Środek do czyszczenia fotelików samochodowych i wózków 500ml

symbol: DEWCC400788
nowość
Środek do czyszczenia fotelików samochodowych i wózków 500ml 1
0+

Środek do czyszczenia fotelików samochodowych i wózków 500ml

29,90 zł
+-


Wysokiej jakości środek do czyszczenia twardych i miękkich powierzchni, o silnych właściwościach antybakteryjnych i bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Jego aktywne składniki pomagają usunąć plamy z tkanin, tłuszcz i brud, pozostawiając fotelik samochodowy i wózek dziecka higienicznie czyste, a powierzchnie nie będą już lepkie.

Środek do czyszczenia fotelików samochodowych i wózków dziecięcych, który skutecznie czyści i usuwa plamy, lepkie substancje, tłuszcz i brud, co oznacza, że doskonale nadaje się...

 • do wszelkiego rodzaju akcesoriów mobilnych,
 • do sprzętu dziecięcego. 

 • higienicznie czyści
 • nabłyszcza
 • bezpiecznie usuwa uporczywe plamy
 • antybakteryjny
 • na bazie minerałów


3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

 1. W 100% MINERALNE
 2. ŁATWE W UŻYCIU
 3. IDEALNE ROZWIĄZANIE
   


Sposób użycia - wystarczy wstrząsnąć, spryskać i wytrzeć!
Rozpylić obficie na oczyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę, aż środek czyszczący Dew zadziała, a następnie przetrzeć chłonną ściereczką. W celu usunięcia plam z miękkich powierzchni spryskać i pozostawić na kilka minut, a następnie odsączyć szmatką lub gąbką. Zawsze najpierw wykonaj test na małej, niewidocznej powierzchni.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Najlepiej zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Wyłącznie do użytku zewnętrznego, nie spożywać. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, należy je dokładnie przemyć wodą. W mało prawdopodobnym przypadku podrażnienia zwrócić się o pomoc/opiekę lekarską.

Składniki
ok. 99,55% woda elektrolizowana, kationowy środek powierzchniowo czynny, sól i wodorotlenek sodu.

Bezpieczeństwo
Produkty Dew nie są szkodliwe dla zdrowia przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami i nie ma wymogu stosowania środków ochrony indywidualnej, ani kontroli substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Wszystkie produkty Dew są produkowane zgodnie z przepisami obowiązującymi w UK/UE.

Butelka ze spryskiwaczem
Nasze butelki są trwałe i wytrzymają znacznie dłużej niż jednorazowe butelki plastikowe, dzięki czemu unikniesz wyrzucania plastiku na wysypisko śmieci.
Ponowne użycie jest lepsze dla środowiska.

 

Produkty Dew wzmacniają moc soli i wody, wykorzystując naukę,
aby stworzyć bezpieczne, niezawodne, a jednocześnie wysoce skuteczne, hipoalergiczne
środki czyszczące i dezynfekujące.

 

Nasze produkty do pielęgnacji dzieci nie są zarejestrowane jako środki biobójcze, ale zostały przetestowane pod kątem właściwości antybakteryjnych. Zgodnie z BPR (Biocidal Products Regulation / Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych), jeśli główne oświadczenie produktu nie dotyczy produktu biobójczego, nie ma wymogu rejestracji. Woda oczyszczająca jest zarejestrowana jako kosmetyk, pozostałe produkty są objęte rozporządzeniem CLP (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania substancji i mieszanin).

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 8.3 x wys. 25 x dł/gł. 6.3

waga produktu po rozpakowaniu: 0.521kg

waga z opakowaniem: 0.573kg

EAN: 5060650475141

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ