Łuk muzyczny z zabawkami - Skarby Oceanu

symbol: TL1404806830
koniec serii
Łuk muzyczny z zabawkami - Skarby Oceanu 1
0+

Łuk muzyczny z zabawkami - Skarby Oceanu

93 zł
+-
Kolekcja Skarby Oceanu

Najnowsza kolekcja Skarby Oceanu od Tiny Love przedstawia produkty, pozwalające na niesamowitą, podwodną podróż w głąb oceanu pełną przygód. Pozwoli Twojemu dziecku odkryć inny świat- pełen cudownych podwodnych bohaterów. Zanurz się w nietuzinkowym designie oraz spraw, aby Twoje dziecko poczuło spokój oceanu.

Łuk muzyczny z zabawkami Skarby Oceanu to jedyny w swoim rodzaju produkt, który dołączony do fotelika, leżaczka czy wózka urozmaica czas maluchowi.

Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, a regulacja jej kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka.
Zabawki zawieszone na łuku umożliwią każdemu maluszkowi rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów i kojarzenia.

Cechy:

  • ruchomy pałąk umożliwiający dostosowanie kąta nachylenia, łatwo może być nachylony ku dziecku - by znajdował się w odpowiedniej odległości
  • muzyczna zawieszka krab, której dotknięcie wyzwala melodie
  • zabawka żółw morski z szeleszczącą główką i grzechoczącą kulą z koralikami
  • zawieszka rozgwiazda z lusterkiem, w którym dziecko może się przeglądać
  • przezroczysty graniasty wieloryb z szeleszczącą główką
  • wiatraczek uruchamiany przez dziecko z uchwytem-gryzaczkiem - na wiatraczku znajduje się biało-czarny materiał, który wpływa na rozwój zmysłów noworodków
  • uniwersalny uchwyt mocujący
     

1. Wieloryb z przezroczystym pryzmatem.
2. Wiatraczek Kwiat uruchamiany przez dziecko.
3. Uniwersalne mocowanie za pomocą klipsów pasujące do więszości wózków.
4. Łatwy do złapania gryzaczek.
5. Muzyczna zawieszka krab.
6. Łatwe nachylenie łuku w kierunku dziecka.
7. Zawieszka z lusterkiem w kształcie rozgwiazdy.
8. Piłka grzechotka z szeleszczącymi elementami w kształcie żółwia.

Wskazówki rozwojowe:

0-3 miesiące
Przez pierwsze trzy miesiące, dziecko potrzebuje zabawek na których może skupić swoją uwagę. Dlatego warto umieścić zabawkę w odpowiedniej odległości (20-25cm) od dziecka. Biało-czarny materiał na wiatraczku z pewnością zwróci uwagę noworodków.2-4 miesiące
Podczas gdy dziecko leży na plecach, zabawki powinny znajdować się w zasięgu ręki, dziecko może patrzeć w lusterko rozgwiazdy, bawić się gryzakiem lub patrzeć na zabawki zwisające przed nim.4-6 miesięcy
Rozwijające się zmysły dziecka i kontrola rąk pozwala na pewne uchwycenie zabawki, zabawę w a ku-ku, wkładanie gryzaka do buzi, aby ulżyć w ząbkowaniu.


Tryby użytkowania:

Uderzanie zabawek
W ciągu pierwszych 5 miesięcy dzieci patrzą na zabawki wiszące na łuku, ćwicząc i poprawiając zdolność do uderzania w nie, jednocześnie zwiększając w ten sposób eksplorację sensoryczną.

Ciągnięcie i trzymanie
W wieku 5+ miesięcy dzieci mogą siedzieć wyżej, ciągnąć zabawki i trzymając je, aby odkrywać łuk w bardziej wyrafinowany sposób.
Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:

Zmysły
3 melodie, uśmiechające się postacie, grzechotka oraz różnorodność materiałów stymuluje zmysł wzroku, słuchu i dotyku.

Ruchy precyzyjne
Możliwość regulowania nachylenia łuku umożliwia na dostosowanie odpowiedniej odległości od dziecka, pozwalając dziecku na uderzenie w zabawki a później do ich dotykania i pociągania. W ten sposób dziecko praktykuje swoje umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową.

Kojarzenie
Podczas gdy dziecko uderza o zabawkę co w efekcie wywołuje ruch lub dźwięk zabawki, dziecko uczy się w jaki sposób działa proces przyczynowo-skutkowy. W późniejszym czasie dziecko nauczy się jak aktywować elektroniczną zabawkę i wiatraczek.


Czy wiesz, że?
Do 6 miesiąca życia dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

wiek: 0+

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 82 x wys. 15 x dł/gł. 6

waga produktu po rozpakowaniu: 0.423kg

waga z opakowaniem: 0.605kg

EAN: 7290108862737

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ