Fotelik samochodowy BeSafe Beyond - antracyt mesh

symbol: BS11036240-AM
nowość
Fotelik samochodowy BeSafe Beyond - antracyt mesh 1
6m+

Fotelik samochodowy BeSafe Beyond - antracyt mesh

1.997 zł
e-mail:
BeSafe Beyond - prezentacja
BeSafe Beyond - prezentacja
BeSafe - system Beyond
BeSafe - system Beyond
BeSafe Beyond

Fotelik samochodowy BeSafe Beyond - antracyt mesh

Pierwszy na świecie fotelik na bazie obrotowej z homologacją do 6 lat; 125 cm/22 kg. Elastyczny i bardzo lekki. Przedłużana przestrzeń na nogi i przeszedł test Plus.

 1. Obsługa jedną ręką - Uchwyt umożliwia obracanie i odchylanie fotelika tylko jedną ręką. Obróć do drzwi, aby uzyskać łatwy dostęp i odchyl siedzisko, aby było wygodne dla dziecka.
 2. Więcej miejsca na nogi - Za pomocą prostego kliknięcia możesz wyregulować przestrzeń na nogi do 16 cm. Można to zrobić, przechylając przedni wspornik na podstawie siedziska.
 3. Montaż z ISOfix - Bardzo szybki i łatwy montaż dzięki ramionom ISOfix na podstawie. Kliknij na punkty mocowania ISOfix w samochodzie, przesuń w kierunku siedzenia i wyreguluj nogę podpierającą - i wszystko gotowe.
 4. Przestronny fotelik pozwala dziecku na ruch - Wnętrze fotelika zaprojektowane tak, aby było jeszcze bardziej przestronne, umożliwiając dziecku poruszanie rękami i nogami, gdy jest zapięte. Nawet do około 6 lat. Dostosuj się do jednej z 11 pozycji zagłówka, gdy dziecko rośnie. Aż do 125 cm.
 5. Dodatkowa ochrona - Ten dodatkowy "zderzak" ochroni dodatkowe 20% w przypadku zderzenia bocznego. Upewnij się, że zamocowałeś go po właściwej stronie fotelika (od strony drzwi samochodu). Zagłówek jest innowacyjny i ochronny, wykonany ze specjalnych materiałów, optymalnie pochłania siły każdego uderzenia.
 6. Technologia zapewniająca prawidłowy poziom fotelika - Nasza technologia Universal Level Technology™ rozwiązuje problem foteli samochodowych, które odchylają się zbyt stromo. Nasza innowacyjna konstrukcja zapewnia ten sam i prawidłowy kąt dla każdego fotelika samochodowego, niezależnie od modelu samochodu. Fotelik jest ustawiony pod właściwym kątem, gdy wskaźnik "spirit angle" na podstawie znajduje się w zielonej strefie. Intuicyjne i łatwe.

Informacje techniczne:

 • Wzrost: 61-125 cm
 • Waga: max 22 kg
 • Wiek: ok. 6 miesięcy - 6 lat
 • Mocowanie: na bazie ISOfix
 • Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy
 • Homologacja: UN R129 (61-105 cm i-Size, 105-125 cm konkretny pojazd)
 • Test Plus na bazie BeSafe Beyond

 

wiek około: 6m-6lat

kolor: antracyt mesh

waga produktu po rozpakowaniu: 6.2kg

waga z opakowaniem: 9.2kg

EAN: 7072754020743

karta produktu PDF »

specyfikacja produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE