Fotelik samochodowy BeSafe Beyond 360 - antracyt mesh

symbol: BS11036247-AM 0524
nowość
Fotelik samochodowy BeSafe Beyond 360 - antracyt mesh 1
6m+

Fotelik samochodowy BeSafe Beyond 360 - antracyt mesh

BeSafe Beyond 360 - system regulacji wysokości

Poznaj nowy system BeSafe Beyond!
System BeSafe Beyond na nowo definiuje podróżowanie, czyniąc je łatwym i bezpiecznym. Nowa elastyczna, innowacyjna i wygodna konstrukcja zapewnia płynną podróż różnymi samochodami w miejsca docelowe, zapewniając niezrównane wrażenia rodzicom i najmłodszym.

Jedna baza – dwa foteliki samochodowe
System BeSafe Beyond składa się z dwóch fotelików i jednej bazy ISOfix, z których można korzystać od urodzenia do ok. 6 lat (125 cm i 22 kg). Dzięki temu modułowemu systemowi rotacji, który zapewnia wydłużony fotelik tyłem do kierunku jazdy, rodzice mogą mieć wszystko czego potrzebują i  nie muszą już iść na żadne kompromisy.

                                                       beyond

 

BeSafe Beyond 360
BeSafe Beyond 360 jest łatwy w obsłudze i zapewnia dziecku najwyższy komfort podczas jazdy. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesięcy do 6 lat.

Cechy:

  • Pierwszy fotelik samochodowy na bazie obrotowej dopuszczony do użytku przez dzieci o wzroście do 125 cm i wadze 22 kg
  • Łatwa obsługa różnych funkcji jedną ręką
  • Regulowana przestrzeń na nogi
  • Wysokiej jakości materiały i lekka konstrukcja
  • Elastyczny i łatwy montaż dzięki bazie ISOfix

Informacje techniczne:

  • Wzrost: 61 - 125 cm
  • Maksymalna waga dziecka: 22 kg
  • Wiek: ok. 6 miesięcy - 6 lat
  • Kierunek: Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przestrzeń do rozwoju dzięki BeSafe Beyond
Dzięki innowacyjnemu systemowi Twoje dziecko może siedzieć bezpiecznie i wygodnie od chwili urodzenia do około 6 roku życia.
Fotelik dziecięcy BeSafe Go Beyond charakteryzuje się wydłużonym okresem użytkowania (18 miesięcy), przewyższającym dotychczasowy standard wynoszący 12 miesięcy.
Kolejny fotelik dla malucha BeSafe Beyond 360 można używać tyłem do kierunku jazdy do 6. roku życia, w porównaniu do wcześniejszych fotelików obrotowych, z których można było korzystać do 4. roku życia.

W BeSafe dokłada się wszelkich starań, aby jak najdłużej przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu podróż jest zawsze prosta i bezpieczna.
System rotacji umożliwia dłuższe trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy i korzystanie ze wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą system obrotowy.

                                                 system beyond


Bezpieczny sen
Martwisz się, czy pozycja półleżąca w samochodzie podczas jazdy jest bezpieczna dla Twojego dziecka? Już nie musisz! Najnowsza innowacja Active Lay Flat ™, gwarantuje, że Twój maluch będzie bezpiecznie podróżować, nawet w takim położeniu. Jeśli dojdzie do wypadku, fotelik automatycznie ustawi się w pozycji siedzącej, aby dziecko uzyskało odpowiedni kąt.

wzrost dziecka: od 61cm do 125cm

wiek około: 6m-6lat

waga dziecka około: 0-22kg

kolor: Antracyt mesh

waga produktu po rozpakowaniu: 6.2kg

waga z opakowaniem: 9.2kg

EAN: 7072754020767

karta produktu PDF »

specyfikacja produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ