Dezodorant dla zwierząt 2,5 litra

symbol: DEWPC600399
Dezodorant dla zwierząt 2,5 litra 1
0+

Dezodorant dla zwierząt 2,5 litra

139 zł 165 zł
+-
Dew Pet Care - Dezodorant

Dezodorant 2,5 l

Dezodorant dla zwierząt Dew to hipoalergiczny, antybakteryjny dezodorant, który wykorzystuje elektrolizowaną wodę, sól i naukę, aby dezaktywować przyczynę stęchłych, śmierdzących zapachów zwierząt domowych, niszcząc bakterie, które je powodują.

 

Produkty Dew dla zwierząt domowych, aby zapewnić Ci spokój ducha
podczas pielęgnacji, ochrony i czyszczenia Twoich ukochanych zwierzątek.


Dezodorant dla zwierząt Dew jest bezpieczny w użyciu wokół pyszczka Twojego zwierzaka, w tym w jego delikatnych okolicach oczu. Ten rozpylacz przeciwbakteryjny tworzy delikatną mgiełkę, która maksymalizuje eliminację zapachu, umożliwiając cząsteczkom wniknięcie głęboko w sierść.

Ten produkt jest również bardzo skutecznym odświeżaczem powietrza dla zwierząt i nie jest szkodliwy nawet w przypadku przypadkowego połknięcia lub wdychania.

Nie zawiera alkoholu, parabenów, substancji zapachowych ani barwników, w rzeczywistości nie ma żadnych dodanych chemikaliów.

Dezodorand Dew to idealny dezodorant dla psów, który pomaga wyeliminować nieprzyjemne zapachy - bez wody kolońskiej ani perfum, aby utrzymać sierść w czystości i świeżości - tylko siła natury!


Odświeżacz dla zwierząt Dew można ponownie napełniać, oszczędzając pieniądze i zmniejszając ilość odpadów z tworzyw sztucznych, a ponieważ jest w 100% biodegradowalny, jest przyjazny dla środowiska, a nawet lepiej, zakład produkcyjny nie wytwarza żadnych nieprzyjemnych odpadów podczas tworzenia tych produktów.

 

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  1. W 100% MINERALNE
  2. ZATRZYMUJE ZAPACH
  3. ŁATWE W UŻYCIU

 

Sposób użycia:

Rozpylić bezpośrednio na wszystkie rodzaje sierści i pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

 

Produkty Dew wzmacniają moc minerałów, wykorzystując naukę do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych, ale bardzo skutecznych, w 100% naturalnych i nietoksycznych środków czyszczących.

 

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 10.8 x wys. 22.1 x dł/gł. 14.5

waga produktu po rozpakowaniu: 2.457kg

waga z opakowaniem: 2.55kg

EAN: 5060650475509

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ