Akcesoria do fotelika samochodowego

Osłonki i rolety przeciwsłoneczne

BeSafe Akcesoria do fotelika samochodowego

Wybór odpowiednich akcesoriów do fotelika samochodowego to nie lada wyzwanie, przed którym stają rodzice dzieci w różnym wieku. Wymagano ono zastanowienia się nad naszymi indywidualnymi potrzebami i wymaganiami stawianymi samochodów, co pozwoli na zapewnienie dziecku wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie jazdy.

Z pomocą wszystkim niezdecydowanym rodzicom, przychodzi skandynawska marka BeSafe, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości fotelików i akcesoriów do fotelików samochodowych. Sprawdź, na jakie rozwiązania BeSafe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego MARKO, warto postawić!

BeSafe, czyli synonim norweskiej solidności i precyzji

Marka BeSafe to skandynawski producent fotelików samochodowych i akcesoriów pozwalających na uzupełnienie ich wyposażenia. Proponowane przez markę projektowane i produkowane są przy dbałości o holistyczne podejście do zapewnianie bezpieczeństwa oraz komfortu najmłodszych pasażerów w trakcie jazdy przy pomocy solidnych, starannie dobranych materiałów i innowacyjnych patentów, które przekładają się na niezawodność i trwałość proponowanych rozwiązań.

Dzięki temu, w ofercie marki BeSafe można znaleźć szereg wysokiej jakości elementów, takich jak BeSafe akcesoria do fotelików samochodowych dedykowane noworodkom i dzieciom w różnych kategoriach wagowych.

Akcesoria do fotelików samochodowych w ofercie MARKO

Fotelik samochodowy to niezbędny element wyposażenia samochodu podczas jazdy z noworodkami i dziećmi w różnym wieku, ale nie mniej ważne okazje się odpowiednio dobrane BeSafe akcesoria do fotelików samochodowych — pozwalają one bowiem na stworzenie specjalnego, praktycznego zestawu, dzięki któremu podróż będzie bezpieczna i przyjemna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców.

W MARKO zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest postawienie na odpowiednio dobrane, specjalistyczne akcesoria do fotelików samochodowych. Dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroka gama różnorodnych elementów uzupełniających do fotelików samochodowych, które pochodzących od sprawdzonych i cenionych dostawców, takich jak marka BeSafe.

Akcesoria do fotelików samochodowych proponowanych przez markę BeSafe obejmują różnego rodzaju elementy, które są kompatybilne z modelami fotelików z przedziałów wagowych 0-13, 9-18 czy 15-36 kg. Wśród proponowanych przez skandynawskiego producenta rozwiązań, na szczególną uwagę zasługują elementy, takie jak

Klasyczne lusterko do obserwacji dziecka lub lusterko do obserwacji dziecka wyposażone w lampkę LED to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku bezpieczną jazdę poprzez montaż jego fotelika tyłem do kierunku jazdy. Zamontowanie specjalnego lusterka na foteliku samochodowym, pozwala na obserwację dziecka, a co za tym idzie — kontrolowanie sytuacji i sprawdzania, jak czuje się dziecko jadące tyłem.

Przydatnym gadżetem podczas podróżowania z dzieckiem, okazuje się osłony przeciwsłoneczne BeSafe. Mocowane do szyby przy użyciu siły statycznej osłonki skutecznie blokują promieniowanie UV oraz zapewniają doskonałą widoczność podczas jazdy.

Łącznik uprzęży fotelika samochodowego od marki BeSafe to skuteczne rozwiązanie, które pozwala na przytrzymanie pasów w odpowiedniej pozycji. Ich zastosowanie sprawia, że pasy znajdują się blisko szyi, a dziecko nie może samo zdjąć z siebie pasów — przekłada się to na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy czy ewentualnego wypadku.

Poduszki na siedzenie to rozwiązanie pozwalające na zapewnienie dziecku odpowiedniej, płaskiej pozycji siedzącej. Dedykowane są one do różnego rodzaju fotelików samochodowych i sprawdzają się doskonale w przypadku dzieci o drobnej budowie ciała w różnych grupach wagowych.

Chcąc zapewnić dziecku bezpieczną i wygodną jazdę, warto postawić na dodatkowe poduszki podtrzymujące głowę, które można w prosty sposób zamocować na fotelików dziecka. Tego typu elementy to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala najmłodszym wygodnie oprzeć głowę podczas snu oraz zapewnić utrzymanie danej pozycji w trakcie jazdy.

Pokrowce przeciwdeszczowe to funkcjonalny element, który pozwala na zabezpieczenie fotelika samochodowego przed wilgocią.

Osłonki przeciwsłoneczna to element, który często montowany na fotelikach wykorzystywanych w kabrioletach. Ich zastosowanie pozwala na zapewnienie ochrony dziecka przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV.

Pokrowce na foteliki samochodowe od marki BeSafe to wysokiej jakości rozwiązanie, które pozwala na wygodne i funkcjonalne zabezpieczenie fotelika samochodowego przed zabrudzeniami. Wykonane z wysokiej jakości materiału bambusowego i bawełnianej poszewki ochraniacze to lekki produkt, który zapewnia doskonałe dopasowanie do fotelika samochodowego oraz jego nowoczesny wygląd.

Szeroki wybór produktów BeSafe w ofercie sklepu internetowego MARKO, pozwala na dopasowanie konkretnych elementów do indywidualnych potrzeb użytkowników uwarunkowanych wagą dziecka czy posiadanym modelem fotelika. Postawienie na proponowane przez skandynawskiego producenta akcesoria do fotelików samochodowych to gwarancja wyboru wysokiej klasy rozwiązań, które zapewniają znaczne zwiększenie komfortu dziecka w trakcie jazdy, a także panującego poziomu bezpieczeństwa.

Akcesoria do fotelików samochodowych BeSafe — dlaczego warto?

Skandynawski producent fotelików i akcesoriów samochodowych BeSafe to renomowana marka, która skoncentrowana jest na rozwoju oraz zapewnieniu bezpieczeństw poprzez oferowanie swoim klientow wysokiej klasy rozwiązań cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjonalnościami wpływającymi na podniesienie bezpieczeństwa.

W związku z tym, zdecydowanie się na BeSafe akcesoria do fotelików samochodowych to gwarancja uzyskania szeregu korzyści, do których można zaliczyć aspekty, takie jak:

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ