Torba do wózka Bumprider Connect / Connect 2 / Connect 3

symbol: BRC-51284-201 N20
Torba do wózka Bumprider Connect / Connect 2 / Connect 3 1
0+

Torba do wózka Bumprider Connect / Connect 2 / Connect 3

315,20 zł
+-
Torba do wózka Bumprider

Stylowa i praktyczna torba do wózka Connect, którą można przymocować do wózka za pomocą magnesów lub używać niezależnie.

Pasuje do wózka Bumprider Connect, Connect 2 i Connect 3.


Torba mocowana do wózka za pomocą magnesów

Fenomenem torby jest możliwość doczepienia jej z boku wózka za pomocą magnesów - w ten sposób torba jest bezpiecznie przymocowana i zapewnia szybki dostęp do potrzebnych rzeczy - zarówno rodzicowi jak i maluchowi podróżującemu w wózku.


Mocowanie i odczepianie torby po boku

Bezpieczne połączenie z magnesami wózka zapewniamy dzięki specjalnym otworom w torbie na magnesy wózka. Wystarczy nałożyć otwory na wystające magnesy wózka i docisnąć. Torba automatycznie zabezpiecza się na wózku. Aby odczepić torbę od magnesów, należy przekręcić magnesy a wtedy torba automatycznie wypnie się z nich - dzięki temu, możemy torbę przenosić i używać jej niezależnie.
Torbę montujemy zawsze po prawej stronie wózka.


Stylowa torba nie tylko do wózka

Torba do wózka Connect została pięknie wykonana i można używać jej jako zwykłą torbę na ramię dzięki załączonemu paskowi.


Elementy torby i pojemność

Torba posiada jedną, główną przegrodę, do której możemy włożyć wszystkie najpotrzebniejsze artykuły podczas spaceru. Wewnątrz znajdziemy dużą kieszonkę wykonaną z siateczki, podzieloną na dwie części - większą i mniejszą. Torba posiada również mniejszą kieszonkę, która idealnie sprawdzi się do przechowywania kluczy czy dokumentów.
Torba wyposażona jest w dwa uchwyty pozwalające ją przenosić z miejsca na miejsce.
W zestawie znajdziemy również matę do przewijania, którą składamy i zapinamy na rzep - dla łatwego przechowywania i oszczędności miejsca w torbie. Wymiar maty do przewijania: szer. 34 x dł. 55 x gr. 1 cm. Mata posiada również 2 kieszonki.
Na zewnątrz torba posiada cztery dodatkowe kieszenie - dwie duże (z przodu i z tyłu) oraz dwie małe po bokach.
Maksymalne obciążenie torby zamocowanej na wózku to 2,5 kg.

wiek: 0+

kolor: szary

wymiary (cm): szer. 47 x wys. 55 x dł/gł. 9

waga produktu po rozpakowaniu: 0.3kg

waga z opakowaniem: 1.15kg

EAN: 1200212842002

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ