Gimnastyka/mata edukacyjna z pałąkami i karuzelką - Skarby Oceanu

symbol: TL1207006830 N10/21
nowość
0+

Gimnastyka/mata edukacyjna z pałąkami i karuzelką - Skarby Oceanu

Mata edukacyjna z pałąkami Skarby Oceanu to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci. Mata edukacyjna dla niemowląt Tiny Love zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców.

Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.

Mata Tiny Love Skarby Oceanu posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

 • wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą!
 • zawiera liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające.
 • przesuwane pierścienie dla łatwiejszego przemieszczania zabawek na pałąkach.
 • matę można prać w pralce - dzięki temu mata będzie zawsze czysta i pachnąca.

Mata posiada:

 • Grzechotkę żółwia morskiego ze skorupą z miękkiego materiału
 • Grzechotkę w kształcie skorupki małża przystosowaną do chwytania
 • Lusterko, aby zachęcić dziecko do spędzania czasu na brzuszku
 • Pałąki, które można dostosować do wygody dziecka (do zabawy na plecach lub brzuchu)
 • Muzyczną rozgwiazdę z 6 melodiami i spektakularnym show światełek
 • Interaktywną rozgwiazdę, która może służyć jako kręcąca się karuzela z dźwiękami, a po odpięciu jej, jako interaktywna zabawka do spędzania czasu na brzuszku
 • Gryzak w kształcie rozgwiazdy
 • Przyjemnie szeleszczącą mantę, która ukrywa wesołą rybkę pod swoją płetwą
 • Zawieszkę w kształcie manty z dzwoneczkiem i szeleszczącymi płetwami
 • Błyszczące satynowe wstążki


Wskazówki rozwojowe:

0 - 6 miesięcy:

Kolory, faktury i dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Wspaniały zbiór zabawek zainspiruje Twojego Maluszka do leżenia na brzuszku i sięgania po zabawki, dzięki czemu ćwiczy umiejętności motoryczne. Dziecko może również oglądać swoje własne odbicie w lusterku wydłużając czas na brzuszku.

6+ miesięcy:

Kiedy Maluszek jest starszy może już dotykać i sprawdzać działanie oraz funkcje zabawek w bardziej wyszukany sposób - bawiąc się interaktywną rozgwiazdą czy w "a ku-ku", itp.

Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:

Ruchy całego ciała
Duży obszar do zabawy pozwala dziecku na rozciąganie swojego ciała, eksperymentowanie z ruchem oraz turlaniem się podczas gdy aktywizujące zabawki takie jak lusterko oraz zabawka Ptaszek pozwalają wydłużyć czas spędzany na brzuszku.

Ruchy precyzyjne
Podczas leżenia zarówno na pleckach, jak i brzuszku, dziecko ćwiczy ruchy precyzyjne i rozwija kontrolę nad ruchami swych dłoni.

Kojarzenie
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami rośnie razem z dzieckiem i wspiera rozwój poznawczy dziecka. Pozwala zrozumieć ideę działania związku przyczynowo-skutkowego a wraz z rozwojem dziecka pomaga rozwijać się i uczyć za pomocą bardziej zaawansowanych funkcji maty.

Gimnastyka dla bobasa wpływa również na rozwój emocjonalny i społeczny, pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz stymuluje język i komunikowanie się i zmysły.


Tryby użytkowania:

Leżenie
Podczas leżenia na brzuszku dziecko będzie cieszyć się zwisającymi nad głową zawieszkami. Chcąc je złapać dziecko będzie rozwijać umiejętności motoryczne.

Czas na brzuszku
Angażujące lusterko oraz inne funkcje maty pomogą dziecku wydłużyć czas spędzony na brzuszku, który przyczyni się do rozwoju ruchów całego ciała.

Siedzenie i zabawa
W pozycji siedzącej dziecko może kontynuować odkrywanie zabawek maty i cieszyć się ich bardziej zaawansowanymi funkcjami.

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek i włączaniu świateł i muzyki.

Czy wiesz, że?
Kombinacja światła i muzyki przyciąga uwagę dziecka i zachęca je do dłuższego leżenia na brzuszku.

wiek: 0+

kolor: niebieski/biały

wymiary (cm): szer. 86 x wys. 45 x dł/gł. 78

waga z opakowaniem: 0.825kg

EAN: 7290108862713

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE