Ochraniacz fotelika samochodowego BeSafe Stretch - szary

symbol: BS11020444
Ochraniacz fotelika samochodowego BeSafe Stretch - szary 1
6m+

Ochraniacz fotelika samochodowego BeSafe Stretch - szary

244,60 zł
+-

Nowe pokrowce/ochraniacze na foteliki samochodowe BeSafe zostały wykonane z wysokiej jakości materiału bambusowego i bawełnianej podszewki. To połączenie oferuje rodzicom wyjątkowo miękki produkt, umożliwia lepsze dopasowanie i nowoczesny wygląd.
Dzięki zakładkom montażowym dopasowanie produktu do fotelika jest jeszcze łatwiejsze - nie ma potrzeby wciskania lamówki ochraniacza by w pełni osadził się on na foteliku, dodatkowo zakładki zapobiegną samowolnemu ściąganiu ochraniacza z fotelika.
Ochraniacz na fotelik to doskonałe rozwiązanie aby utrzymać tapicerkę fotelika w czystości i dobrym stanie. Dodatkowym atutem jest łatwość w zdejmowaniu ochraniacza z fotelika oraz możliwość montażu na fotelikach z ISOfix'em.
Materiały, z których zostały wykonane ochraniacze spełniają normy i przepisy, które potwierdzają, że są wolne od wszelkich szkodliwych substancji. Pokrowce można prać w pralce.

 

 

wiek: 6m+

kolor: szary

wymiary (cm): szer. 92.8 x wys. 56.8 x dł/gł. 41

waga produktu po rozpakowaniu: 0.5kg

waga z opakowaniem: 0.55kg

EAN: 7072754015480

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE