Torba transportowa na fotelik samochodowy BeSafe - czarna

symbol: BS11009724
Torba transportowa na fotelik samochodowy BeSafe - czarna 1
0+

Torba transportowa na fotelik samochodowy BeSafe - czarna

396 zł
+-

Praktyczna torba specjalnie zaprojektowana do fotelików samochodowych dla dzieci

Została dokładnie przetestowana i wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Najwyższa ochrona i wygoda podczas podróży samolotem lub koleją

Potrzebujesz przewieźć swój fotelik samochodowy? BeSafe przedstawia torbę transportową, dając Ci możliwość zabrania ze sobą fotelika samochodowego jako bagażu, bez względu na to, czy podróżujesz samolotem, czy koleją.

Wbudowana ochrona torby gwarantuje, że Twój fotelik dotrze bezpiecznie w dowolne miejsce.
Bez względu na to, gdzie podróżujesz, łatwy transport fotelika samochodowego sprawia, że Twoje dziecko będzie tak samo bezpieczne w wypożyczonym jak i własnym samochodzie.
Torba transportowa została zaprojektowana do fotelików samochodowych BeSafe, ale może być używana również z większością innych marek dostępnych na rynku.

Ochrona najwyższej jakości

Torba transportowa została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Przeszła szeroki zakres testów trwałości i wytrzymałości. Wyposażona jest w pasek mocujący po wewnętrznej stronie, który utrzymuje siedzisko na miejscu.
Torba spełnia wymagania IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) dotyczące używania jako bagażu o nietypowych rozmiarach (jeśli masa całkowita zawartości jest mniejsza niż 32 kilogramy).
Dzięki możliwości ciągnięcia na kółkach dotarcie do miejsca docelowego jest dziecinnie proste. Nieważne, dokąd podróżujesz, łatwy transport fotelika samochodowego sprawia, że Twoje dziecko będzie teraz tak samo bezpieczne w pożyczonym lub wynajętym samochodzie, jak we własnym.

Duża, regulowana przestrzeń

Torba została dopasowana i przetestowana z fotelikami BeSafe. Duża przestrzeń pozwana zmieścić nawet fotelik BeSafe iZi Modular z bazą lub dwa foteliki iZi Flex razem. W torbie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić różne dodatkowe małe przedmioty, np. pieluchy. Torbę można złożyć na płasko w celu łatwego przechowywania.

Wygoda podczas podróży

Wysokiej jakości kółka ułatwiają toczenie torby. Pasek do ciągnięcia można regulować na długość lub schować, gdy nie jest potrzebny. Regulowany pasek umożliwia noszenie torby na ramieniu. Wygodny zamek błyskawiczny umożliwia szybki dostęp do drobiazgów znajdujących się wewnątrz torby. Kieszeń na dane adresowe ułatwia identyfikację bagażu. Bardzo lekka konstrukcja torby (ok. 3,2 kg).

Torba transportowa została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do wszystkich fotelików samochodowych BeSafe i może być również używana z większością fotelików samochodowych innych marek dostępnych na rynku.

Cechy:

 • Przetestowany z wszystkimi fotelikami BeSafe
 • Pasuje do wszystkich fotelików BeSafe z wyjątkiem iZi Twist B i iZi Turn B
 • Może być używany z większością innych marek fotelików samochodowych
 • Maksymalna waga wypełnienia: 20 kg
 • Spełnia wymagania IATA dotyczące używania jako bagażu o nietypowych rozmiarach (jeśli masa całkowita zawartości jest mniejsza niż 32 kg)
 • Wysokiej jakości kółka ułatwiające przesuwanie torby
 • Pasek do ciągnięcia można regulować na długość i szybko schować, gdy nie jest potrzebny
 • Regulowany pasek zapinany umożliwia noszenie przez ramię
 • Wygodny zamek błyskawiczny umożliwia szybki dostęp do drobnych przedmiotów znajdujących się wewnątrz torby
 • Kieszeń na etykietę adresową ułatwia identyfikację bagażu
 • Wyjątkowo lekka konstrukcja (ok. 3,2 kg)

wiek: 0+

kolor: Czarny

waga produktu po rozpakowaniu: 2.6kg

waga z opakowaniem: 3.9kg

EAN: 7072754019532

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE