Lampki nocne dla dzieci (11x)

Ciekawa lampka nocna dla Twojego dziecka!

Dbanie o dobry sen malucha to u każdego rodzica podstawa. Dziecko z różnych przyczyn nie może spać np.: ból brzucha, strach przed ciemnością, wybujała wyobraźnia czy też koszmary senne. Niezależnie od wieku naszego dziecka, w takim przypadku idealnym rozwiązaniem może być postawienie lampki nocnej przy jego łóżku, a noc będzie przespana. Lampka nocna nie zabiera dużo miejsca, dzięki czemu można ją postawić w dowolnym miejscu. Dzięki temu rodzice mogą mieć przespaną noc, a dziecko może uniknąć sennych koszmarów.

Jaką wybrać?

Wybór odpowiedniej lampki nocnej jest trudny, nie ze względu na ich brak, ale z racji tego, że wybór jest ogromny. Najbezpieczniejsze dla naszych pociech są lampki wykonane z silikonu czy miękkiego pluszu. Są one również bezprzewodowe, więc nie ma obaw, że skończy się bateria, którą trzeba wymienić. Wystarczy, że podłączymy lampkę do ładowarki bezprzewodowej na 3h, a lampka całą noc może świecić.

Dzięki swoim właściwościom przyciemnia trochę światło ze środka produktu, a oczy malca nie będą narażone na oślepiający blask żarówki. W dodatku w środku lampki ukryta jest magiczna moc, która pomaga dzieciom uciszyć się, zadowolić je i zasnąć. Przykładem takiej lampki jest projekcja, która tworzy układ konstelacyjny gwiazd. Po włączeniu naszym oczom ukazują się gwiazdy na ścianie i suficie pokoju, więc można powiedzieć, że już od najmłodszych lat obserwujemy gwiazdy.

Przeszłość czy teraźniejszość?

W przeszłości nie było możliwości skorzystania z oferty przyjaznej naszym oczom. Chowanie się pod kocem i zerkanie ukradkiem na telewizor, w którym leciał niedozwolony program przez naszych rodziców, sprawiło, że wzrok się pogorszył. Teraz gdy czasy się zmieniły, można sobie pozwolić, aby delikatne światło z nocnej lampki padało na pokój naszego malucha, które jest bezpieczniejsze dla ich oczu. Dzięki temu nie będzie trzeba zapalać głównego światła na całą noc, które generowałoby duże koszty utrzymania.

Bezpieczny kolor

Paleta barw jest nieskończenie wiele. Więc pytanie brzmi, jaki kolor światełka wybrać? Powinny być one łagodne i subtelne, które nie pozwolą oślepić oczu oraz zepsuć wzrok, podczas długiego używania. Wychodząc Państwu naprzeciw, przedstawiamy trzy najbezpieczniejsze kolory:

Bursztynowy

Kolor ten reprezentuje oazę domowego ogniska. Jest niekonwencjonalny, dlatego trudno określić go podstawową barwą. Symbolizuje on to, co cenne. Wierzono również, iż kolor bursztynowy dodaje mocy i  pozytywną energię właścicielowi posiadającemu czegoś w tej barwie. Często stosowany w biznesach.

Niebieski

Jest to kolor, który ma wiele znaczeń w zależności od jego odcienia. Jaśniejszy symbolizuje nieśmiałość, niewinność, spokój ducha oraz hojność. Natomiast ciemniejsze oznaczają siłę, pewność siebie i inteligencję. Jeżeli chodzi o główny niebieski, to powoduje on, że osoba, która otacza się w nim, jest spokojna, ma kontrolę nad sytuacją, jest wiarygodna i godna zaufania, a także dba o innych.

Zielony

Niegdyś był kolorem diabła. Zwiastował chorobę, nieszczęście i zdradę. Dziś jego znaczenie jest zgoła odmienne. Kolor ten kojarzony jest z przyrodą, gdyż chlorofil zawarty w roślinach powoduje, że stają się one zabarwione na odcień zielonego. Więc łatwo idzie się domyślić, że symbolizuje on spokój, pobudzenie, energię, płodność zbiorów.

Jest wiele osób, które w ciężkim czasie lubi utożsamiać się z naturą wychodząc na spacer czy w góry. Po takiej wycieczce nasz umysł jest wolny od złych emocji i pobudza do czegoś nowego. W Irlandii jest kolor szczęścia. Natomiast uznaje się, że osoby, które lubią ten kolor, są stałe w uczuciach, przyjaźni i bezkonfliktowi.

Teraz po przeczytaniu kilku ciekawostek na temat koloru lampek w naszym produkcie, mogą Państwo zdecydować, w jakim kolorze wybrać lampkę. Oczywiście nie tylko kolory są ważne, ale również kształt lampki nocnej. Zwykła lampka mogłaby nie zainteresować naszego malucha. W naszej ofercie posiadamy różne ciekawe wzory.

Charakterystyka produktu

Lampki nocne dla dzieci mają do siebie to, że ich kształt jest bardzo oryginalny. Mogą to być maskotki w kształcie np.: żółwia, delfina, sarenki, smoka, królika czy jednorożca. Są one łatwe w użyciu. Posiadają rzep, dzięki któremu można ją zaczepić o łóżeczko dziecka. Kiedy tylko się zabrudzi, wystarczy tylko wyciągnąć ze środka specjalną lampkę LED i wrzucić do prania.

Mogą również być lampki zrobione z bezpiecznego i miękkiego materiału, czyli silikonu oraz przyjemnego i miłego w dotyku pluszu w ramach maskotki. Dzięki lampce LED w środku i dość sztywnego materiału światełko z lampki nocnej nie powoduje oślepiającego blasku podczas jej załączenia. Zostały one stworzone z myślą o najmłodszych, aby niepokój nie gościł w ich małych serduszkach. Można je postawić nie tylko w pokoju dziecka, ale również mogą posłużyć , jako lampka prowadząca w nocy do toalety.

Lampka nocna jako prezent

Lampka nocna to dobry pomysł na prezent dla dziecka znajomych czy też rodzeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo pojedyncze lampki typu żółw, królik, owieczka, ślimak czy najlepszy przyjaciel – piesek.

Natomiast, jeżeli szukają Państwo, czegoś dla kilku dzieci to posiadamy również zestawy w ciekawych koncepcjach np. zestaw trzech sów – jak wiadomo są to ptaki nocne, więc wybór takiego kształtu to byłby strzał w dziesiątkę. Oprócz bezpiecznych i nie rażących lampkach LED, to nasze produkty zawierają również mini pozytywkę. Kojące dźwięki pozwolą na szybkie zaśnięcie dziecka. Oczywiście posiadamy również lampki nocne, które świecą za pomocą wymiennych baterii tak zwanych „paluszków". Na początek są one w zestawie.

Słowo do klienta

Dzieci potrzebują około 30 minut, aby zasnąć. Dlatego nasze nocne lampki automatycznie wyłączają się po 45 minutach. Jednak, gdy maluch się obudzi, wystarczy na nowo załączyć lampkę, aby dziecko znów spokojnie zasnęło. Posiadamy bogatą ofertę dla dzieci. Zapraszamy Państwa do przejrzenia oferty. Mamy nadzieję, że nie zawiodą się Państwo i znajdziecie coś dla swoich potomków czy też znajomych lub rodziny.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ