad węglowy i jest dostarczany w pojemnikach wielokrotnego użytku, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych. Nasze wysokiej jakości, trwałe plastikowe butelki można wielokrotnie napełniać. Uzupełnianie zmniejsza ilość odpadów z tworzyw sztucznych, zmniejsza ślad węglowy i jest etyczne.

 

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  1. SZYBKIE DZIAŁANIE
  2. ŁATWE W UŻYCIU
  3. W 100% BIODEGRADOWALNE

 

Sposób użycia:

Aby ułatwić czyszczenie, spryskaj blaty, płytki, zlewozmywaki i lakier, a następnie pozostaw roztwór na 2–3 minuty przed wytarciem. W przypadku uporczywych osadów może być wymagane drugie nałożenie, delikatnie szorując miękkim zmywakiem. Na dywanach (najpierw wykonaj test płatkowy i nie przemoknij!) spryskaj, poczekaj na działanie, a następnie delikatnie przetrzyj, używając ruchu przecierania. Woda i sól są naturalnie żrące, dlatego zawsze należy wycierać metale i porowate powierzchnie.

 

Produkty Dew wzmacniają moc minerałów, wykorzystując naukę do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych, ale bardzo skutecznych, w 100% naturalnych i nietoksycznych środków czyszczących.

 

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 13.9 x wys. 28.3 x dł/gł. 18.7

waga produktu po rozpakowaniu: 0.468kg

waga z opakowaniem: 5.2kg

EAN: 5060650476766

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE